Skocz do zawartości

Prośba do nowicjuszy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, fateofangel napisał:

Czy page rank nadal istnieje?

Zbierasz do stopki i linka? Bo nabijasz posty... wiec możesz nie dożyć tej stopki.

  • Like 1
  • Haha 2

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zgred napisał:

Zbierasz do stopki i linka? Bo nabijasz posty... wiec możesz nie dożyć tej stopki.

Tak, najwyżej założę nowe konto jak wspominałem, moje stare zostało prawdopodobnie usunięte nie zaglądałem tu z 5 lat a wniosłem spory wkład w rozwój tego forum lata temu wiec nie nabijaj postów tylko skup się na odpowiedzi.

 

Muszę odświeżyć wiedzę co się zmieniło od tego czasu bo wypadłem z branży i rozumiem ze dla osób które siedzą w tym po uszy ręce opadają ale NIE MA głupich pytań

  • Confused 1

Lniane ubranka retro dla dzieci

Bloomersy dla dziewczynekSukienki lniane na latoEkologiczny sklep z ubraniami dla dzieci oversize

Awake for Kids - handmade by nature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fateofangel napisał:

moje stare zostało prawdopodobnie usunięte

wystarczyło napisać do admina w tej sprawie ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jimmi napisał:

@fateofangel jak pamiętasz szczegóły starego konta to się odezwij

Super, dałbym lubię to ale chyba jeszcze nie mogę. bardzo dziękuję, napisałem

Lniane ubranka retro dla dzieci

Bloomersy dla dziewczynekSukienki lniane na latoEkologiczny sklep z ubraniami dla dzieci oversize

Awake for Kids - handmade by nature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności