Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

Moje testowe "śmieci" po 7 dniach przedstawiają się tak:

 

o9sAYNw.png

 

Jak sprawdzałem je po 5 dniach to rzeczywiście było około 20% w indeksie.

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się przełożyło, ale jeszcze dzisiejszych nie sprawdziło, dzisiaj albo jutro powinno się coś więcej zadziać, chociaż to śmieci były, więc topów się nie spodziewam.

 

SBw5JLb.png

  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli system rokuje ....  :bukiet:

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie domeny linkowane zenblogiem, dosyć łatwe frazy lokalne skok z miejsca 9-10 na 2 pozycje i od 4 dni się trzymają.

Średnio trudne frazy lokalne wzrost 2-3 oczka w górę w top 10.

 

Ogólnie rzecz ujmując na testowanych 4 domenach jest większy i mniejszy skok w górę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę i na początku zassało 70 %... a po tygodniu... https://prntscr.com/ccy6k1

  

1. https://rankindexer.win/

2. https://backlinksindexer.com/

3. https://www.instantlinkindexer.com/

 

Według mnie indexery nie działają już tak dobrze jak kiedyś... w perspektywie dłuższego czasu, ale to za sprawą wybrednego Google, a nie nano technologii ;) Więc sama "indesacja" to nie tylko praca indexera, ale dużo tez zależny od strony docelowej ;) (budżet na crawl, autorytet, itp i tede) 

 

Indexery mają zachęcić google do zaindesowania a nie kazać robotowi to indeksować + trzymać w indeksie. Bo widzę że są tacy także co nie ogarniają jak działa robot Google i indeksacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie indexery nie działają już tak dobrze jak kiedyś.

 

 

Indexery mają zachęcić google do zaindesowania a nie kazać robotowi to indeksować

 

Wreszcie odkryłeś sekret indeksacji.  Bhawo.   ? 

Roboty indeksującego google są tak skonstruowane, że indeksują wszystko jak leci ale nie wszystko pokazuje się w wynikach. 

To za free info. 

 

E.

Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę

 

Kolejne Bhawo. ? 

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djurek Nie potrzebnie wrzucałeś te same linki do innych indexerów. Od niektórych metod indeksacji z których korzystają niektóre indexery linki wypadają, dlatego linki wypadały mimo naszego indexera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucanie tej samej paczki w 3 różne miejsca żeby sprawdzić "które lepsze" jest hmm... jakby to ładnie powiedzieć: "daje totalnie zamglony obraz" ;) i nadal stoisz na rozdrożu "nie wiedząc którą wybrać z dróg, bo w każdą z nich wdeptane są wczorajsze ślady naszych stóp" ;) [cytat dla tych bardziej dinozaurowatych z tego forum ;) ]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) ida tez po 1 k na kazdy z nich :) zmasowany atak byl testem. Wczoraj sprawdzalem to na tych dwoch zagranicznych jest 30 % i 39 % nasz Narodowy temat sprawdze jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wrzuciłem url do 3 indexerów w odstępie 2-3 dni... ten samą listę

Skąd więc wiesz który na prawdę działa? Jakbyś wrzucił tą listę w 4 indexer który nic nie robi wynik indeksowania byłby taki sam.

  • Like 1

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

@finan nie wiem nie to bylo istota akcji, jutro sprawdze jak sie maja paczki poszczegolne i potem po tyg ile sie pozostalo.

Matusik... Dostalem fa od Ciebie :) patrzac po numerze chyba ludzie biora na testy i te przebijanie sie z avatarami troche dziala.

Macie sprzedaze tych drogich pakietow ?

Edytowane przez djurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

konkluzja j.w. czy bardziej optymistyczna ?

 

 

:) w podanym przeze mnie fagmencie dalej jest nieźle (jeśli dobrze pamiętam, bo piszę 100% z pamięci)

"...lecz niedaleko stąd jest kres, bo przecież zawsze jakieś wyjście jest" ;)

Edytowane przez qazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności