Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Z pomysłów:
Wstawianie do artykułów czystych url-i z puli (%link%) o którym wcześniej pisałem nadal nie działa prawidłowo - o to bym prosił :)

Dla przejrzystości przydał by się jeszcze jeden wyższy poziom w projektach - łączenie "grupy projektów" w nazwijmy to roboczo "paczki grup".

 

"Stats" podaje sumę dodanych linków od początku. Nawet po sprawdzeniu i usunięciu nie istniejących adresów z raportu nie zmienia się ta wartość.
To prowadzi do stymulacji, że mamy np. dostępnych 414 Artykułów Premium, a statystyka ("Status") pokazuje dodanych już np. 672. I teraz nie wiadomo czy/ile właściwie jeszcze artykułów można tu dodać.   

 

U mnie jest problem z automatyczną aktualizacją - muszę manualnie.  Może i z tym można byłoby coś zrobić.

 

To tyle teraz przychodzi mi do głowy z poprawek/zmian :)  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w linkach (mi.in statystyki, skrypt ogłoszeń)

https://adres.pl/stronka/|{anchor {biały|czarny|zielony}|{długi|krótki} anchor} 

kiedy ma dużo podstron i do każdej podstrony chce dać więcej kilkuwyrazowych synonimizowanych anchorów to robi się tego tak dużo i nieprzejrzyście,  że trudno coś odnaleźć - jeżeli chce się coś dodać lub zmienić.  
Myślę, że problem rozwiązało by rozdzielanie linków np. jakimiś wyraźnymi liniami.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wbudowane bazy są słabiutkie, to na pewno. Nie jest to soft, zainstaluj, uruchom i ciesz się topami.

 

Obecnie pracuję nad wersją v7 i tam już będzie dostęp do zweryfikowanych baz, ale ciągle będzie to w Premium.

 

Niestety zbieranie baz wymaga sporych zasobów, czasy się zmieniły i nie ma otwartych miejscówek na pęczki. 

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejscówek publicznych mam tak np.
artykuły  86/17417
profile 143/33263

To nie na całą bazę bo nie puszczam wszystkiego od razu tylko partiami i co chwilę dochodzą świeże miejscówki, ale z grubsza proporcie wyglądają tak.
Zawsze coś, ale główną robotę robi prywatne zaplecze Premium DL. Tamto jest raczej dla dywersyfikacji źródeł.  

Edytowane przez Skalmar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności