Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Linki sa mocniejsze te 4 miesiace (najlepiej pol roku) to okres, gdy zaplecze nabiera mocy i zaufania Googla

Co do Gdaq'a warto!

https://listamocnychkatalogow.pl/opinie

No i nowy naprawde dobry produkt

https://listamocnychprofili.pl

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jeśli dodaje stronę do katalogów płatnych bez logowania i powiedzmy, że po 30 dniach spadają to mogę znów "podbić" jej pozycję w tym katalogu? Bo ponownie do tego samego katalogu nie mogę dodać tej samej strony.

Czy nie ma sensu tego robić? Mocne katalogi sa ograniczone, więc chyba dobrze utrzymywac w nich dobrą pozycję.

Sklep z zabawkami zaprasza - konkurencyjne ceny!!! Piękne zabawki drewniane czekają!

Niezwykłe lalki monster high !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie można od razu do budowanego zaplecza - załóżmy mam 10 stron zapleczowych po 15 podstron. Oczywiście mam też słowa kluczowe i w sumie wychodzi temat na 150 tekstów tak jak powinno być docelowo. Wiadomo część z nich powinna zawierać konkretne słowa kluczowe-frazę na którą bezpośrednio kieruję do swojej strony - jaki jest sens ustalać url dopiero po 3-4 miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki sa mocniejsze te 4 miesiace (najlepiej pol roku) to okres, gdy zaplecze nabiera mocy i zaufania Googla

Dzięki za odpowiedź, tyle że chyba dalej nie rozumiesz o co pytam. Chodzi mi o to, czy link raz umieszczony na stronie zapleczowej (nie ważne czy 4 miechy od powstania zaplecza czy 10) nabiera mocy wraz ze wzrostem mocy zaplecza. Dam taki przykład: stawiam jedną stronę zapleczową i po 4 miesiącach umieszczam tam jeden link do pozycjonowanej strony. Następnie skupiam się tylko i wyłącznie na linkowaniu tej strony zapleczowej. Upływa X czasu (np. pół roku) i pytanie jest: czy ten jeden link ma taką samą moc jak miał w momencie wstawiania czy większą.

Tylko błagam, nie pisz mi że stawianie jednej strony z jednym linkiem nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, tyle że chyba dalej nie rozumiesz o co pytam. Chodzi mi o to, czy link raz umieszczony na stronie zapleczowej (nie ważne czy 4 miechy od powstania zaplecza czy 10) nabiera mocy wraz ze wzrostem mocy zaplecza

Jak najbardziej tak jest. Jednak moim zdaniem nie powinno sie umieszczać linków zaraz po stworzeniu strony - jest to zbyt ryzykowane.

Najlepiej jest stworzyć stronę, linkować ją czym się da, i dopiero po kilku miesiącach zacząć dokładać linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku miesięcy to bym nie czekał. Ja zazwyczaj robię tak, że po postawieniu strony zapleczowej dodaję na nią czyste teksty, czekam na indeksację, potem dopiero dodaję kolejne artykuły, ale już z linkami. Czas od postawienia strony do pojawienia się na niej linków to około tydzień.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ma sens co napisał mój przedmówca, bo przecież firmy pozyskujące nowych klientów do pozycjonowania nie mogą powiedzieć, że na usługę ktoś ma czekać 4 miesiące.

Idąc dalej pytaniem Pustynnego Siepacza, zakładając strone zapleczową i dodając link zaraz po indeksacji podstawowych materiałów, możemy w łatwy sposób obserwować jak w siłe rosnie nasze zaplecze, ma to takie właśnie przełożenie czy czegoś nie biorę pod uwage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,że liczy się jakoś zaplecza. Pytanie jednak, ile warto na początek robić stron zapleczowych i budować ? 5-10 wystarczy spokojnie, jako dodatek to pozycjonowania poprzez katalogi/precle itp. ? Zdaje sobie sprawę,że sporo też zależy od branży/fraz.

Druga sprawa, czy warto zainwestować i zakupić domenę z pr2-3 i na niej budować zaplecze ?

Edytowane przez wookie85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wskaźnik PR nie daje nic, jeśli chodzi o pozycjonowanie - domeny z PR mogą jednak mieć już dobre podlinkowanie i dłuższą historię. To, ile stron zaplecza robić na początek, zależy oczywiście od potrzeb. Na jeden serwis starczy 5 darmowych blogów, na inny 50 domen będzie za mało. Ja osobiście polecam zaczynać małymi krokami. Minimalizuje to straty w przypadku popełniania błędów. Przy okazji się uczysz i każdą kolejną stronę postawisz trochę lepiej, szybciej, skuteczniej.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności