Skocz do zawartości

Przeniesienie poczty z nazwa.pl na inny serwer


faziulek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, energpol napisał:

Witam 

Migracja z NAZWA.PL

poszukuje osoby lub firmy która przeniesie moje dane - strona +

poczta na inny serwer z względnymi cenami 

Powód drastyczne podniesienie cen za usługi.

 

A ile teraz placisz? Jakie jest odniesienie?

 

Przeniesienie "zrobi" sie samo, jesli wybierzesz np. Microsoft lub Google lub w zasadzie kazdego innego dostawce, bo i tak bedziesz zaciagal cala poczte na nowy serwer (prosta sprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, energpol napisał:

poszukuje osoby lub firmy która przeniesie moje dane - strona

Polecam usługi admina Patryka -
 

https://forum.rootnode.pl/profile/90-patryk/

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Widzę, że temat ucichł... ale jak widzę fakturę jaka wystawiła nazwa.pl za sam serwer to zwala z nóg:

 

-> Usługa Hosting Cloud Pro z rozszerzoną ochroną DDoS, WAF, zabezpieczeniem SPF/DKIM/DMARC i usługą dodatkową w promocji  -> 1 383,75 zł za 6 miesiecy -> czyli rok -> 2767 zł

 

-> najciekawsze, że cena wynika z faktu, że: Usługa Hosting Cloud Pro jest usługą ze starszej linii, której nie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

-> Obecnie największy pakiet hostingowy w nazwa.pl wynosi: CloudHosting Pro -> cena promocyjna 600zł /rok -> cena standard 1500zł /rok

 

Naprawdę dziwne i makabryczne -> jak doić to doić :) 

Ciekawe, że jest dla nich problemem zrobić migrację z serwerów nazwa.pl 9starych) do nazwa.pl (nowych) -> przeniesienie z Hosting Cloud Pro (stara linia) do CloudHosting Pro jest problemem dla działu technicznego nazwa.pl 

 

Prawda to powyższe? @nazwa.pl

 

- instalacje budowlane - serwis o instalacjach budowlanych

- engineering design london - projekty HVAC

- mechanical engineering design - projekty budowlane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, albercik81 napisał:

Prawda to powyższe? @nazwa.pl

 

Usługa Hosting Cloud Pro została wycofana z naszej oferty już jakiś czas temu. Jeżeli tylko wykorzystywane parametry usługi pozwalają na przeprowadzenie migracji na hosting z nowej linii - taką migrację wykonujemy.

 

Może się jednak zdarzyć, że wykorzystywane parametry "starej" usługi są wyższe, niż pozwalają na to parametry nowej usługi (tej na którą jest migracja). Wówczas informujemy o tym fakcie Klienta i uzależniamy możliwość zmiany pakietu od dostosowania się do specyfikacji, która dotyczy usługi, jaką chce wybrać Klient.

 

Jak jest w przypadku Twojego serwera, trudno mi powiedzieć bez weryfikacji. Podeślij proszę przez PW jego ID, sprawdzę to i dam znać w sprawie zmiany na CloudHosting Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam 

Mam wrażenie , że mnie doją.  Nie mam ani czasu ani pieniędzy , żeby się tym dobrze zająć. Firmę mam malutką , teraz kryzys i szukam oszczędności , mail to podstawa w moich kontaktach z klientami , strona prosta jak drut ale szkoda mi z niej rezygnować .

Podpowie ktoś gdzie znaleźć tańszą alternatywę  czy może to już jest tanio ??

Obsługa starszych wersji PHP dla usługi dekor.nazwa.pl (1 rok))  ?? - tego akurat nie muszę opłacać bo zaktualizuje stronę na wordpress 

 

Proszę spojrzeć na załączony wykaz usług do opłacenia 

 

 

 

Zrzut-ekranu-2024-04-03-190058.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, felippe80s napisał(a):

spojrzeć na załączony wykaz usług do opłacenia 

ILE? 😮

 

Weź uderz do smarthost.pl albo lh.pl - ogarnął Ci migrację w cenie. Ja mam strone agencyjna na hsotingu za chyba 300 netto rocznie :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, felippe80s napisał(a):

Podpowie ktoś gdzie znaleźć tańszą alternatywę  czy może to już jest tanio ??

NIE to jest drogo 👎

https://hostido.pl/

BEZPLATNIE: https://hostido.pl/migracja

https://hostido.pl/baza-wiedzy/wpis/29/jak-zmigrowac-dane-skrzynki-pocztowej-od-poprzedniego-operatora-do-hostido

 

Hostido: 69 59 zł / rok
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Skalmar napisał(a):

dla dla korpo

CO TY Myślisz, że korpo lubi przepłacać ? E-maile to jedno, ale zobacz jakie są pozostałe ceny jak na hosting, który tak naprawdę ma poważne ograniczania, chociażby brak certyfikatów SSL za free co jest must have, możliwość podpięcia domen z zewnątrz bez przepłacania za antycaste 😁 itd... 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mion napisał(a):

CO TY Myślisz, że korpo lubi przepłacać ?

 

Oczywiście, że nie lubą,
tylko, że 1000 zł rocznie oszczędności dla korpo to jak 1,50 zł dla JDG.

 

Roboty z przenoszeniem kupę - a oszczędność jest niezauważalna, przy całej skali kosztów.

 

W ogóle to przy takich kwotach (rocznie) to w korpo się nawet nie zorientują, ze to drogo. 

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierny przekład, bo jak już to Corpo korzysta usług z trochę innej (wyższej)  półki dostawców chmurowych jak:  AWS / Azure itd... 
Ale nie spamujmy wątku nieistotnymi wpisami 🤨

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności