Jump to content

Ilość kont autorów w jednym preclu dla wielu stron


Recommended Posts

Witam,

Dziś naszło mnie takie pytanie, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Czy na przykład jak dodajecie z jednego precla wpisy do kilku różnie tematycznych stron to dla każdej strony tworzycie osobne konto, czy na jednym koncie dodajecie po 5 wpisów dla 10 serwisów, więc mamy 50 wpisów tego samego autora linkujących do różnych serwisów?

Mam tez pytanie, czy jak dodajecie komentarze to już wtedy tworzycie konta osobne wypełniacie dane strona internetowa, konto facebook, google+ i traktujecie wtedy ten profil jako autentyczne wypowiadanie się tej danej firmy, którą pozycjonujemy na szerszym polu, czy jednak nie tworzycie kont wpisujecie losowe pseudonimy podajecie linka do strony rzucacie jakiś tekst i lecicie dalej? Może coś jest lepsze

Link to comment
Share on other sites

1 pozycjonowana strona lub kilka stron 1 klienta = 1 konto. Tak jest najbezpieczniej zarówno pod kątem tego, żeby konkurencja od razu nie znalazła większości stron, jakimi się zajmujesz, jak i pod kątem tego, że po zakończeniu współpracy możesz po prostu przekazać dostęp do tych kont klientowi. Oczywiście do tego potrzebujesz osobnego konta mailowego.

Z drugim pytaniem trochę się zakręciłam. Chodzi o komentarze do publikowanych przez Ciebie wpisów?

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o pisane komentarze przeze mnie z konta do jakiś wpisów na preclu dla pozyskania linków nofollow :) Więc sprawa wygląda tak: mam konto jedno dla danej firmy do jednego precla na nim pisze artykuły pod tą stronę klienta i czy z tego samego konta pisać też komentarze pod jakimiś wpisami, aby pozyskać linki nofollow wtedy w profilu wpisuje adres strony i od razu pod moim pseudonimem użytkownika mam podpięty adres strony, czy lepiej komentarze pisać bez logowania jako gość, czyli wpisuje za każdym razem na tym samym preclu adres strony, treść komentarza, e-mail i pseudonim? Co jest lepsze/bezpieczniejsze?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Similar Content

  • By KamiX
   Piszę w zasadzie odkąd tylko miałam komputer. Zaczynałam od blogów i różnych opowiadań. Następnie pisałam wiersze, teksty piosenek. Od niedawna zajmuję się copywritingiem. Piszę  teksty SEO i artykuły. Na razie piszę głównie na portalach GoodContent.pl oraz Textbookers.com. Publikuję również artykuły do sprzedaży na Giełdzie Tekstów. Prowadzę także dwa blogi - http://mix-kamix.blogspot.com, gdzie piszę na różne ważne tematy i dzielę się swoimi licznymi zainteresowaniami oraz pasjami, a także http://kamix-tworzy.blogspot.com, na którym prezentuję moją twórczość poetycką. Poszukuję zleceń na pisanie tekstów oraz inne usługi również poza portalami. Jestem w stanie pisać na bardzo różne tematy. Oto moja oferta:
    
   1. Pisanie tekstów:
   precle; teksty zapleczowe; artykuły; opisy produktów; 2. Inne usługi:
   korekta tekstów (zarówno same błędy jak i obszerna); przepisywanie dokumentów, tekstów, rękopisów; krótkie teksty (ogłoszenia, zaproszenia, ulotki); wiersze okolicznościowe; tworzenie formularzy (ankiety, cenniki, zgłoszenia itp.); artykuły sponsorowane (oferuję napisanie i opublikowanie na moim blogu Mix-Kamix artykułów sponsorowanych);  
   Nie wyceniam swoich usług tak jak robi to większość. Wyceniam całość mojej pracy czyli cały tekst, a w cenie jest również ujęty poświęcany przeze mnie czas. Nie przyjmuję zamówień na pojedyncze precle czy opisy. W większej ilości można zamawiać także teksty zapleczowe czy ogłoszenia itp. 
    
   Cennik usług tutaj: https://goo.gl/forms/FiksNf00GzS3vHZL2
    
   Zgłaszać się można za pomocą formularzy:
   zamówienia na teksty - https://goo.gl/forms/f1LCZTz8iyIKzLXz2 zamówienia na inne usługi - https://goo.gl/forms/oUcixfG7Jh7LRdT72  
   WAŻNE! 
   Nie posiadam jeszcze założonej działalności. Nie wystawię więc na razie faktury. Preferowana umowa zlecenie, choć oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to sporo papierkowej pracy. Pozdrawiam serdecznie. 
    
   W sprawie artykułów sponsorowanych proszę pisać na blogu http://mix-kamix.blogspot.com w zakładce "współpraca" lub na adres mailowy kamix090@gmail.com.
  • By ColdFire
   Dodam Twój artykuł do 160 stron o tematyce ogłoszeniowych. Strony mają kilka lat i są pełne contentu.
   Możliwość dodania tekstu z synonimami zarówno w tytule jak i w treści.
   Możliwość dodania linków w treści.
   Wycena indywidualna w zależności od czasu trwania dodawanych tekstów
    
   proszę o kontakt na email clev@o2.pl
  • By arfen84
   Hej
   Przejąłem jakiś czas temu domenę PR4 i znajomy zasugerował,bym postawił na niej precla. Zrobiłem to w celach edukacyjnych.
   Musiałem jakoś go nazwać, dlatego jest "korona internetu", gdyż domena to crown. Musiało się jakoś kojarzyć, więc proszę nie przesadzać z sarkazmem, cynizmem itp 
   Na razie jest to darmowy precel, chciałbym, żeby kiedyś zaczął zarabiać (generalnie mam roszczeniową postawę wobec życia, wiem ). 
   Mile widziane sugestie użytkowników forum jak go promować, co jeszcze mogę zrobić, by sprawić, że moja roszczeniowa postawa wobec życia będzie jeszcze bardziej roszczeniowa (apetyt rośnie w miarę jedzenia) 
   Napiszcie co o nim myślicie itp. Zawodowym pozycjonerem nie jestem i być nie zamierzam, dlatego proszę o wyrozumiałość. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak razem na tym zarobić, może do czegoś mu się przyda ten precel (nie sprzedaje na razie), piszcie tutaj. 
   adres precla : 
   http://thecrown.pl/  
   Pozdrawiam i dziękuję.
    
  • By gehenn
   Z chęcią przyjmę zlecenia na teksty typu SEO: precle, teksty na zaplecze, teksty na bloga i artykuły wysokiej jakości. Posiadam cztery lata doświadczenia w pisaniu tekstów, a na swoim koncie setki wykonanych zleceń.
    
                   Współpracowałam z osobami prywatnymi, firmami, publikowałam swoje teksty na platformach zleceniowych. Oferuję terminowe wykonanie zlecenia oraz bardzo dobrą jakość tekstów pisanych przez człowieka dla człowieka. Zapraszam do współpracy.
    
   Kontakt pod adresem: uljul[małpa]o2.pl
    
   Nie wystawiam FV.
  • By arnot
   Witam,
    
   Sprzedam mojego precla - nie mam za bardzo czasu się nim zajmować, a szkoda by było gdyby miał się zmarnować.
    
   Sprzedaję całość:
   Domena ksturow.pl PR1
   Wpisy: 576
   Baza mailingowa osób, które publikowały (część odpłatnie): 249
   SITE wg Google: 4050
    
   Precel cały czas przynosi dochody: podłączony pod seopilot (aktualna stawka ok 600zł / rok) + sporadyczne zapytania o możliwość odpłatnego wpisu (aktualnie wszystkie odrzucane z braku czasu).
    
   Rozważę jedynie konkretne propozycje cenowe. Zapytania typu "ile chcesz?" będą ignorowane.
   Dane kontaktowe: admin@inset.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy