Skocz do zawartości

WPis - panel centralny WordPress - WPis


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne.

OK, chciałem zdążyć w tym tygodniu, ale jak zwykle kilka rzeczy jeszcze wyszło po drodze i startujemy w poniedziałek z samego rana.

Mam troszkę czasu, dzięki czemu mogę jeszcze przygotować instrukcję instalacji i obsługi (jeszcze tego nie tknąłem) i wrzucić ważną modyfikację (rozszerzenie możliwości o wprowadzanie innych platform - bo tak trzeba będzie traktować m.in. niektóre web20 - a dzięki temu wprowadzanie innych cmsów np. Joomla, Drupal, sNews nie będzie stanowiło już problemu - przygotowuję to już, bo prawdopodobnie będą wprowadzane też inne cmsy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że byłoby to dość fajne, ale raczej nie będzie takiej opcji testowej (musiałbym specjalnie coś takiego dopisać) - ale do 10 dni można zrobić zwrot bez podawania przyczyn - zwracamy wtedy całą kasę bez problemów i bez obrazy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R.U.Sure

Czy WPIs działa bez konieczności instalacji specjalnej wtyczki na każdej instalacji WP którą chcemy dodać do panelu? Po prostu podaję login i hasło do bloga i WPIs wczyta wszystkie dane?

Czy możesz dodać opcję importu danych logowania do WP z Don Linkage? (mam grupę własnych blogów na WP w prywatnej bazie DLA i nie chce mi się od nowa przekopiowywać do WPIs kilkuset loginów i haseł).

Edytowane przez R.U.Sure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blogspotów będę dorabiał gdy już wszystko ruszy - jest to pierwsza rzecz jaka będzie dorobiona (chyba że jeszcze użytkownicy będą chcieli coś bardziej priorytetowo).

WPis działa bez konieczności instalowania jakichkolwiek wtyczek - jest potrzebna jedna wtyczka do wgrywania templatek - ale wiadomo, że bez tego da się żyć. Dodatkowo jest ona automatycznie wgrywana przy podpinaniu strony do WPis (adres, login, hasło + ewentualnie dodatkowa konfiguracja).

Co do eksportu z DonLinkage - ciężko będzie, bo to inny format jest. Ale ręcznie nie trzeba tego robić - wystarczy z DLA zrobić eksport kont z prywatnej bazy WordPress, następnie np. w notepad++ pozamieniać hurtowo znaki rozdzielające dane (```) na średniki (obsługiwane przez WPis), na końcu dopisać jeszcze nazwę skryptu (;wordpress) i ewentualnie wprowadzić dane do dodatkowej autoryzacji .htaccess (na przykład na linuxpl.com jest taka wprowadzona).

Może brzmi strasznie, ale to dosłownie minuta pracy - służę pomocą w razie problemu.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, można już zamawiać.

Jeszcze dzisiaj będzie dostępne w cenie 300 zł netto dla każdego. Osoby które się zgłosiły mogą jeszcze przez tydzień kupić w cenie 300 zł (nawet jeśli cena ulegnie zmianie) - stosowną informację zaraz podeślę do wszystkich zainteresowanych.

Strona zamówienia:





https://i4a.pl/?p=wpis

Uprzedzając pytania nie mam jeszcze pełnej listy obsługiwanych blogów Web 2.0 - trzeba będzie to po prostu posprawdzać i jeśli na jakimś nie będzie działało podesłać mi informację. Tak jak pisałem wszędzie tam gdzie jest standardowe logowanie (ewentualnie z autoryzacją htaccess) i dostęp do xmlrpc.php - działa już (np. wordpress.com).

PS. w zamówieniach login z PiO a nie z allegro (tak z rozpędu napisałem PW do wszystkich).

@salab - do Ciebie nie da się wysłać PW - jak co to pisz.

@Wojciech Łuczak - też Cię zaliczyłem do zainteresowanych (w sumie otwarcie tego nie napisałeś) - ale też masz PW zablokowane.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności