Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę u mnie jak to idzie na tej księdze gości.

 

PS. Przez najbliższy czas ze względów osobistych  będzie ciężej z kontaktem i aktualizacjami - mam mocno ograniczony czas na pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę u mnie jak to idzie na tej księdze gości.

 

PS. Przez najbliższy czas ze względów osobistych  będzie ciężej z kontaktem i aktualizacjami - mam mocno ograniczony czas na pracę.

 

Ok. Zauważyłem też, że w raporcie jest bardzo dużo błędu dopasowania skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo baza jest stara. NAjlepiej bazę samemu sobie kombinować. Szczególnie ta baza podstawowa jest kiepska, bo nie przepuszczona przez detektor. Nowe adresy już idą przez detektor więc nie będzie początkowo problemów że na stronie nie ma danego skryptu.

 

Sprawdziłem easybookreloaded i rzeczywiście jest jakiś problem z dodawaniem wpisów do tej kssięgi gości, sprawdzę to dokładnie i jak rozwiażę problem to będzie aktualizacja tego silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, jaką przeglądarkę do pracy z Donkiem zalecasz?

Pytam ponieważ dzieją się czasami cuda i w projekcie widać rożne rzeczy w zależności od tego kiedy się zaloguje - typowo korzystam z Opery.

 

Mam problem z dodawaniem do premium - mimo że mam aktywne abonament w Bazie Adresów publicznych dla Premium mam:

Artykuły Premium nr1 0/0

katalogi Premium nr1 0/0

Statystyki SEO 0/0

Wartość strony 0/0

 

W bazach danych mam ciągle komunikat: Dostępna jest aktualizacja bazy adresów,... 

Po aktualizacji komunukat jest dalej widoczny

 

Niestety wykorzystanie Donka mocno ogranicza brak sensownej instrukcji :(

Pojawiają się nowe elementy oraz zmiany i trzeba przedzierać się przez forum aby to ogarnąć - to chyba największa wada tego projektu.

Edytowane przez kubak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Opery i nie ma problemów. Jest jeszcze mały bug przy tworzeniu projektów (przy automatycznym generowaniu tekstów) - dzisiejsza aktualizacja go rozwiąże. Ogólnie jesli zauważysz jakiś problem to po prostu daj znać. Panel jest dość mocno naszpikowany js.

 

Jeśli masz puste bazy i nie chce ich za żadne skarby pobrać, to podaj dostęp do serwera, ewentualnie spróbuj pobrać bazy bezpośrednio klikając bazę przy nazwach skryptów.

 

Ogólnie z instrukcją jest ciężko na razie bo wiele rzeczy się zmienia. Najlepiej w razie wątpliwości pytać, staram się pytania publikować w formie mini porad na donlinkage.i4a.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna aktualizacja, jest nowy silnik (komentarze, więc bazy nie załączam, ale jest footprint), aktualizacja silnika wyżej zgłoszonego:

DonLinkage 6.4.4 ::: 04/10/2016
  • poprawki generowania tekstów przy tworzeniu projektów
  • poprawka do text captcha
  • poprawka detektora
  • update silników (od ostatniej aktualizacji): premium seostat, premium sitevalue, easybookreloaded
  • nowe silniki (od ostatniej aktualizacji): komentarze dofollow (duże ilości stron)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej opcji nie będzie, w zasadzie do istniejącej bazy należy używać modułu czarnej listy - odrzuci nie tylko adresy które są źle dopasowane, ale też te do których Don nie dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności