Skocz do zawartości

[Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się znaleźć kilka chwil na przygotowanie publicznej wersji tego programu używanego przeze mnie już od jakiegoś czasu.

 

Darmowy program dostępny do instalacji pod Windows lub do wrzucenia na serwer z php. Na razie nie ma dokumentacji, ale coś na pewno z czasem się pojawi, na razie musi starczyć ten temat tu na PiO .
 
Do pobrania, zainstalowania i uruchomienia nie potrzeba podawać żadnych swoich danych. Jedynie co to z czasem mogą być wyświetlane reklamy SEO w górnej belce. Ale to może z czasem.
 
Jest to zbiór różnych narzędzi mniej lub bardziej przydatnych, oczywiście lista nie jest zamknięta i można proponować różne rozwiązania. Nie obiecuję, że wprowadzę wszystkie.
 
 
MONITORING:
Monitoring dostępności stron
Monitoring pozycji w Google
Monitoring zaindeksowania w Google
Monitor top10 Google
 
SCRAPER
Scraper url ze stron
Scraper proxy ze stron
Scraper email ze stron
Scraper url z Google
Scraper reklam z Google
Scraper ilości wyników z Google
 
DZIAŁANIA NA LISTACH
Usuwanie duplikatów z listy
Przycinanie adresów do domeny
Porównanie 2 list
 
PUBLIKOWANIE
Wyślij wpisy do WordPress (xml-rpc)
 
CHECKER
Linki wychodzące
Meta tagi
MOZ
IP
Whois
DNS
 
GENERATOR TREŚCI
Generator tekstu z synonimów
Generator synonimów z tekstu
 
BACKLINKI
Backlinki do strony
Backlink checker
 
 
Aktualny opis będzie dostępny pod adresem: https://i4a.pl/?p=seoprzybornik
 
Wersja serwerowa do pobrania (min. php 5.3, ioncube loader minimum 4.4 i kilka innych standardowych modułów)

 

Jest to zbiór różnych narzędzi mniej lub bardziej przydatnych, oczywiście lista nie jest zamknięta i można proponować różne rozwiązania. Nie obiecuję, że wprowadzę wszystkie.

 

edit. Literówka

edit2. Podmiana linków na goo.gl w celu zliczania pobrań.

Edytowane przez okazwłoka
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka serio? Hasło w jawnej formie? ;) Oczywiście plus za takie narzędzie.

Przetestowałem. Jak dla mnie brakuje opcji, która pozwala wykonywać te akcje co jakiś czas, czyli zapisać projekt, sprawdzić linki, sprawdzić pozycje. Przypuszczam, że darmowa wersja specjalnie zawiera takie ograniczenia, ponieważ chcesz wypuścić wersję płatną ;)

Napisałem podobny panel do użytku własnego, włącznie z automatyzacją pewnych procesów - przypuszczam, że też pójdziesz w tę stronę :)

Edytowane przez dudekm

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło można zmienić - w programie nie są przetrzymywane żadne dane - jeśli ktoś dotrze do pliku haslo.php to dotrze też do wszystkich plików programu :)

 

Nie mam zamiaru puszczać płatnej wersji - to ma być prosty program, każdy seo zawodowiec ma przecież monitoringi pozycji, monitoringi linków itd. etc. Target jest raczej dla początkujących, choć nie tylko.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dostępna jest aktualizacja - program pod Windows najlepiej uruchamiać jako administrator.

 

Changelog:

 

v0.1 - 6 grudzień 2016, aktualizacja "św. Mikołaj dokłada prezentów"
dodanie pliku haslo.php dla wersji serwerowej
dodanie zakładek faq i changelog
 
v0.0 - 6 grudzień 2016, aktualizacja "Mikołajki"
Darmowy program Seo Przybornik ujrzał światło dzienne...
Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz rozumiem. Sądziłem, że z kolejną aktualizacją dojdzie zapis lub może gdzieś "magicznie" przechowywane są dane. Dlatego zwróciłem uwage na hasło ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności