Skocz do zawartości

Ostrzegam przed firmą kredytum.pl


Finan

Rekomendowane odpowiedzi

Moment, moment.


Kolejnego wniosku nie da się złożyć. Można jedynie zalogować się na konto klienta i dopiero wtedy złożyć wniosek. Pisząc inaczej - jeśli klient ma utworzone konto klienta to wydawca nigdy nie dostanie wynagrodzenia.

Ale też nie widzi w PP nawet próby złożenia takiego wniosku, a tym bardziej złożonego wniosku oczekującego na akceptację.

 

Nie opiszę dokładnie jak to wygląda, ale po prostu wtedy jako Wydawca nie zobaczysz w swoim panelu takiego wniosku.


Stąd też roczne oczekiwanie na wypłatę prowizji jest całkiem sensowne.

Nie nie jest sensowne bo jak pisałem wyżej takiego wniosku nawet nie zobaczysz, co najwyżej kliknięcie, wejście z reklamy itp.

 

Dlaczego nie zobaczysz?, w sumie żadna tajemnica kod śledzący zawsze jest umieszczony w określonym miejscu, jeśli klient już jest w bazie zostaje przekierowany np. do logowania, kod śledzący się nie wywoła, Ty nawet nie widzisz złożenia tego wniosku.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak, wnioski reklamowane mogę spokojnie dokumentować, choćby samymi umowami czy oświadczeniami klientów.

Tym nie udokumentujesz bo jak ?, chodzi o udokumentowanie że z Twojego refa dany wniosek był składany. Oświadczenia klientów i umowami owszem, ale wiąże się to ze sprawą sądową na którą będą wezwani potencjalni klienci jako świadkowie, tam oświadczą że tak owszem składali wniosek za pośrednictwem np. Twojej strony, dostali np. kredyt.

Jest jeszcze kwestia regulaminów PP, bo może być tak że jeśli klient nie dostał od razu pożyczki/kredytu po złożeniu wniosku (np. tryb weryfikacji online) a dostał dwa dni potem z jakiegoś powodu i tak nic nie wywalczysz.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment.

 

 

Kolejnego wniosku nie da się złożyć. Można jedynie zalogować się na konto klienta i dopiero wtedy złożyć wniosek. Pisząc inaczej - jeśli klient ma utworzone konto klienta to wydawca nigdy nie dostanie wynagrodzenia.

Ale też nie widzi w PP nawet próby złożenia takiego wniosku, a tym bardziej złożonego wniosku oczekującego na akceptację.

 

Nie opiszę dokładnie jak to wygląda, ale po prostu wtedy jako Wydawca nie zobaczysz w swoim panelu takiego wniosku.

 

 

Stąd też roczne oczekiwanie na wypłatę prowizji jest całkiem sensowne.

Nie nie jest sensowne bo jak pisałem wyżej takiego wniosku nawet nie zobaczysz, co najwyżej kliknięcie, wejście z reklamy itp.

 

Dlaczego nie zobaczysz?, w sumie żadna tajemnica kod śledzący zawsze jest umieszczony w określonym miejscu, jeśli klient już jest w bazie zostaje przekierowany np. do logowania, kod śledzący się nie wywoła, Ty nawet nie widzisz złożenia tego wniosku.

 

Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem :)

Jest jeszcze kwestia regulaminów PP, bo może być tak że jeśli klient nie dostał od razu pożyczki/kredytu po złożeniu wniosku (np. tryb weryfikacji online) a dostał dwa dni potem z jakiegoś powodu i tak nic nie wywalczysz.

 

Bzdura. Sieć, która się na to by zgodziła pokazałaby, że kompletnie nie zna się na tematyce pożyczek bankowych i pozabankowych. Lead jest dostarczany do instytucji. I niejednokrotnie pracownicy robią z niego po kilka wniosków, albo klient się rozmyśla i chce inną kwotę. Albo bierze pożyczkę, ale po tygodniu, albo po dwóch. To idąc takim tokiem rozumowania leady byłyby żyłą złota, bo w skrajnym przypadku za żaden można nie zapłacić a robić milionowe wolumeny sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie bzdura. Zależy od wielu kwestii. Np. przypadek że decyzja w danej instytucji jest podejmowana przez automat (w wielu przypadkach tak jest), od razu przy składaniu wniosku klient dostaje info np. proszę się zalogować (bo ma konto) lub w przypadku sale nie dostaje pożyczki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od razu przy składaniu wniosku klient dostaje info np. proszę się zalogować (bo ma konto)

 

Jeśli ktoś dostanie taki komunikat, to znaczy że konto klienta jest już przypisane do innego wydawcy (czy też innego kanału), bo ten klient już kiedyś składał wniosek.


Dodam jeszcze, że w firmach podejmujących decyzję z automatu, np. Wonga nigdy problemów nie było. Problemy są zazwyczaj, gdy decyzja podejmowana jest z udziałem człowieka, bo to wtedy najczęściej ograniczają kwotę i każą wpisywać nowy wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problemy są zazwyczaj, gdy decyzja podejmowana jest z udziałem człowieka, bo to wtedy najczęściej ograniczają kwotę i każą wpisywać nowy wniosek.

Są w takim przypadku 2 kwestie, jedna to taka że regulamin danej kampanii może przewidywać że liczy się wniosek który klient złoży i otrzyma zgodę. Klient składa wniosek o 2000 zł, ale przyznają mu 1000 zł po kontakcie telefonicznym. Więc nie zliczają danego wniosku, Ty nie dostajesz prowizji. Min. u nas w PP nie ma takich kampanii. Kwestia regulaminu, nie wiem o czym piszesz więc ciężko się odnieść, ale powinno być to zawarte jasno w warunkach otrzymania prowizji.

 

Druga sprawa, nie wypowiem się na temat innych PP, ale u nas zmiana kwoty pożyczki skutkuje naliczeniem prowizji dla Wydawcy. Po prostu call center kontaktuje się z klientem, klient otrzymuje jakąś pożyczkę, prowizja naliczona.

 

Uwierz mi na słowo bo dowodów publicznie przedstawić nie mogę, ale każdy PP sprawdza też wnioski odrzucone, robi wnioski weryfikacyjne itp.

 

Dlaczego?, dlatego że jak będzie miał w kampanii XXXXXXXXX wniosków, a z tego zatwierdzonych 10 to jest to po pierwsze podejrzane, a po drugie taki program traci w oczach Wydawców.

 

Nie zarabia Wydawca ani PP wtedy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tak dodam coś od siebie odnośnie "uczciwości" firm, bo mam akurat fajny przypadek.

Z jednego IP około 30 - 40 razy pożyczki zaciągane (z różnych domen).

 

Wszystkie firmy temu IP zaliczają lead co do udzielenia pożyczki to już różnie :)

Jednak

 

Pandamoney.pl

 

ani razu lead nie zaliczyło. Skoro człowiek z tego samego IP na każdy tel odpowiedział to dlaczego akurat tam nie, żeby nie było tam też kilka razy miał próbę uzyskania pożyczki z różnych domen (a nie tylko raz) i wszystkie wnioski odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są w takim przypadku 2 kwestie, jedna to taka że regulamin danej kampanii może przewidywać że liczy się wniosek który klient złoży i otrzyma zgodę. Klient składa wniosek o 2000 zł, ale przyznają mu 1000 zł po kontakcie telefonicznym. Więc nie zliczają danego wniosku, Ty nie dostajesz prowizji. Min. u nas w PP nie ma takich kampanii. Kwestia regulaminu, nie wiem o czym piszesz więc ciężko się odnieść, ale powinno być to zawarte jasno w warunkach otrzymania prowizji.

 

Przepraszam za mocne określenie, ale tylko idiota promowałby taką kampanię. I to samo można powiedzieć o sieci, która wpuściłaby taką kampanię.

 


Druga sprawa, nie wypowiem się na temat innych PP, ale u nas zmiana kwoty pożyczki skutkuje naliczeniem prowizji dla Wydawcy. Po prostu call center kontaktuje się z klientem, klient otrzymuje jakąś pożyczkę, prowizja naliczona. Uwierz mi na słowo bo dowodów publicznie przedstawić nie mogę, ale każdy PP sprawdza też wnioski odrzucone, robi wnioski weryfikacyjne itp. Dlaczego?, dlatego że jak będzie miał w kampanii XXXXXXXXX wniosków, a z tego zatwierdzonych 10 to jest to po pierwsze podejrzane, a po drugie taki program traci w oczach Wydawców. Nie zarabia Wydawca ani PP wtedy.

 

O i widzę, że ponownie się rozumiemy, bo po ostatnich wpisach miałem wątpliwości. Czyli zasada win-win. W teorii pięknie, tylko praktyka w moim przypadku kuleje.

Jesteś z NovaCash, tak? Z tą siecią nie współpracowałem. Z innymi owszem. Zbyt pięknie to brzmi - kontaktowanie się z klientem i naliczanie prowizji przy mnijeszej pożyczce. Firmy mają swoje procedury, i wątpię aby zmieniały je pod konkretną sieć reklamową. Owszem, są reklamodawcy z którymi zazwyczaj nie ma problemu (np. ViaSMS po kontakcie telefonicznym potrafi przyznać mniejszą pożyczkę, ale reklamacji tu miałem mało, więc raczej uczciwie liczą). Są też tacy, z którymi po zmianie kwoty pożyczki problemy są standardem, pozwolę sobie publicznie pominąć nazwy. Dlatego mając na uwadze swoje doświadczenie trudno mi uwierzyć, że w NovaCash jest inaczej..

 


Quote Pandamoney.pl ani razu lead nie zaliczyło. Skoro człowiek z tego samego IP na każdy tel odpowiedział to dlaczego akurat tam nie, żeby nie było tam też kilka razy miał próbę uzyskania pożyczki z różnych domen (a nie tylko raz) i wszystkie wnioski odrzucone.

 

O tej marce (i kilku innych z grupy) to akurat książkę mógłbym napisać. W każdym razie zapis o tym, że 1 wniosek = 1 IP to standard, więc się nie dziw, że to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbyt pięknie to brzmi - kontaktowanie się z klientem i naliczanie prowizji przy mnijeszej pożyczce.

Nie mogę Ci napisać dokładnie procedur ale uwierz mi że w wielu przypadkach tak jest.

 

Co do IP to bardzo mało firm obecnie nie zlicza wniosków z jednego. U nas żadna kampania nie jest tak weryfikowana, liczy się to że wniosek zostanie poprawnie złożony.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli ktoś jest zainteresowany pośrednictwem finansowym (oferta dla biur stacjonarnych), terminowymi wypłatami oraz min. dostępem do ponad 200 różnych produktów finansowych, ponad 40 banków i firm pozabankowych zapraszam do kontaktu:
Mail: novacash(małpka)novacash.eu
Podam szczegółowe informacje.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan, bez urazy, ale: 1. po co wyciagasz jakiś topik sprzed roku nie dodając nic do niego?? 2. ogłoszenia to chyba inny dział...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności