Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety nie wytrzymałem do końca dnia i muszę już teraz napisać wszystkim, że był to PRIMA APRILIS :)

Myślę, że ten film będzie odpowiedni w tej sytuacji!

Oczywiście wszystkie osoby, które wydzwaniały i pytały co jest grane przepraszam :)

Dziękuję również osobą, które były zainteresowane zakupem całej firmy :P

Nie mogło obyć się bez ŻARTU dnia 01.04.2014 :))

Pozdrawiam!

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po wielu tygodniach testów i przygotowań wreszcie jest dostępna NOWA oferta Piramidy Linków Trust Rank!

Mam nadzieję, że tego typu kombinacją pomoże zbudować wartościowy profil linków dla Twojej strony WWW!

piramida-linkow-trust-rank-v1.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.1

Cena: 195zł 139,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v2.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.2

Cena: 315zł 219,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v3.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.3

Cena: 485zł 319,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v4.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.4

Cena: 535zł 349,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v5.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.5

Cena: 550zł 379,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v6.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.6

Cena: 950zł 559,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v7.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.7

Cena: 1390zł 949,99zł

piramida-linkow-trust-rank-v8.jpg

Piramida Linków Trust Rank V.8

Cena: 1930zł 1299,99zł

JEST TO OFERTA PROMOCYJNA!

TAKIE CENY BĘDĄ DOSTĘPNE TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA!

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając ilość maili, to najbardziej wku#$%ają ich tytuły godne spamu o wygranej na loterii, smsów od wróżek, czy artykułów na pudelku.

“To BARDZO ważne”

“PILNE otwórz ten email”

Jak dla mnie jeszcze jedna taka akcja i kończę z newsletterem.

  • Like 2

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym miał coś doradzić, ale nachalna kampania marketingowa (nie tylko poprzez newsletter) ale teraz przez giełdę tekstów nie jest w tym zakresie dobrym posunięciem ;) ale to wasz wybór, szkoda tylko iż 3 dni po powyższej informacji spamujecie teraz gdzie indziej ;)

  • Like 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam, że długo nie odpisywałem w temacie. Powodem tego jest dosyć ograniczony czas jeśli chodzi o udzielanie się na forach ze względu na realizację zleceń tak aby każdy otrzymał raporty w terminach.

Co do kampanii reklamowej to każdy ma prawo testować różne formy reklamy. Jedni robią to poprzez reklamy bannerowe, a inni poprzez e-mail marketing. My wybraliśmy te drugą formę. Oczywistą rzeczą jest, że każdemu nie jesteśmy w stanie dogodzić jeśli chodzi o dotarcie z informacją promocyjną. Powyższe osoby odebrały to jako nachalną reklamę - rozumiemy to i szanujemy. Każdy ma prawo do swojego zdania. Wiemy też, że wiele osób skorzystało z promocyjnej oferty.

Co do kampanii w innych serwisach to jeśli przygotowuje się kampanię na większą skalę i inwestuje się pieniążki w nią to nie można tylko i wyłącznie skupić się na jednym miejscu, gdzie będzie widniała reklama.

Na koniec pozostaje mi przeprosić osoby, które uważają, że zbyt nachalna reklama zniechęciła ich do współpracy.

Postaramy się w przyszłości podczas planowania kampanii wziąć to pod uwagę.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dogodzenie, bez obrazy to bardzo agresywna reklama, w większości branż na swój sposób nieacketpowana, to tak jakbyś otwierał z jednej branży powiedzmy 5 zakładek, a wszędzie była ta sama promocja i podmiot (z którego oferty może nawet skorzystaliśmy, ale w takiej sytuacji mamy już go dosyć), moim zdaniem wysłanie takiej informacji ma sens raz na tydzień (powiedzmy "co przygotowane zostało w ramach obecnej, tygodniowej promocji") a nie reklamowanie każdej usługi w stylu "Pozycjonowanie dzięki naszej piramidzie, katalogowaniu, itd ma sens"

Pewnie, że macie prawo po prostu mnie zaskoczyło, że poszło to przez GT, u was kiedyś tam jakiś kod sobie kupiłem, więc adekwatne porównanie mam

Proponuje skupić się na reklamie informacyjnej, promocyjnej i przypominającej (w ciągu miesiąca zrobić takie 3 meile i gra oraz buczy ;)

Przykład :

"Nasza oferta ble ble ble"

"Obecnie w promocji znajdą państwo ble ble"

"Zostało jeszcze kilka dni do końca lub sztuk ble ble ble"

Do tego stosujecie reklamę agresywną zapominając o najważniejszym, aby dała ona adekwatny rezultat musi wzbudzać zainteresowanie czasem nawet szokować (to znacznie lepszy efekt)

Ktoś kto otworzy meila, i zobaczy pierwsze 3 zdania nie doczyta go do końca

(lecz jak będzie animacja, obrazek czy nawet specyficzne logo w stylu "Dzięki nam zadbamy o twoją pozycję" w dosadnym tego znaczeniu ;) ocencie grupę docelową czy to mężczyźni i rzuccie trochę ciekawego pomysłu i zamysłu ;)

Ja się tam nie znam na niczym (ot taka luźna sugestia po kilku wykładach które musiałem zaliczyć z marketingu), ale wy powinniście to dopracować i jest to tylko luźna sugestia

Pomimo tego wszystkiego życzę kupę $ i setki klientów oraz miłego dnia

  • Like 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@ Herkules - dziękuję za cenne wskazówki :) Reklamą e-mailowa już troszkę się zajmuję i nie mówię tutaj tylko o branży usług SEO, dlatego też wiem, że jednak mailing graficzny nie jest aż tak skuteczny :)

Tak jak napisałem wcześniej, dziękuję za cenne rady i w przyszłości na pewno weźmiemy je sobie do serca :)

Jak widzę to wykłady z marketingu na pewno dobrze Ci poszły i prowadzący był zadowolony.

Pozdrawiam Cię również!

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam od siebie osobiście że takie posty ( z kont co maja pierwszy i jedyny post na PIO kończący się tekstem "Pozdrawiam, a niezdecydowanym polecam!"

i lakowanie własnych postów na FB przez konto swojej dziewczyny to nie tylko nie buduje pozytywnego wizerunku a zupełnie odwrotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trafiłem do tego sklepu po przewertowaniu kilku tematów na forum i muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony. Poziom obsługi jest genialny. Wreszcie pisano do mnie poprawną polszczyzną i z zachowaniem form grzecznościowych typu witam, pozdrawiam etc. Być może wydaje się to oczywiste ale po doświadczeniach z allegro poczułem się wreszcie jak klient przez duże K a nie kolejny projekt do opędzenia.

Na stronie sklepu wszystko jest jasno i czytelnie opisane. Wybieram, płacę, otrzymuję potwierdzenie. Wszystko bardzo sprawnie. Jak miałem z czymś problem to odpowiedź na pytanie dostałem po 2 minutach.

Moim zdaniem tak to powinny wyglądać zakupy w sieci i dlatego zostaję w tym sklepie. :)

PS. To nie jest żaden sponsorowany wpis. Jestem po prostu zadowolonym klientem i postanowiłem pochwalić seosklep24.

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Na samym początku chciałbym podziękować za kolejne miłe słowa! Wszystkie pozytywne opinie jeszcze bardziej motywują Nas do jeszcze lepszej realizacji usług!

Jeśli chodzi o samą ofertę to mamy dla Was kolejną nowość!

Od wczoraj w ofercie SEOsklep24.pl dostępna jest usługa Ręczne Linki z Ogłoszeń !

Poniżej prezentuję 4 pakiety, które mam nadzieję pomogą Wam w dywersyfikacji profilu linków oraz dodatkowej reklamie usługi / produktu / firmy!

Ogłoszenia Trust Rank - 50

Cena: 119,99zł

Ogłoszenia Trust Rank - 75

Cena: 159,99zł

Ogłoszenia Trust Rank - 100

Cena: 179,99zł

Ogłoszenia Trust Rank - 125

Cena: 199,99zł

Dokładne informacje na temat każdej usługi znajdziecie po kliknięciu w odnośnik danej oferty.

Jak zawsze mamy coś dla użytkowników PiO:

10% Kod Rabatowy: X3DNF376

( tylko 10 osób może użyć powyższy kod )

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności