Jump to content
GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Recommended Posts

Nie rozumiem was. Kiedyś darliście się o giełdę, a teraz nagle zmiana zdania... Wszyscy chcieliśmy giełdy i ma być!!!

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Posted (edited)
1 minutę temu, KamiX napisał:

Nie rozumiem was. Kiedyś darliście się o giełdę, a teraz nagle zmiana zdania... Wszyscy chcieliśmy giełdy i ma być!!!

No teraz jak zleceń brakuje to myślę na pierwszym miejscu powinna być promocja, a nie tworzenie giełdy tekstów. To można odłożyć na później.

I co to w ogóle za słowa: "Wszyscy chcieliśmy giełdy i ma być!!!"??? Opanowania trochę.

Ja zresztą nigdy za giełdą nie byłam.

Edited by kluskaKRK
  • Like 2
  • Thanks 1

Problem polega na tym, że jak zleceniodawcy zaczną brać teksty z giełdy, to normalnych zleceń będzie jeszcze mniej i ceny znowu pójdą w dół. Tak było kiedyś na innym portalu. Nie rozumiem, jak można tego nie dostrzegać. Poza tym giełda jest z punktu widzenia copy nieopłacalna - przynajmniej ja mam takie doświadczenia. 

• Like 2
  • Thanks 1

44 minuty temu, KamiX napisał:

O giełdę to najwięcej darlas się Ty. 

Mi giełda na GC nigdy nie była i nie jest potrzeba. 

W obecnym kryzysie są inne priorytety. 

Jak ktoś tak bardzo chce wystawiać teksty na giełdzie to ma już istniejąca do tego platformę. Ciekawy jestem KamiX jaka tam masz sprzedaż... 

• Like 1

Dzień dobry,

na dzisiaj zawieszamy w takim razie prace związane z giełdą. Skupimy się na funkcjach zwiększających atrakcyjność platformy dla klientów oraz na promocji platformy. Do tematu wrócimy jak się zrównoważy podaż i popyt na artykuły.

Paweł Strykowski

• Like 4
  • Thanks 1

4 godziny temu, pawelek napisał:

Dzień dobry,

na dzisiaj zawieszamy w takim razie prace związane z giełdą. Skupimy się na funkcjach zwiększających atrakcyjność platformy dla klientów oraz na promocji platformy. Do tematu wrócimy jak się zrównoważy podaż i popyt na artykuły.

Paweł Strykowski

Jeśli chodzi o "Atrakcyjność dla klientów", to niech to nie będą kwoty wypłacane copywriterom! Pisałam już gdzieś kiedyś, że mamy inflację. Jeśli co któryś zlecający sam pisze na zlecenie to na pewno podnosi swoje stawki stosownie do podwyżek choćby prądu, bez którego nie da się ta drogą zarabiać (zdalnie). 

Ale można mieć solary i wtedy nie mamy prądu :D

@kluskaKRK

Ta pani mi na meila pisała przed całą specyfikacją że 3 zł za dużo, potem ze akceptuje ale jak rzuciła to wszystko to się przeżegnałem i pośmiałem :D 

Obstawiam że to jakiś pośrednik aaa to jedna z firm co ma tutaj konto niby "firmowe" ;)

Olałem ją

Powodzenia 

• Like 1

Poznaj Najlepsze konto firmowe w mbanku

Potrzebne ci konto osobiste, poznaj zalety konta w mbanku

Witam wszystkich, obecnie sytuacja na GC jest fatalna ze zleceniami. Dla mnie to zawsze byla praca dodatkowa, ale cos sie udawalo dorobic. Teraz praca przynosi (w moim przypadku) duzo stresu, niepewnosci, takiego poczucia bezsilnosci no i mniejsze zyski. Nigdy nie wiem, czy cos bedzie do pisania, a jak bedzie, to czy tematyka bedzie mi chociaz troche pasowala. Na ten moment panuje prawdziwy wyscig o zlecenia, nigdy nie myslalam, ze w pracy copy bede musiala wykazywac sie refleksem :-) Wczesniej to jakos bylo wszystko bardziej na zdrowych warunkach. Kazdy spokojnie, bez nerwow cos dla siebie znalazl. 
Na poprzednich stronach przewijaly sie Wasze pomysly, propozycje dotyczace zablokowania rejestracji albo jej ograniczenia. Co na to administracja? Czy jest to planowane - chociaz na czas koronawirusa, zeby sytuacja jakos sie ustabilizowala? bo to nie jest korzystne tez dla platformy. Zleceniodawcy widzac aktualna sytuacje zaczna obnizac stawki (bo zlecenia i tak zejda), wtedy GC tez sila rzeczy mniej zarobi. 
PS. Tez jestem przeciwna gieldzie tekstow. IMHO to jeszcze bardziej pogorszy sytuacje panujaca na platformie, bedzie mniej zlecen, stawki beda jeszcze gorsze

Posted (edited)

Pytanie jest proste, dlaczego ktoś miałby tracić możliwość zarabiania, tylko dlatego, że ktoś inny zarejestrował się wcześniej na platformie? IMHO bardzo dziwny pomysł, żeby wstrzymywać rejestracje dla nowych osób. Zresztą poza GC są inne miejsca gdzie można pisać teksty, można również działać na własną rękę.

Problem leży gdzie indziej, wciąż na GC jest problem z tym, że ktoś blokuje sobie tekst na 6-7h, później blokuje ten tekst inny nick, po czym znowu mamy powrót do pierwszego nicka i tak sobie lecą godziny dodatkowe... zwyczajnie ludzie omijają zasady i blokują sobie x zleceń na później, czego sam ostatnio doświadczyłem ;)

Edited by Roktan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.
    • By kasiamarketing
      Dzień dobry,

Od ponad 10 lat pracuję w szeroko pojętym marketingu. Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Na codzień tworzę teksty branżowe, opisy produktowe, zapleczowe, seo, a także posty do mediów społecznościowych.

Stawki zaczynają się od 4 zł netto za 1000zzs.

Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub FV (useme).

W przypadku zainteresowania mogę podesłać próbki gotowych tekstów lub ewentualnie podejmę się napisania przykładowego materiału.

Zapraszam do kontaktu,
      Katarzyna Żukowska
      zuqowska@gmail.com 
    • By jahmat
      Nawiążę współpracę lub przyjmę zlecenia na teksty do portali internetowych, blogów itp (copywriting). Ponad 200 sprzedanych artykułów. Interesują mnie artykuły, najchętniej o tematyce technicznej np. panele fotowoltaiczne.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy