Jump to content

DelCortez

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.elevenbyte.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opole
 • Interests
  Grafika
 1. BEEEEEEEEP Pozycja wzrosła, jeszcze trochę i druga fraza będzie wypozycjonowana. Szach mat ateiści
 2. Problem był większy, bo okazało się, że linków jest 12tys. do podejrzanych stron. Wyindeksowałem te strony w GWT i nawet podniosła się trochę pozycja w G.
 3. Pod jedną frazą trochę spadła(tylko pytanie czy to przez to), pod drugą dalej pierwsza strona.
 4. Widzę właśnie, że ciężko z otrzymywaniem informacji. Pytanie tylko po co w takim razie jest to forum. Nie mogę się na razie zrzec tych linków w GWT, bo nie mam ich jeszcze zaindeksowanych. Czy mogę już za wczasu dopisać je do ignorowanych linków?
 5. Gorzej niż na elektrodzie... Po raz setny napiszę, że my tylko pośredniczymy w pozycjonowaniu. Niedawno wystartowaliśmy. Jeśli mamy klienta to odsyłamy jego stronę do innej, zaufanej firmy, żeby nie musiał sam szukać. Sam postanowiłem się nauczyć pozycjonowania, żeby tego nikomu nie zlecać, ale nie spodziewałem się, że ktoś zechce zdepozycjonować mi stronę po tak krótkim czasie... @lixe - świetny post @Andr - Faktycznie linki usuniętę. O co tu chodzi? @Andrzej - usunąć je na GWT? @Konik - świetny post
 6. Mam problem tego typu, że w ciągu 2 dni doszło mi prawie 300 linków dofollow na ahrefs.com i nie mam pojęcia skąd. Doszły strony tego typu: ip-184-168-143-37.ip.secureserver.net/alexa/Alexa_159.html image.jp0.ru/tester/fread/index-mk-ckeck-id3.php?&dbo=y&small=200&size=3380&min=3280&pp&id=795309 list-of-domains.org/alexa/Alexa_160.html webnamelist.com/alexa/Alexa_159.html Czy ktoś próbuje zdepozycjonować stronę elevenbyte.com? Jeśli tak to co robić w takim wypadku? PS. Z tego co widzę na http://checker.monitorbacklinks.com to doszło 12tys linków... Dodam, że w G
 7. Czyli jeśli jest taka możliwość w innych katalogach, w których jeszcze nie mam wpisu, to dopiero wtedy warto? To samo tyczy się linków w sygnach na forach?
 8. Ok, dzięki. A jeśli chodzi o pierwsze pytania, to jak to jest?
 9. Czy warto dopisywać podstronę do tych samych katalogów, do których dopisywałem stronę główną? I czy warto ją dopisywać np. do sygnatur na forach, w których już widnieje moja strona główna? Oraz czy pozycjonowanie podstrony może wpłynąć na pozycję strony głównej?
 10. Czy dozwolone przez SEO jest użycie h1 w atrybucie alt np. w obrazkowym logo na stronie?
 11. A dlaczego nie zaindeksowało tytułów w wynikach wyszukiwania? Chodzi mi o funkcję site:elevenbyte.com. Do strony głównej jest dobry tytuł, ale do podstron wziął sobie poniekąd losowe słowa. Czy to dlatego, że title dałem wszędzie taki sam?
 12. Chyba wiem dlaczego tak się dzieje. Firefox mi podświetla na czerwono znaczniki <head>, dlatego może to narzędzie nie czyta tego. Wszystko jest ok w kodzie, nie wiem dlaczego on to tak interpretuje. Problem w tym, że nie wiem czy G w takim wypadku to czyta. Sprawdziłem site:elevenbyte.com i z głównej tytuł jest prawidłowo pobrany, ale z podstron żaden się nie zgadza. Czy to może być przyczyna?
 13. Dlaczego na stronie http://www.seocentro.com/tools/search-engines/metatag-analyzer.html po wpisaniu adresu mojej strony, wyświetla mi błędy: Found no title. The title is used by most of the search engines. Consider to add a title. Found no description meta tag. The description meta tag is used by most of the search engines. Consider to add a description meta tag. I tytuł i opis są. Gdzie leży błąd? Strona to www.elevenbyte.com
 14. Dopisałem stronę na porę for, dodałem link do sygny, do profilu. Nie zaindeksowało mi ich jeszcze tych stron, bo na ahrefs.com dalej mam to samo, co miałem i sporo stron mi jeszcze brakuje. Wrzuciło mnie teraz na 7 miejsce(tym razem sprawdziłem na smallseotools.com) na pierwszej stronie google, a byłem na 3 stronie. Czy to nie za szybki wzrost? Jest ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy