Jump to content

gehenn

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. Zauważcie też, że jesteśmy osobami, które dla tego serwisu napisały tysiące tekstów. Naprawdę ogrom contentu. W normalnej pracy, nawet takiej na zasadzie freelancu, im dłuższy staż pracownika, tym większe są jego zarobki. A tutaj? Po kilku latach pisania tekstów, które i tak są po baaaardzo niskiej cenie, zamiast działać na plus do wykonawców, GC obniża ich zarobki o nawet 30 procent prowizji. I to jeszcze pod przykrywką "niższej prowizji dla najlepszych copywriterów!"
 2. Mnie na GC ostatnio rozśmieszył zleceniodawca, który za wymyślenie nazwy chciał 1,19 zł
 3. Copywriterzy, nie przejmujcie się tym, że ktoś Wam nie daje dostępu do zleceń za całe 8 zł brutto za 1000 zzs na podstawie jakichś absurdalnych wytycznych stworzonych w oparciu o widzimisię kilku sfrustrowanych klientów, ocen sprzed kilku lat. Po prostu nie piszcie tekstów na GC, nawet nie tykajcie ich kursorem. Przerzućcie się na inne serwisy, poszukajcie agencji i klientów indywidualnych Pozdrawiam wszystkich rozczarowanych piszących.
 4. To jakaś niedorzeczność. Wszystkich odrzuconych tekstów z oceną 1 (do tej pory nie wiem, dlaczego) mam 4, a z kilkuset zaakceptowanych do średniej liczy mi się tylko kilkanaście z oceną 4-5. Czyli średnia jest wyliczana na podstawie WSZYSTKICH ZŁYCH oraz KILKU dobrych.
 5. Dzień dobry! Mam na imię Ula. Co prawda nowa na forum nie jestem, bo już kilka lat mam to konto, ale od dzisiaj zaczynam własną działalność związaną z SEO copywritingiem/copywritingiem. Do tego chcę zacząć pozycjonować swoją niewielką stronkę, dlatego kończę już i zaczynam pilnie wertować forum
 6. Z chęcią przyjmę zlecenia na teksty typu SEO: precle, teksty na zaplecze, teksty na bloga i artykuły wysokiej jakości. Posiadam cztery lata doświadczenia w pisaniu tekstów, a na swoim koncie setki wykonanych zleceń. Współpracowałam z osobami prywatnymi, firmami, publikowałam swoje teksty na platformach zleceniowych. Oferuję terminowe wykonanie zlecenia oraz bardzo dobrą jakość tekstów pisanych przez człowieka dla człowieka. Zapraszam do współpracy. Kontakt pod adresem: uljul[małpa]o2.pl Nie wystawiam FV.
 7. Z chęcią przyjmę zlecenia na teksty typu SEO: precle, teksty na zaplecze i opisy produktów. Posiadam dwa lata doświadczenia w pisaniu tekstów, wyniku czego na swoim koncie mam setki solidnie wykonanych zleceń. Oferuję niskie ceny oraz terminowe wykonanie zlecenia. Kontakt pod adresem: uljul@o2.pl Zachęcam do współpracy
 8. gehenn

  Wykonam

  Witam, pragnę zaoferować pisanie tekstów typu precle oraz teksty zapleczowe. SEO copywritingiem zajmuje się od ponad roku, więc posiadam odpowiednie doświadczenie w dziedzinie pisania. Moja oferta to 1,5 zł za 1000 zzs precla oraz 2,5 zł za teksty zapleczowe. Kontakt: uljul@o2.pl. Pozdrawiam.
 9. Witam, oferuję pisanie tekstów o charakterze SEO. Moją działalność charakteryzuje dość wysoka jakość przy niskiej cenie. Każdy tekst pisany z palca przeze mnie, bez użycia mieszarek oraz podsyłania zleceń podwykonawcom. Orientacyjne ceny dla 1000 zzs to: 1,3 zł ----> precel, opis do katalogu 2 zł ----> artykuł na zaplecze 3-5 zł ----> lepszej jakości artykuły Inne teksty: wycena indywidualna. Próbki niektórych tekstów : www.gehenncopywriting.blogspot.com Kontakt: uljul[at]o2.pl Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
 10. Witam! Już od jakiegoś czasu zajmuję się SEO copywritingiem i chciałabym zaoferować pisanie tekstów dobrych jakościowo i jednocześnie tanich. Gwarantuję również szybkie wykonanie zlecenia z racji dużej ilości wolnego czasu. Moja oferta (dot. 1000 zzs każdego tekstu) kształtuje się na poziomie 1,2 zł za precle, 1,5 zł za artykuły na zaplecze oraz 3 zł za poradniki i treści na strony www. Oczywiście istnieje możliwość wysłania poprzednich prac. Kontakt pod uljul@o2.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
 11. Witam, pragnę zaoferować terminowe pisanie artykułów na zlecenie. Duże doświadczenie w tej branży sprawia, że posiadam wiedzę z bogatego zakresu tematyki. Moja oferta odnośnie 1000 zzs to: precle ----> 1,3 zł - 1,5 zł artykuły na zpalecze ----> 1,7 zł - 2 zł pozostałe teksty (artykuły na bloga, stronę a także poradniki) - wycena indywidualna. Przy dużych zamówieniach oferuję rabat w wysokości 10 % całego zamówienia lub dorzucenie paru tekstów "extra". Oczywiście istnieje możliwośc przjerzenia poprzednich prac. Sposób rozliczenia to umowa o dzieło lub sprzedaż za pośrednictwem allegr
 12. Jeżeli szukasz tekstów dobrej jakości, polecam się do współpracy. Moja oferta obejmuje precle, artykuły na zaplecze oraz strony internetowe. Cena do uzgodnienia, w zależności od rodzaju i ilości zleconych tekstów. Kontakt pod e-mailem: uljul[małpa]o2.pl.
 13. gehenn

  Napiszę

  Napiszę teksty typu SEO: precel, zapleczówki oraz treści na strony internetowe, poradniki lub teksty typu newsy. Gwarantuje profesjonalizm i przystępne ceny. Zapraszam do współpracy pod e-mailem: uljul@o2.pl Pozdrawiam
 14. Szukam zleceń na pisanie tekstów typu SEO. Daję gwarancję porządnie napisanych tekstów oraz atrakcyjne stawki. Kontakt pod uljul@o2.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
 15. Witam, z chęcią podejmę się pisania tekstów SEO na różne tematy. Gwarantuję dobrą jakość. Cena ustalana w zależności od długości oraz typu tekstu. Oferty prosze kierować na PW albo pod e-mailem uljul@o2.pl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy