Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, korzystam z sesklep24 i jestem zadowolony, chciał bym zapytać czy można liczyć na jakiś rabat przy większych zakupach?

Oraz jaką grupę linków polecili byście dla zwiększenia pr strony oraz podstron?

Zapraszam na moje strony: Ciekawostki, teksty na zamówienie, jeśli potrzebujesz dobrych tekstów, zapraszam do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@adrian1988 - dziękujemy za miłe słowa. Staramy się aby każdy klient był zadowolony z usług, które wykonujemy. Jeśli chodzi o rabat to oczywiście jest taka możliwość. W takich przypadkach, przed złożeniem zamówienia warto napisać do Nas maila. Jeśli chodzi o zwiększenie PR to w ostatnich dniach Google kolejny raz zaskoczyło i zaktualizowało wskaźnik PR ( miało tego nie być w tym roku lub w ogóle ) i tak szczerze powiedziawszy według Nas PR nie jest już tak ważnym czynnikiem. Jeśli chodzi o pakiet, który mógłby poprawić ten wskaźnik to myślę, że byłyby to Ręczne linki z profili, które aktualnie bardzo chwalą sobie Nasi klienci. Oferta dostępna TUTAJ.

Chciałbym też poinformować wszystkich, że na Naszym blogu znajdziecie ciekawą promocję, która związana jest z usługą ręcznych linków z PR5-PR10....

Wpis na blogu: Ręczne Mocne Linki PR5-PR10

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lis z przyjemnością przeczytałem twój post. Niby efekt nie jest duży, ale to zawsze coś i przede wszystkim konkurencje masz dużą.

Sam przymierzam się do przetestowania kilku pozycji na różnych stronach i na pewno napisze jakie będą efekty. Póki co czekam od wczoraj na odpowiedź na maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Osoby, które wczoraj pisały do Nas maila otrzymają odpowiedź dopiero jutro. Przepraszam ale niestety dzisiejszy dzień spędziłem na załatwianiu służbowych spraw, dlatego też mało osób otrzymało dzisiaj odpowiedzi na maile.

Przepraszam za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja także dodam swoją opinię na temat seosklepu. Przede wszystkim profesjonalna obsługa, w szczególności polecam ręczne profile, po zamówieniu tej usługi strona dostała ,,kopa" ;)

Witam.

Dziękujemy za miłe słowa!

Takie komentarze nakręcają Nas jeszcze bardziej do solidniejszego wykonywania usług dla Was !

Pozdrawiam

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Chciałbym Was poinformować, że już w następnym tygodniu w Naszej ofercie pojawi się kilka nowych usług !

Myślę, że na pewno przyczynią się one do wzrostu pozycji Waszych stron www !

Testy dobiegają końca i będziemy mogli śmiało je Wam udostępnić.....

Tym czasem zapraszam do skorzystania z poniższych usług:

50 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 109,99zł

100 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 179,99zł

150 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 249,99zł

200 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 279,99zł

250 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 319,99zł

300 ręcznych linków z PR3-PR9 + podlinkowanie

Cena: 399,99zł

130 ręcznych linków z PR3-PR9 ( tylko anchory ) + podlinkowanie

Cena: 209,99zł

Nie wprowadzamy ograniczeń dotyczących tematyki profilowanych stron. Przyjmujemy strony z erotyką, militariami, hazardem oraz wszystkie inne!

Dla zainteresowanych zakupem powyższych usług mamy Rabat !

Wystarczy zapisać się na Nasz newsletter, a w odpowiedzi na swojego maila otrzymacie Kod Rabatowy (10%) na powyższe usługi!

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam dla Was dzisiaj małą niespodziankę! :)

Z racji tego, że dzisiaj Reprezentacja Polski rozegra bardzo ważny mecz z Chorwacją mamy dla Was mały konkursik.

Wystarczy, że w tym temacie wytypujesz zwycięzcę meczu, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20.10!

Zasady jakie obowiązują to:

1. Odpowiedzi można przesyłać do godziny 20.00

2. Posty, które zostaną edytowane po godzinie 20.00 nie będą brały udziału w zabawie

3. Z pośród wszystkich uczestników wylosujemy 5 osób, które otrzymają nagrody.

4. Oczywiście można wytypować tylko 1 zwycięzcę w meczu Polska - Chorwacja :)

Co można wygrać ?

Do wygrania będą multikody, które umożliwią dodanie strony do około 60 prywatnych katalogów na skrypcie Sinooke i SeoKatalog.

CZAS START !

Powodzenia i Pozdrawiam

Jakub Brożyna

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności