Jump to content

Ip wpisu do katalogów


nikel

Recommended Posts

G nawet jak pstrykało fotki ulic to przy okazji "włamywało" się do sieci wifi. Oni zasysają wszystko co się da, dlatego prędzej uwierzę mojej Teściowej niż w to co G pisze w swojej polityce bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Dziś czytałem że komuś support google adwords kazał usunąć wpisy w logach serwera bo miał w nim trafic z zainfekowanego adresu :-)

Dzwonię do Googla z wyjaśnieniami, konsultant mi mówi, że strona nie zawiera złośliwego oprogramowania, ale za to ich system pokazuje, że do strony mojego klienta prowadził odnośnik z zainfekowanej strony, którego nie mogą zlokalizować(albo mi podać), jedynie podali mi jakieś IP(Ukraina). Powiedzieli mi, że jeśli chcę odwiesić kampanię muszę wyczyścić wszelkie ślady na serwerze, wraz z logami po tym "złośliwym" IP.

Jako ,że to serwer wirtualny(home.pl) dzwonie do supportu i mówię jaka sytuacja - support mówi: ze względów bezpieczeństwa logów nie usuwamy.

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/208755-zablokowana-kampania-przez-zlosliwy-odnosnik/?p=1410322

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy