Sign in to follow this  
Cinex

Bingads z Polski?

Recommended Posts

Hejka,

Pytanie początkującego. Chciałem dla testów puścić małą kampanię jednego z anglojęzycznych serwisów w bingu. Jako że yahoo i bing wyświetlają teraz reklamy z 1 źródła (bing ads) i jest to całkiem fajna cenowa konkurencja dla Google'owskich adwordsów.

Siadam więc sobie wczoraj do zakładania konta na bing ads. Wyskakuje mi, że na ten adres email zostało już założone konto microsoft. Okej, próbuje.. gra i buczy pamiętam hasło, przenosi mnie do strony podawania szczegółowych danych odnośnie konta na bing ads.

Wybór kraju.. i pupcia za przeproszeniem, Polski nie ma. Waluta w USD myślę, może być. Zostawiam w takim razie USA i wypełniam wszystkie pozostałe pola, problem w tym że i nazwa firmy i nr kontaktowy są obowiązkowe.

W końcu tego konta nie założyłem, bo nie wiem czy jak podam kraj USA a nr z +48 to da radę? Czy sam telefon w ogóle jest potrzebny do jakiejś weryfikacji? Nazwa firmy pewnie głównie do rozliczeń podatkowych potrzebna.. ale też nie wiem?

I stąd moje pytanie do Was moi drodzy. Czy można normalnie na wałku założyć konto USA (albo innym kraju) podać swój nr z kierunkowym do PL i będzie wszystko grało, jak potem wyśle im się pieniążki z polskiego banku? Jak to wygląda? Byłbym "dźwięczny" za odpowiedź kogoś kto sobie z tym poradził.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Produkty konopne https://konopnysklep.com.pl/21-krople-cbd oleje, krople i ekstrakty z kwiatostanów zawierające cenne kannabinoidy CBD i CBG
Potrzebujesz solidnego fachowca?
http://elektryka-szczecin.pl - Systemy alarmowe, monitoring oraz inteligentne instalacje.

AFAIK na samą Polskę nie pójdzie reklama, najnowsze co kiedyś czytałem:

http://community.bingads.microsoft.com/ads/en/bingads/f/54/t/84061.aspx

Hej dzięki za odpowiedź, ale w 1 poście napisałem że chcę puścić kampanię "anglojęzyczną" także że się reklama w Polsce nie pojawia to akurat na chwilę obecną mi obojętne. Chodzi o założenie konta z Polski. Z tym mam problem, bo nie ma takiego kraju do wyboru.

Produkty konopne https://konopnysklep.com.pl/21-krople-cbd oleje, krople i ekstrakty z kwiatostanów zawierające cenne kannabinoidy CBD i CBG
http://elektryka-szczecin.pl - Systemy alarmowe, monitoring oraz inteligentne instalacje.

Najlepiej napisz do nich na chacie mają 24/7 nie powinno być problemu z reklamą na EN.

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Ok rozwiązanie okazało się być prostsze niż mogłoby się wydawać. Support kazał mi założyć konto na obojętnie jaki kraj, a potem po prostu zmienić to w ustawieniach na Polskę po założeniu konta. I faktycznie podczas rejestracji jest bardzo mało krajów do wyboru, a później w opcjach już normalnie wszystkie w tym Polska. Tak, w razie ktoś by też miał z tym problem.

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kuba007
      Witam forumowiczów mam MCK konto menedzerskie  więc stabilnie i dużo trace na reklamy guglowskie jednym z ratunkiem zmniejszenia kosztów to kody promocyjne które wysyła Google i myślałem że więcej opcji nie ma jednak ostatnio koleżanka z Krakowa była na kolejnych targach eHandlu w Krakowie i pisze mi na fejsa że jest niby teraz  nowe serwisy którzy na stałe zwraca % od wydatków w adwordsach na konto bankowe i jedyne co trzeba zrobić tak zrozumiałem z ich instrukcji to podpiąć swoje MCK konto w ich serwisie jak zrozumiałem podpinam pod ich MCK konto i  regularnie otrzymuje z tej okazji wynagrodzenie?
      Koleżanka skusiła się i podłączyła swoje konto bo na żywo miała okazję spotkać sie z ich ekipą na targach  no póki co jeszcze nie wypłacała wynagrodzenia. 
      Czy ktoś korzystał z tego typu serwisów ? 
    • By media-design
      Witam

Proszę o pomoc w ustawieniu odpowiedniego podziału budżetu w google ADS. 

Mam ustawiony budżet dzienny na przełomie 200 zł, dokonuje wpłat 1000 zł tygodniowo. 
      Zauważyłem ostatnio że ADS nadmiernie wykorzystuje środki na koncie i za każdym razem dobija prawie do 200% czyli ok 400 zł dziennie (doczytałem że jest to zapisane w ich regulaminie w celu lepszego wykorzystywania środków)

Efektem tego jest prowadzenie kampanii przez max 3 dni w tygodniu i brakuje środków na czwartek piątek w danym tygodniu (weekendy mam wyłączone). 

Kampanie ADS prowadzę ok 2 lat, zwiększone wykorzystywanie było zauważalne ale nie w takim stopniu. 
      Obecnie skończył się w mojej branży sezon sprzedażowy co spowodowało zmniejszenie budżetu z ok 350 zł dziennie na omawiane 200 zł. 
      Przy budżecie 350 zł dobijanie do 400 zł nie było niczym niepokojącym ale obecnie wpłaty topnieją w tempie, które mnie nie zadowala. 

Zakładam że można by zmniejszyć budżet do 100 zł dziennie żeby uzyskać pożądany efekt ale chyba nie tędy droga. Proszę o poradę jak to ogarnąć. 
    • By pavlo911
      Oferuje usługi z zakresu:

optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords  
      Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych, strategii działań oraz wycenę.

Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Google Ads to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. 

Zapraszam do kontaktu mailowego  : biuro@paveumedia.pl
    • By CinematicVR
      Proszę o pomoc w przygotowaniu wyceny:

Przeprowadzenie promocji transmisji na kanale YouTube Klienta, w celu
      zwiększenia liczby widzów. Kampania reklamowa Google AdWords planowanego
      streamingu 360 na portalu społecznościowym YouTube z wykorzystaniem:

- emisji banera reklamowego nad listą proponowanych pozycji wideo z prawej
      strony okna,

- emisji reklamy tekstowo-graficznej w postaci nakładki na wideo w dolnej
      części okna filmu,

- wyświetlania filmów promocyjnych na YouTube oraz na witrynach i w
      aplikacjach w sieci reklamowej Google, obok niekomercyjnych treści w postaci
      reklamy True View In-Stream w modelu CPV, gdzie użytkownik po kliknięciu w
      film reklamowy wyświetlany przed docelowym filmem wideo przejdzie do
      odpowiedniej podstrony strony internetowej serwisu Klienta.

- materiały kampanii AdWords zostaną wytworzone oraz przekazane przez
      Klienta, który będzie dysponował prawami autorskimi oraz udzieli licencji na emisję.

Parametry planowanej kampanii:

- Start kampanii AdWords to 14.08.2018 godz. 7.00, a zakończenie to
      15.08.2018 godzina 12.00.

- Słowa kluczowe promujące wydarzenie - zostaną ustalone z Klientem w trybie
      roboczym.

- Ustawienie polecenia wydarzenia na kanale YouTube Klienta.

- Otagowanie wydarzenia zapewniające szybką identyfikację i łatwe
      wyszukanie  wydarzenia na platformie YouTube.