AEZEET

Forumowicze
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O AEZEET

 • Urodziny 22.09.1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://korexradom.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Radom
 • Interests
  American Football

Ostatnio na profilu byli

370 wyświetleń profilu
 1. Powered by PS&More™

  Już odnalazłem ten moduł, dzięki za pomoc
 2. Powered by PS&More™

  No właśnie przeszukuje. Myślałem że może ktoś wie konkretnie jaki to może być plik. Dzięki
 3. Powered by PS&More™

  Witam mam małe pytanie odnoście linku http://psandmore.com/ zawartego gdzieś w kodzie mojej strony. Co prawda nie jest on widzczny na samej stronie, nie ma go w stopce ani nigdzie indziej jednak jest dofollow co mnie dość denerwuje. Nie wie może nikt w jakim pliku uda mi się ten krótki aczkolwiek bardzo denerwujący link usunąć lub chociaż zmienić go na nofolow ?
 4. Cloucache dla presty

  Trochę dużo ostatnio tu pytań zadaje, ale ponoć ten kto pyta nie błądzi Chciałbym dowiedzieć się jakiś opinii na temat cloudcache i ten w jakim stopniu pozwala z opatymalizować stronę i przyspieszyć jej działanie. Czy myślicie że to będzie zbędny wydatek czy bardzo przydatny. Oraz w jakiej wersji najbardziej będzie się opłacało dla zwykłej strony sklepu.
 5. Edycja presty w kodzie

  Dziękuje
 6. Edycja presty w kodzie

  Rozumiem że pliki .tpl mogę edytować bez problemu za pomocą języka html
 7. Edycja presty w kodzie

  Pytanie jak mogę dostać się do presty do kodu html mojej strony chciałbym go z edytować po swojemu bo nie każdy pomysłmożna zrealizować przez edycje na panelu presty.
 8. Szablon i przekierowanie

  Już odnalazłem i zadziałało dziękuję
 9. Szablon i przekierowanie

  mógłbyś mi krok po kroku napisać jak usunąć cache na stronie ? Zrobiłem backup katalogu cache na ftp. Następnie wszedłem do presty i w miejscu używaj pamięci podręcznej cache zaznaczyłem nie. Co dalej po prostu przywrócić na tak i to wszystko jeśli tak to dalej niestety nie dało żadnego efektu.
 10. Szablon i przekierowanie

  Posiadamy wykupiony ssl na domenie. Pytanie jako że jeszcze sam tego tutaj nie robiłem. Czy wyczyszczenie cache może wpłynąć jakoś negatywnie na stronę ?
 11. Szablon i przekierowanie

  Z resetowałem przyjazne adresy jednak dalej efekt jest bez zmian spróbowałem też na preście resetować SSL w nadziei że to coś da jednak efekt bez zmian.
 12. Szablon i przekierowanie

  Witam mam mały problem ze swoją stroną na prescie, a mianowicie niedawno zmienialiśmy szablon strony. Jest ona jeszcze nie gotowa w 100% i nie z optymalizowana ale praca idzie po woli do przodu. Problem jest jednak troche inny. Przed nowym szablonem mieliśmy ssl na stronie. Po dodaniu nowego zniknął. Nie ma go przy logowaniu ani przy koszyku. Na prscie SSL jest włączony oraz przyjazne linki także. Co do pliku htacces to nie znalazłem tam żadnego przekierowania na http anie żadnego braku przekierowania na https. Jeżeli mógłby ktoś coś doradzić zaproponować byłbym wdzięczny
 13. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Gdzieś czytałem, że producenci zaczęli produkcje specjalnych kart pod koparki takich bez wyjść wideo na nich służących tak naprawdę tylko do tego. Trochę przypał jak ceny spadną a kopanie nie będzie już takie popularne i nie będzie co zrobić z tymi kartami
 14. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Szach mat bitcoinowcy
 15. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Tak trochę zajechało mi jakby Narodowy Bank Polski wystraszył się że może upaść bo kryptowaluty stały się bardzo popularne w krótkim czasie Zdziwił byś się ile dzieciaków, którzy wyczuli w tym mały przypływ gotówki jako kieszonkowe było by gotowych do rozkręcenia swojego "biznesu" na laptopie. Mi chodziło raczej że tu i tu potrzebujesz karty graficznej także czy jak jedno nie poszło w górę to i drugie nie poleciało Edit do pierwszego cytatu. Chociaż może upaść to nie do końca to co miałem na myśli ale jakby wyczuli, że mogą zaraz stracić jakąś dużą część pieniędzy po za tym co do artykułu to fakt bitcoinami nie zapłacisz kredytu ale bitcoiny możesz sprzedać za pieniądze, którymi już zapłacisz