Polecane posty

Witam mam pytanie do was a mianowicie chciałbym dowiedzieć się ile mniej więcej copywriterzy biorą sobie za teksty jaka stawka za jaką ilość znaków oraz czy możecie polecić mi jakiegoś. Do napisania może być nawet ponad 100 artykułów. Z góry dzięki

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

15 minut temu, AEZEET napisał:

chciałbym dowiedzieć

Wiec się dowiaduj: https://www.forum.optymalizacja.com/forum/95-copywriting

• Like 1

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

@AEZEET zadałeś pytanie z cyklu ile kosztuje samochód. 

Za poprawienie przemowy politycy w USA płacą nawet $100k, to też jest copywriting a właściwie redakcja z korektą.

Musisz bardziej sprecyzować.

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

2 godziny temu, AEZEET napisał:

ile mniej więcej copywriterzy biorą sobie za teksty

Ło Panie.  Biorą ile chcą,  kwestia ile Ty jesteś w stanie zapłacić.  Rozpiętość cenowa jest kolosalna. Nie zawsze wiedza i umiejętności idą w parze z ceną.  Narobiło się wszelkiej maści freelancerów i śmiesznych firemek.  Zależy co do czego potrzebujesz.  Możesz zatrudnić dziennikarza a możesz gimnazjalistę. Wybór należy do ciebie. 

46 minut temu, jimmi napisał:

w USA płacą nawet $100k

USA to stan umysłu tak jak Rosja.  

• Like 2

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

a z tym się zgadzam

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dzięki wszystkim za świetne rady :D ale w sumie dowiedziałem się już czego chciałem także dziękuje raz jeszcze.
Co do tego iż przemowa może kosztować 100k$ to mam świadomość, chodziło mi jednak o zwykłe artykuły blogowe tematyczne. 

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Sam odezwij się do copy i uzyskasz odpowiedź, najpierw jednak sam musisz skonkretyzować nie tylko to, jaki budżet posiadasz, lecz także to, co w tej cenie oczekujesz.

• Like 2

Potrzebujesz linków? Pisz!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Paula7879
      Witam

Tworzę artykuły na poszczególne zamówienie. Wszystkie tematyki, każdą objętość. Jestem wielozadaniowym copywriterem. Więcej informacji mailowo: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez Torontka
      Realizuję zamówienia na różne teksty, tworzę opisy produktów, artykuły poradnikowe itp. Mam duże doświadczenie, gwarantuję wysoką jakość, operuję żywym, plastycznym językiem. Stawka minimalna 8 zł netto za 1000 zzs.
      chyl.gosia@gmail.com
    • Przez qba_210
      Witam.

Chętnie wykonam:
      teksty na strony internetowe;
      opisy produktów;
      wpisy na bloga;
      artykuły tematyczne;
      opisy do katalogów;
      teksty zapleczowe;
      teksty preclowe.

Preferowana tematyka tekstów:
      prawo;
      finanse i podatki;
      kredyty i pożyczki;
      dieta i suplementy;
      coaching i motywacja;
      polityka.
      W przypadku zleceń na teksty o niskiej bądź średniej wartości merytorycznej mogę podjąć się praktycznie każdej tematyki.

Wystawiam faktury.
      Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do wysłania wiadomości na adres: kubakrajewski@wp.pl
    • Przez annybe
      Dzień dobry
      Wykonam każdą ilość tekstów preclowych, zapleczowych, opisów do katalogów. Oferuję dobrej jakości teksty, szybkie terminy i niskie ceny 1,5 zł za 1000 zzs.
      Zapraszam: anna.banaszkiewicz@poczta.fm