Skocz do zawartości

Mass mailing - soft Atomic Mail Verifier - czy ktoś używa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam miło :),

czy z osób bawiących się w massmailing, newslettery itp. ktoś może używa softu ze stajni Atomic? Mam problem z programem Atomic Mail Verifier, a w szczególności z ustawieniami proxy w tym oprogramowaniu. Soft obsługuje kilka rodzajów proxy HA (w tym http). Wrzuciłem do niego taki pakiecik wysoce anonimowych proxy z proxylive.pl. Program je zweryfikował - dał status OK, zaznaczyłem je wszystkie i zacząłem weryfikować adresy e-mail. Niestety żadnego nie weryfikuje, tylko wyrzuca błąd połączenia. Bez proxy weryfikacja działa bez zarzutu, tylko wiadomo sporo odrzuca przez zbanowane częściowo IP. Ustawiałem różne czasy weryfikacji przez proxy, również różne proxy z listy: najszybsze, średnie, różne i... ...lipa... Byłbym wdzięczny za poradę dotyczącą konfiguracji, albo informację skąd i jakie proxy będą dobre?

 

Pozdrawiam

seogreen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności