Skocz do zawartości

Social Media dają większy ruch od wyszukiwarek (Google)


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale nikt (przynajmniej tak myślę) nie będzie szukał sklepu/ banku/ dostawcy usługi na portalu społecznościowym.

 

Pomyślcie, jak Wam się zepsuje kran to wpisujecie w wyszukiwarkę czy chodzicie po mieście w poszukiwaniu ogłoszeń na słupach?

Brak czasu na nudne, powtarzalne zadania? Sprawdź szablony Zennoposter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale nikt (przynajmniej tak myślę) nie będzie szukał sklepu/ banku/ dostawcy usługi na portalu społecznościowym.

 

Pomyślcie, jak Wam się zepsuje kran to wpisujecie w wyszukiwarkę czy chodzicie po mieście w poszukiwaniu ogłoszeń na słupach?

To że ludzie nie szukają np. na fb usług czy produktów nie znaczy że nie będą ich kupować jeśli podsunie się im pod nos pomysł skorzystania np. z usługi. Mi FB sprzedaje usługi na kilkanaście tysięcy zł. i generuje 90% klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Parse.ly ruch z SM  to aż 43% a  z wyszukiwarki  Google tylko 38%.

Parse,ly zebrał dane z 400 witryn newsowych, mediowych, takich jak Wired, The Atlantic, Reuters, The Daily Telegraph, Mashable, The Next Web czy Business Insider. Ogólnie w miesiącu mają ponad miliard UU......

Oznacz to tylko tyle ze trzeba być tutaj i tutaj :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zajmuję się portalami od hmm 4 lat i mam taką konkluzję, social media świetnie współpracują z mediami typu lifestyle - tutaj mam 60% ruchu z sm i 30% organicznego, jednak dla porównania portal o tematyce szeroko rozumianych nowych technologii ma 71% z organicznych i tylko 13 z sm więc ciężko generalizować. Jednak nie podlega dyskusji fakt że być należy i w google i w mediach społecznościowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z którego medium społecznościowego jest największy ruch?

 

Wszystko zależy od branży i jakości prowadzenia profilu społecznościowego.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w perspektywie sm będą miały coraz większe znaczenie w dywersyfikacji ruchu

Sprawdź  kontenery biurowe Ultramodula, – to innowacyjna marka z branży budownictwa modułowego będąca częścią firmy Ultragroup.
Autoryzowany sklep z zegarkami, zegarki męskie i damskie - Zegart.pl

A może chcesz kupić meblościanki - sprawdź perlavita.com.pl meble do każdego wnętrza. W dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności