Skocz do zawartości

Oferta pracy może ktoś chętny ?

jimmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projektowanie i tworzenie stron www, umieszczenie je w serwerze, opracowanie kontentu, uzupełnienie i aktua;izowanie informacji zawartych na stronach www, współpraca z podwykonawcami: programistami, copywriter, grafikami itp. nadzorowanie wykonywania ich zadań. Dbanie o działanie serwera, usuwanie awarii, konsultowanie podwykonawców, partnerów, klientów, dyspozycyjność, mobilność. Umowa zlecenie, 142 godz. w miesiacu, wynagrodzenie 13 zł brutto

https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b28dc858e8ccb42e5e39051344939bb8
  • Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Hmm, w sumie całkiem niezłe zarobiki, biorąc pod uwagę dbanie o działanie serwera, czyli praca całodobowa to dniówka wychodzi 312 brutto, miesiąc około 9k, a w międzyczasie można sobie strony na serwer wrzucać...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Wpisałem w szukajkę "SEM"- pokazało dwie oferty:

szpecjalista SEO/SEM w Skierniewicach - 1850 zł brutto

inseminator drobiu gdzieś w Wielkopolsce - od 2000 zł brutto

chyba czas się przebranżowić

• Like 1

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Interesujące są też wymagania:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: związane z programowaniem

Znajomość języków:

angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
    ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
    rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

w webdeveloperce (i chyba nie tylko) już od jakiegoś czasu panuje kult "tanio!" a przy okazji "jakkolwiek aby było" a to się przekłada docelowo na takie idiot oferty, headhunterzy i outsourcing jeszcze dołożył swoje

btw. bez łachy można znaleźć pracę/kontrakt/zlecenie/etc zdalnie na "zachodzie" za 5 i wiecej razy tyle, wystarczy przegrzebać ogłoszenia

Ale to ogłoszenie przez PUP.

U mnie w mieście wszystkie ogłoszenia mają z automatu na stronie minimalną krajową a jak się skontaktujesz to dostaniesz realną stawkę.