Jump to content

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

nie zrozumiałem niestety.

Z 400 chłopa czytających ten temat ośmieszył się 1.

• Like 4

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

A wg mnie wszyscy dali rade :)

Pytanie do Ciebie - robienie od początku tej frazy za pomocą SWL nazywasz optymalizacją ? :)

A jeżeli podciągasz to pod "najniższy koszt - to skąd wiesz jaki koszt ponieśli pozostali seowcy ?

Szach mat Xannie! Szach i mat...

Strasznie to naciągane, że niby test, że niby sprowokowałeś.... a na koniec ustaliłeś zasady.

• Like 1

Czas na testy.

....

Pytanie do Ciebie - robienie od początku tej frazy za pomocą SWL nazywasz optymalizacją ? :)

....

Dalej nie ogarniasz :)

Podpowiem nie chodzi o tą frazę :)

....

Strasznie to naciągane, że niby test, że niby sprowokowałeś.... a na koniec ustaliłeś zasady.

Patrz pierwszy post :)

Marketing internetowy dla firm

Publikujemy jeszcze gorące wyniki testów które pokonały pingwina 4.0, Wiem że nie uwszyskich było i jest na zielono po nim, My pokazujemy że unas jest i jak to zrobić

No ku### ... aż się cofnąłem do pierwszego postu.

I masz racje, nie ogarniam już tego bełkotu. Żeby wyciągać wnioski można wziąć pierwszą lepszą frazę i zobaczyć jak się chłopaki pozycjonują. Nic nowego.

• Like 1

Czas na testy.

Czy ktoś nas przebije ?  

W pisaniu głupot ?? NIKT (daję słowo honoru) :D

• Like 6

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Gorzej, że nieudolne analizy i odbiegające od rzeczywistości wnioski jakie się wyciąga czytają świeżynki a potem bajki z mchu i paproci idą w świat . W sumie to i dobrze bo konkurencja słabsza ;) , gorzej jak klient w rozmowach sprzedaje ten kit i pozostaje go pożegnać :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy