Jump to content

adrian1988

Forumowicze
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About adrian1988

 • Birthday 06/06/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://naszkraj.info

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,464 profile views
 1. Ok teraz rozumiem, a wracając do tematu PP jak usunąć konto w cpmads.pl? widze niesamowite rozbieżności w naliczaniu wyświetleń w panelu cpmads.pl a na statystykach mojej strony, więc usuwam konto tylko jak to zrobić?
 2. różnie od około 35 do 65%, bez sztucznego nabijania, a jak na jednej nabiłem kiedyś to było w granicach 85/95 %, według analytics
 3. ilość wyświetleń można kupić za 5$ A jaki będzie współczynnik odrzuceń odwiedzin? 100%, nabijanie sztucznego ruchu nic nie daje dobrego dla strony.
 4. Zapraszam do nas : Cpmads.pl - płacimy za same odsłony Dodałem strony i czekam na akceptacje, jeśli chodzi o wyświetlenia miesięczne to wpisałem orientacyjnie, może być ich dużo więcej, a gdzie mogę znaleźć info na temat cennika za wyświetlenia?
 5. A może wprowadzicie w swojej ofercie sprzedaż linków bezpośrednio na stronach? sam mam kilka stron może ktoś byłby chętny do zakupu takich linków
 6. Szybko, sprawnie i na temat, zgodnie z ustaleniami, Polecam 100% i pozdrawiam

 7. Spróbuj TUTAJ Link referencyjny, dodasz kilka stron i masz stały dochód, nie za dużo ( zależy od jakości strony) ale zawsze coś
 8. W zasadzie strone mam tam od dwóch lat i google sie nie czepia ale ilość linków zamieszczonych na stronie wydaje mi się nieproporcjonalna do zarobków, strona się rozwija a tu cisza zarobki nie wzrastają z drugiej strony system wykrywa niecały tysiąc podstron na których jest zamieszczony kod, a tymczasem kod jest na wszystkich podstronach a zaindeksowanych jest ponda 4 tysiące podstron :/...... trzeba zacząć rozglądać się za innym systemem który lepiej płaci... A jeśli odblokuje możliwość wyświetlania reklam dla dorosłych, farmacji itp. jest szansa na podniesienie dochodu?
 9. A jak serwis otrzymuje systematycznie nowe treści, jest również linkowany, i liczba odwiedzających rośnie, powoli ale rośnie a stawka stoi w miejscu to co ma jeszcze wpływ na zarobki?
 10. Zaktualizowałem program, wklejam tekst , synonimizuje bez problemu ale zablokowany jest przycisk generuj podgląd i przycisk generuj do pliku i nieda sie wygenerować tekstów dlaczego?
 11. Podpowiedzcie jak zwiększyć zarobki w trybie automatycznym, na co należy zwiększyć uwagę?
 12. Spoko, korzystam z ceneo, a znacie jakiś program co płaci za wyświetlenia?
 13. Witam, szukam programów partnerskich które płacą za kliknięcia lub za wyświetlanie reklam, najlepiej polskie, chciał bym jakoś zmonetyzować stronę.
 14. Mówie poważnie, staram się na bieżąco zdobywać linki z różnych źródeł ,profile na forach , na socjal media , katalogi, komentarze itp oczywiście staram się wybierać strony z wysokim trust rank a tutaj się nic nie zmienia na wykresie. Profile z seosklepu nie pomagają chyba :/, nie jestem pozycjonerem więc nie mam powodu robić sobie z nikogo jaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy