Polecane posty

Witam mam pytanie jak usunąć negatywne propozycje fraz w google np jak wpisuje w google nazwe firmy przykładowo Tombud i wcisnę spacje to wyskakują podpowiedzi Tombud wypadek , Tombud śmierć, Tombud [ nierzetelni partnerzy ], jak można pozbyć się tych negatywnych fraz za nazwą firmy ? Bo  nie wiem jak sobie z tym poradzić a to strasznie wygląda jak ktoś by czegoś szukał to pewnie nie skorzysta z oferty gdy zobaczy takie podpowiedzi od google. 

Musisz wygenerować alternatywne zapytania, które będą miały więcej zapytań do wyszukiwarki od tych sugerowanych. Fizycznie da się to pewnie zrobić, ale $ pewnie tłusty, bo potrzebujesz dużo prosiaków i czasu.

paq-studio.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

tak jak @kayman pisał chyba taniej zmienić nazwę firmy.

jak to duża i znana firma to opłaca się popracować nad  tylko ale tanio i szybko  nie będzie

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Podstawowe pytanie z czego wynikają te negatywne podpowiedzi Google? Czasem dość łatwo je usunąć, o ile nie jest to prawda.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, marcin09 napisał:

jak ktoś by czegoś szukał to pewnie nie skorzysta z oferty gdy zobaczy takie podpowiedzi od google

No raczej nie.

Podpowiedzi Google wynikają z dużej ilości wyszukiwań takich właśnie a nie innych haseł. Z czegoś to wynika...

Swoje obiekcje można zgłosić bezpośrednio do wyszukiwarki - zaznaczyłem na czerwono w poniższym przykładzie.

anonser1.JPG

anonser2.JPG

Edytowano przez Mariusz
  • Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SEOsklep24.pl
      Ręczne mocne profile TR + pisanie postów!

Ręcznie zakładane forumowe profile Trust Rank zdobyły już solidną pozycję w dogmatach pozycjonerskich i wpisały się na dobre w schematach związanych z kampaniami SEO każdej pozycjonowanej strony. Nie sposób odmówić im skuteczności oraz faktu, iż są obecnie jedną z najbezpieczniejszych form zdobywania linków kierujących do promowanych stron. To jednak nie koniec - SEOsklep24.pl ulepsza to, co już jest bardzo dobre - wprowadzamy do oferty nową usługę, która polega nie tylko na tworzeniu profili TR z linkami, ale także pisaniu postów z założonych kont!

Co daje dodatkowa opcja związana z pisaniem postów?

Otóż profil, na którym znajduje się link do Waszej strony (najczęściej w sygnaturce), jest dodatkowo wzbogacany o treści pod postacią napisanych na forum postów. Posty są oczywiście tematyczne, różnią się długością i ilością (w ramach 1 konta piszemy od 3 do 5 tematycznych postów). Profil z napisanymi postami jest dużo bardziej wiarygodny, zyskuje w oczach administratorów a także Google (dodatkowe posty to szybsza indeksacja profilu a także więcej miejsc, z których podlinkowana jest Wasza strona oraz założony profil). Jeżeli dla strony same profile to za mało - na pewno profile w usłudze z napisaniem postów sprawdzą się wyśmienicie!

Jeśli chcesz zamówić większą ilość postów, które mamy
      napisać z jednego założonego profilu to zapraszamy do
      kontaktu na kontakt@SEOsklep24.pl.
      Wycenimy wtedy usługę indywidualnie!

Co oferujemy w ramach usługi?

Stworzenie 25-500 profili osadzonych na polskich domenach / popularnych forach internetowych + wypełnienie ich linkami kierującymi do Waszej strony.
      Napisanie od 3 do 5 tematycznych wpisów z każdego konta (różnicujemy długość a także ilość pisanych postów). Posty piszemy ręcznie, gwarantując tematyczność a także unikalność. Nie piszemy postów w dziale "Powitalnia", każdy post zamieszczany jest w aktualnym temacie - nasze wpisy są naturalne, dzięki czemu nie wpłyną negatywnie na wizerunek Waszej strony/firmy. Możemy zagwarantować, że posty napisane przez nas będą dopasowane do tematyki prowadzonej rozmowy.
      Linki pozyskiwane są na domenach z TF i CF +20!
      Usługa realizowana do 5-30 dni roboczych! Szczegółowy raport po zakończeniu usługi linkowania - w raporcie znajdą się dane logowania dla profili oraz e-mail'a założonego na potrzeby zlecenia.

Przykładowe profile oraz posty:

http://angielski.edu.pl/forum/post70544.html#p70544
      http://lubforum.pl/user/28410-assi22/
      http://centrump2p.com/viewtopic.php?f=16&t=2720&p=9771#p9771
      http://www.erodzina.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=4851&p=545784&sid=562f02c0bc20c9aafc7b29a42f335cfb#p545784

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Listy URL wraz z anchorami - możliwość linkowania zarówno stron głównych, jak i podstron (linki w większości znajdują się w sygnaturkach lub w wypełnionym profilu forum).

Dostępne pakiety linków:

105 postów na 25 forach
      Link: http://seosklep24.pl/447-105-postow-na-25-forach.html
      Cena: 189,99zł

210 postów na 50 forach
      Link: http://seosklep24.pl/448-210-postow-na-50-forach.html
      Cena: 299,99zł

420 postów na 100 forach
      Link: http://seosklep24.pl/449-420-postow-na-100-forach.html
      Cena: 550zł

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/
    • Przez SEOsklep24.pl
      Z przyjemnością prezentujemy nową usługę - tematyczny content marketing. Zdobędziemy dla Państwa wysokiej jakości linki z prywatnej grupy domen, których jesteśmy właścicielami. Tą ofertę dedykujemy dla właścicieli stron o tematyce Budownictwo, Nieruchomości, Ogród, Dom. Pozycjonują Państwo stronę firmy budowlanej lub architekta ogrodów? Prowadzą Państwo blog budowlany lub lifestylowy? Doskonale - linki content marketingowe z naszych witryn na pewno wpłyną pozytywnie nie tylko na pozycje witryny w wyszukiwarce Google, ale także pozwolą na zbudowanie i umocnienie wizerunku firmy/portalu wśród internautów.

Co oferujemy?

W ramach usługi tworzymy wysokiej jakości artykuł poradnikowy/branżowy (oczywiście dotyczący tematyki linkowanej witryny) i publikujemy go na jednej z 10 domen z grupy Budownictwo, Nieruchomości, Ogród, Dom. Oczywiście po publikacji wysyłamy link prowadzący do dodanego artykułu wraz z odnośnikiem kierującym do Państwa strony.

Podana cena dotyczy jednej publikacji (w cenę wliczony jest unikalny artykuł 3000 znaków napisany przez profesjonalnego copywritera).

Oto, dlaczego warto skorzystać!

Podczas budowy grupy stron skupiliśmy się na jakości - zarówno tej związanej z internautami oraz wyszukiwarką Google. Na stronach opublikowana jest pokaźna baza artykułów i poradników bez linków.
      Poniżej lista dokładnie opisująca domeny:

Grupa składa się z domen z historią ( 2001 – 2013 )
       Artykuły są tak tworzone aby przynosiły również ruch organiczny z Google! Wszystkie domeny są osadzone na nazwach .pl
      Każda domena posiada unikalny szablon
      Domeny pochodzą z przechwycenia (strony nigdy nie miały filtrów/banów)
      Wszystkie domeny są systematycznie linkowane z różnych miejsc
      Żadna z domen nigdy nie zostanie (i nie była) podpięta pod Systemy Wymiany Linków (SWL)!
      Na stronie opublikowane są wysokiej jakości poradnikowe (przydatne dla użytkownika) teksty
      Każdy artykuł będzie miał miniaturkę przesłaną przez klienta lub dodaną z darmowej bazy zdjęć
      W każdym miesiącu staramy się dodać 1-2 artykuły bez linków, tak aby zaplecze wyglądało na jak najbardziej naturalne
      Wszystkie domeny mają różne IP!
      Wskaźniki TF i CF sprawdzane były w majestic.com, a ilość BL na ahrefs.com. Wskaźniki wahają się w przedziale 10-40.

Aktualizacja danych dla domen na dzień 21.11:

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

- adresu linkowanej domeny (może być również podstrona)
      - słowa kluczowego (akceptujemy anchory lub linki pod postacią URL/brand)
      - dodatkowych informacji (na przykład na czym skupić się w pisanym artykule lub jak podlinkować pozycjonowaną stronę - z przypisu pod artykułem lub z treści artykułu)

Link do oferty: http://seosklep24.pl/472-10-linkow-budownictwo-nieruchomosci-dom.html
      Cena: 30zł brutto / 1 artykuł
      Cena z Twoim artykułem: 15zł brutto!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez tomek.l
      Witam.
      Wpisuje w google słowo kluczowe i szukana strona nie pojawia się na 17 stronach wyników.
      Na ostatniej (17 stronie) pojawia się komunikat od google:
      Aby pokazać najbardziej trafne wyniki, pominęliśmy kilka pozycji bardzo podobnych do 166 już wyświetlonych.
      Jeśli chcesz, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych wyników.
      Klikam w te pominięte wyniki i tym razem szukana strona pojawia się na  8 stronie wyników.
      Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi? Dlaczego strona trafia w "pominięte wyniki" ? A potem pojawia się na 8 stronie? Choć tych "najbardziej trafnych wyników" było 17 stron? No i pojawia się nawet wcześniej od niektórych stron z tych trafnych wyników. Choć na logikę powinna wyskoczyć gdzieś poza tymi 17 stronami. Wiem, że logika google chodzi własnymi ścieżkami. Tylko jakimi?

• Przez lotons
      Cześć,

Jestem początkujący i mam problem, na swojej stronie mam galerie z grafikami zabezpieczone hasłem, ostatnio zauważyłem, że Google zaczęło indeksować pliki graficzne znajdujące się w tych galeriach i pokazuje je w wynikach wyszukiwania. W przeciągu kilku dni google index skoczył z kilkuset do kilku tysięcy i rośnie. Jak zablokować, żeby google nie indeksowało tych grafik i jak usunąć te linki co już się wyświetlają ( ich postać to http:/nazwadomeny.pl/nazwa_pliku Strona na wordpresie, sitemapa wygenerowana z yoast.