Skocz do zawartości

Z jakiej wyszukiwarki korzystacie?


Thommen

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej wyszukiwarki korzystacie w codziennym życiu, bądź w jakiej kolejności macie ułożoną hierarchię. W obecnej chwili posiadam taką kolejności użytkowania (od trafności wyszukanego zamierzenia):

  1. DuckDcukGo
  2. Yahoo
  3. Bind
  4. Ask
  5. Dogpile
  6. Google
  7. Yandex
  8. Baidu

 

Może pominąłem wartą uwagi wyszukiwarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prócz Google zdarzyło mi się korzystać z Yahoo i Ask, ale zawsze szybko wracałem do G. Natomiast korzystać z 8 różnych szukarek? Jakieś przykłady przewagi (dla konkretnych treści rzecz jasna) takiego Dogpile czy Ask nad Google?

Moje przykładowe teksty: https://mojeteksty123.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nu to czekamy na sygnaturkę 

 

Jakoś trzeba nabić wymaganą liczbę postów, więc gdzie się da i jak się da...

 

Co do wyszukiwarek to wspomniana wyżej DuckDuckGo daje bardzo ciekawe wyniki. Częściowo pokrywają się z wynikami Google, ale niekoniecznie. Czasem z niej korzystam.

 

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jezus maria to czego ty szukasz że nie możesz tego znaleźć w google lub tym duckduck? .. Na prawdę używasz aż 8 wyszukiwarek w życiu codziennym? 

 

Przecież coś musi napisać, aby licznik się zgadzał...

Po co to sprawdzać z jakiej wyszukiwarki ty korzystasz, skoro można sprawdzić statycznie to: rank2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności