Jump to content

Recommended Posts

Dobrze sprawdzają się jako narzędzie - palce. Wpisz w google "fraza"

Edited by GrzegorzSz.

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Link to post
Share on other sites

Dobrze sprawdzają się jako narzędzie - palce. Wpisz w google "fraza"

Dobrze sprawdza się zrozumienie pytania Panie Grzegorzu. Skoro pytam o narzędzie do sprawdzania to znaczy, że potrzebuję narzędzia (aplikacji do zainstalowania na komputerze, aplikacji na stronie itp.). Z mojego pytania można było wywnioskować, że wiem o tym iż Google jest źródłem wyników wyszukiwania i że tam można to sprawdzić. Dla 500 fraz też Pan będzie "palcował"?

 

Pozdrawiam

Edited by Bitcoin
Link to post
Share on other sites

Zależy ile masz fraz do sprawdzenia, nie wiem czy jest takie gotowe narzędzie ale wystarczyłby prościutki szablon do ZP jak masz..

Witam,

zenka nie mam niestety. Zdarza się miesięcznie około 160-250 fraz. Gdybym chciał to uruchomić u siebie to i tak nie obyłoby się bez proxy. W ostateczności zlecę do napisania komuś w PHP z obsługą API PROXY.

 

Chyba chodziło o coś innego koledze, masz opcję szukaj na forum i już takich tematów tu jest chyba z 5 a w wielu to jest poruszane. Zanim zaczniesz temat, poczytaj albo poszukaj i tu palce się sprawdzają ;)

Witam,

skoro już Pan odpisuje, to mógłby chociaż naprowadzić na te tematy, skoro tak prosto je znaleźć, a nie nabijać posty :D . Sprawdzałem forum i Google zanim napisałem i nie odnalazłem interesującej mnie informacji. Może zapytania niewłaściwe formułowałem...

Wiem, że takie opcje są w kombajnach do sprawdzania fraz, ale akurat potrzebuję tylko "wyświetl ilość wyników dla danych fraz".

 

Dla przykładu podam sposób, który niestety obsłuży jednorazowo tylko 50 fraz: https://seothing.co.uk/blog/bulk-check-google-results-count

 

Moje pytanie nadal aktualne, czy zna ktoś jakieś gotowe narzędzie do hurtowego odpytywania Google na ilość wyników wyszukiwania dla zadanych fraz?

Edited by Bitcoin
Link to post
Share on other sites

Dla 100-150 fraz wystarczy prosty skrypt sprawdzający ilość wyników i wrzucenie tego do Excela napisanie go to max 1h roboty. Sam pisałem podobny skrypt, ale bez obsługi proxy, mi wystarczył.

Nie ma go na tym stanowisku ale po weekendzie ewentualnie mogę spróbować go podrzucić.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By fotoprimo
   Witajcie! mam pytanie: wpisujac frazę: "fotografia noworodkowa bydgoszcz" w wynikach wyszukiwania Google pojawia mi się link tagu: http://www.fotoprimo.pl/tag/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ zamiast link docelowej strony:http://www.fotoprimo.pl/portfolio_page/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ gdzie szukać rozwiązania tego problemu? Dziękuję!
  • By DelCortez
   Witam
   Mam taką sytuację, że przez długi czas zanim pozycjonowałem stroną była ona na 5 stronie pod frazą "Agencja interaktywna opole". Zacząłem ją pozycjonować około 1,5 tygodnia temu i 2 dni temu na tej 5 stronie główną zamieniła się w podstronę, a dzisiaj przeskoczyła na 1 stronę, drugie miejsce... Problem w tym, że ja nie chce mieć podstrony, a stronę główną w wynikach wyszukiwania. Co zrobiłem nie tak? To było moje pierwsze pozycjonowanie.
   Strona elevenbyte.com
  • By pyzdera
   Trafiliście już na coś takiego?
   https://www.google.pl/search?q=cda+wataha&hl=pl&gl=PL
   na samym dole:
  • By arengo
   Witam. Chciałbym podnieść w Google wyniki wyszukiwania mojej strony: bezograniczen.org Jest dopiero w pierwszej 50 wynikowych jeżeli chodzi o słowo kluczowe: rozwój osobisty Katowice . Bardzo proszę o audyt SEO jak mogę pozycjonować moją stronę. Strona jest dodana do różnych katalogów. Chodzi mi szczególnie o ewentualne poprawki w kodzie strony index.html, tak aby nie przegiąć z tym słowem kluczowym. Proszę o podpowiedź jakie są najbardziej skuteczne sposoby na zwiększenie jej pozycji, po ostatnich zmianach indeksowania stron przez Google.
  • By bojownik
   Jak to w końcu jest z tym indeksowaniem wyników wyszukiwania?
   Niby google nie uznaje takich praktyk, ale widze sporo stron, które świetnie się mają (np. elektoda.pl, sfd.pl i wiele innych). Zbierają pewnie nawet fajny ruch na długi ogon.
   Wszelkiego rodzaju audytorzy sugerują zawsze zablokowanie indeksacji tego typu... ale czy ktoś testował? jak to jest w praktyce?
   Jak wy dordzy forumowicze do tego podchodzicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy