Skocz do zawartości

Optymalizacja podstrony


lukas1986s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam poza mózgiem i rękoma narzędzia, które samo optymalizuje stronę www. Chodzi Ci o zawartość tej podstrony czy strukturę URLa czy o co? :D

chodzi mi o kompletna optmalizacje, tzn pozycjonowane frazy, obrazki , struktura kodu, URL.

gdzie takie cos znalezc, moze jakis przyklad z ktorego mozna sie uczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dział dla początkujących, więc uściślijmy:

Tworzysz własną stronę od podstaw? Czy korzystasz z jakiegoś CMS-a (systemu zarządzania treścią), np. WordPress?


zdecydowanie ręcznie

W powyższym kontekście zalecałbym raczej CMS-a, wgranie odpowiednich wtyczek, ewentualnie ich (ręczną, bo chyba o to chodziło Początkującemu) konfigurację. Chyba, że tworzona witryna ma być "lekka", składająca się np. z 5-ciu podstron, to można wszystko napisać ręcznie.

Podczas optymalizacji możesz skorzystać z takich narzędzi jak woorank.com czy seoptimer.com i na bieżąco poprawiać błędy optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafisz sam to zrobić to potrzebujesz jeszcze podstawy co do optymalizacji strony. Poradników takich znajdziesz dużo szukając właśnie w google.

Polecam blog o pozycjonowaniu stron w Niemczech - pozycjonowanie Niemcy. Na tym blogu pisze też na temat pozycjonowanie stron w google.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej zrobic wszystko recznie ??

zdecydowanie ręcznie

Ja tam jestem zwolennikiem jak mi kobita ustnie :D

A na poważnie, to skoro masz swojego CMSa to pewne rzeczy możesz a nawet powinieneś zautomatyzować, a słowo ręcznie oznacza nic innego jak możliwość, bo nie zawsze jest to konieczne, wklepania najważniejszych rzeczy z palca :)

O wtyczkach, które wyżej wspomniano, także warto pamiętać. Nie wiemy jakie funkcjonalności będzie miał Twój autorski CMS ale popatrz na najważniejsze wtyczki seo pod wp i postaraj się wprowadzić podobne funkcjonalności w swoich rozwiązaniach.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam jestem zwolennikiem jak mi kobita ustnie :D

każdy woli być opieprzany niż bity ;)

Korzystaj z szablonów - odkrywanie czegoś co już zostało odkryte to przeważnie marnowanie czasu ( chyba że modernizowanie i ulepszanie istniejących szablonów). Jeśli masz pomysł na ulepszenie to leć od początku, jeśli nie to gotowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności