Skocz do zawartości

Program [PHP + MySQL] do sprawdzania indeksacji – IndexChecker v2


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przedstawiam Wam program do sprawdzania indeksacji linków w Google. Program jest w PHP czyli wersja na serwery Linux wrzucasz i zapominasz jak to jeden klient opisał :)

 

Opis poszczególnych modułów aplikacji:

 

Zarządzaj listami

home-1024x543.jpg

 

Okno umożliwia nam zarządzanie listami, sprawdzenie poziomu indeksacji linków, pobranie linków zindeksowanych / nie zindeksowanych / wszystkich linków do csv lub txt, odświeżenie indeksacji dla danej grupy, dodanie nowych linków do grupy lub sprawdzenie historii indeksacji.

 

Historia indeksacji

historia_indeksacji-1024x544.jpg

W oknie możemy sprawdzić poziom indeksacji w poszczególnych sprawdzeniach.

 

Dodaj grupy

dodaj_grupy-1024x540.jpg

Dodawanie nowych grup do systemu.

 

Zarządzaj grupami

zarzdzaj_grupami-1024x542.jpg

Możemy: usunąć, edytować nazwę oraz opis danej grupy.

 

API proxy

proxy_api-1024x541.jpg

Dodajemy link do API z proxy ustawiamy czas pobierania.

 

Harmonogram

harmonogram-1024x543.jpg

Możliwość ustawienia harmonogramu indeksacji dla poszczególnych grup linków, wybieramy grupę oraz ustawiamy co ile dni indeksacja ma być sprawdzana.

 

Sprzedaż aplikacji rusza od wtorku (30.08.2016)  godziny wieczorne, lecz już teraz można zapisać się na licencję testową.

 

Pierwsze 10 licencji jest w promocji 50zł netto, pierwsze 5 osób dostanie gratis program TrzymaczList  

Regularna cena to 80zł netto.

 

Oczywiście przewidziane są rabaty dla moich stałych i lubianych klientów (wszystko ustalane indywidualnie) 

 

Na licencję testową można zapisać się tutaj lub piszą PW na forum. Program niebawem pojawi się w moim sklepie.

 

Wszelkie aktualizacje będą płatne ceny w zależności od stopnia zmian ale i tak większość wie że darmowe aktualizacje u mnie się trafiają bardzo często. 

 

(do działania programu oczywiście potrzebne są proxy najlepiej dużo) mogę także zapewnić proxy przez sklep proxylive.pl 

 

// edycja //

 

Sporo osób na PW pyta odnośnie wymagań. 

Zalecany jest najtańszy VPS z OVH lub mintshost i daje radę. Wszystko zależy ile mamy list i jak często chcemy je sprawdzać. 

 

Licencja jest przypisana do domeny (może być subdomena) 

 

Na jakiej zasadzie sprawdza indeksację jeśli adres nie zawiera znaków ? i/lub & to przez site: jeśli zawiera to wszystko idzie w cudzysłów. Po testach stwierdziłem że jest to najlepsza metoda nawet zapytanie przez "id:" nie dawało wszystkich wyników.

 

// edycja 2// 

Tanich licencji już nie ma poszły wszystkie przez noc. 

Zostały licencje tylko po 80zł netto. 

 

Na program jest wystawiana faktura VAT. 

dane firmy 

 

b7ken9i7.png

 

W celu zakupu aplikacji zapraszam do sklepu Aplikacja do sprawdzania indeksacji w Google

 

Edytowane przez MaxPan
  • Like 2

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po testowaniu od wczoraj mogę powiedzieć że skrypt bardzo fajny ( szybki i dokładny).

Fajną opcją jest harmonogram wrzucam listę ustawiam co ile ma sprawdzać i zapominam:)

Profesjonalna agencja eventowa Everal

Skuteczne pozycjonowanie https://xseox.pl/pozycjonowanie-stron/

Sklep konopny Dobre Ziółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony jakością tego narzędzia, rewelacja! Brakuje paru rzeczy związanych z funkcjonalnością i obsługą prywatnych proxy, ale samo sprawdzanie działa wyśmienicie. Pojawi się z pewnością recenzja tego narzędzia na blogu, bo warto promować takie dobre softy!

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuje i testuje, zgłaszam uwagi i w końcu kupiłem a poniżej parę uwag: 

 

- bardzo dobry kontakt z autorem, za co ogromny plus,

- kolejne poprawki, nowe funkcjonalności zgłoszone, mają się pojawić lada dzień,

- skrypt fajny, szybki i dokładny (wątpliwości sprawdzane przez autora w momencie, widać że autorowi zależy na doskonałości..)

- czekam na kolejny soft, który jest w planach, na pewno skorzystam...

 

Polecam i zapraszam do testów z których można skorzystać przed zakupem, to duży plus :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Adam zrobił fajny program. Testuje go już jakiś czas, szczerze polecam.   Wrzucasz  i zapominasz o codziennym sprawdzaniu indeksacji. Wchodzisz  do programu  nawet po tygodniu klikasz historia sprawdzania  masz  wszystko wyszczególnione. 

Edytowane przez Przemo32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa znakomicie i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

 

Brakuje mi tutaj tylko jednego automatycznego sprawdzania z crona czy dany link nadal istniej na stronie/podstrona działa. Co jakiś czas sprawdza i jeśli X razy z rzędu znajduje, że linku brak lub nie działa to to raportuje - możliwość usunięcia adresu url z listy linków do sprawdzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa aktualizacja

 

IndexChecker v2.0 dodano:

  • procentowe wyświetlanie ilości zaindeksowanych linków,

  • kolorowe cyferki w zestawieniu ,

  • obsługa prywatnych proxy (można je dodawać przez API),

  • możliwość nadawania nazw dla podlist w danej grupie,

  • ustawienie ilości sprawdzeń na minutę (zakładka ustawienia)

  • obsługa stron https:// skrypt przy eksporcie zapamiętuje czy strona była dodana z https czy bez, jeśli strona zostanie dodana bez https:// lub https:// to skrypt uzna ją jako stronę z https://,

  • ustawienia po ilu błędnych połączeniach skasować proxy z bazy danych,

  • pojawiła się także zakładka Informacje w której znajdują się informacje o wersji programu i link do pobrania aktualizacji (w miarę rozwoju apliakcji pojawią się tam także inne rzeczy),

  • poprawiono znalezione błędy.

 

@sqor - zostanie dodane przy kolejnej aktualizacji. 

W kolejnej aktualizacji możemy się także spodziewać automatycznego dodawania niezaindeksowanych linków do popularnych indekserów. 

 

Zapraszam wszystkich niezdecydowanych do zakupu na stronie https://sklep.piersa.pl/?35,program-do-sprawdzania-indeksacji-google-%E2%80%93-indexchecker-v2 ponieważ po kolejnej aktualizacji cena programu wzrośnie. 

Edytowane przez mlody0072

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt bardzo fajny - świetny do nadzorowania jakiś mniejszych projektów i lepszych miejscówek. Chociaż zaskoczył mnie na plus, bo przy 5 proxy sprawdził 150 linków bardzo szybko - myślałem, że to będzie mielił z godzinę, a jak sprawdziłem po 10 min już był cały raport.

 

Na chwilę obecną jedyną zmianę jaką bym wprowadził to możliwość ustawienia właśnie ile ma sprawdzać na jedno wywołanie crona, czyli np. 1 proxy max 1 link na wywołanie - tak, żeby jak się używa prywatnych proxy miało większą nad tym kontrolę i nie poleciał ban na proxy.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carnagge, dodałem w ustawieniach ustawienie limitu ilości sprawdzeń na minutę to powinno wystarczyć. Testowałem trochę na prywatnych proxy i odziwo ich nie banuje szybko. Najlepiej podłączyć API z proxy nawet jak się proxy nie zmieniają w API to skrypt będzie mógł sobie je na nowo pobrać i znów używać nawet jak wcześniej je skasował. Teraz też można ustawić ilość po których proxy zostanie skasowane przy publicznych proxy zalecam ustawić max do 5 błędów. Ja mam ustawione u siebie 2 błędy i wylatuje z bazy.  

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności