Skocz do zawartości

Jak "chwilówki" obchodzą zasady Google


odys

Rekomendowane odpowiedzi

Hurr Google zakazuje reklamy chwilówek, durr firmy pożyczkowe stracą klientów.

123 lata zaborów i 50 lat komunizmu nauczyło nas obchodzić większość reguł. Jak więc reklamować chwilówki w AdWords po zakazie?

Szprytnym landingiem.

 

STRONA GŁÓWNA

 

xksdjw8j.png

 

 

 

LANDING

iv78ddgq.png

 

 

Jeśli takie rzeczy przechodzą przez weryfikację przez człowieka, to ja chyba składam do nich CV

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan

Wszystko odbywa się w obrębie tej samej domeny, ot i cała sztuka! Góra to domena.pl a landing to domena.pl/landing

Screeny ucięły mi pasek adresu.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na support i mówię, że my tez tak chcemy, skoro konkurencja może to i ja mogę. Babka stwierdziła, że tak być nie może i wkrótce będą mieli tango down.

Z doświadczenia wiem, że cała domena musi być czysta - miałem klienta, sklep z suplementami, któremu nie dało się zrobić adwordsów nawet na bezpieczną część asortymentu, bo miał w ofercie kilka produktów, których G. nie pozwala reklamować.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro konkurencja może to i ja mogę. Babka stwierdziła, że tak być nie może i wkrótce będą mieli tango down.

 

Tak ciągle konkrecje zgłaszasz? Pomijając składnik moralny tego co robisz, to od strony praktycznej należało nie "pytać babki" a robić. Po Twoich zgłoszeniach nie będzie robić nikt ale tylko chwilę. Natomiast bardziej ogarnięta konkrecja na drugi dzień wymyśli co innego, później Ty po raz kolejny zaczniesz to zgłaszać wszędzie, furtkę zamkną a oni wymyśla nowa. Ty dalej będziesz w tyłach. To nazywa się karma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, @upup

Nie miałem zamiaru ich zgłaszać. Miałem wręcz nadzieję, że robią to zgodnie z zasadami i po prostu chciałem wtedy ich skopiować.

Musiałbym tylko przedstawić jakiś plan działania i poprosić szefa o budżet, dlatego chciałem się upewnić, że wszystko jest ok.

Nasze aktualne pomysły jak się z tym reklamować rozbijają się o brak czasu programisty.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nasze aktualne pomysły jak się z tym reklamować rozbijają się o brak czasu programisty.

Jak programista nie ma czasu trzeba zatrudnić drugiego.Widocznie ma tyle pracy że się nie wyrabia, a jak sądzę przynosi dochód firmie, więc drugi przyniesie jeszcze większy.

Nie wszystko da się zrobić samemu lub ,,oszczędzając,, bo takie oszczędności są pozorne.

Ja każdemu chętnie zapłacę np. 4000 zł miesięcznie jeśli przyniesie mi choć 100 zł zysku.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności