Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Wonga podobno już skończyła promocje w internecie i nie płaci już prowizjii, przynajmniej wg. informacji bankiera ? Ja jednak wywaliłem już jakiś czas temu wonge, więcej klików miałem w darmowe pożczyki, wonga brała dychę.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z Was z programu cashper.pl? Jeżeli ktoś mógłby podzielić się procentem zaliczonych walidacji podczas rozliczenia byłabym wdzięczna.

Cashper włączyłem od czerwca w bankierze więc wyniki będę znał w połowie lipca, sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ miałem dwa zapytania odnośnie konwersji chwilówek, wklejam dane z ostatnich 3 miesięcy, tj od 1.03 do 31.05

Ostatnia kolumna oznacza procent zaakceptowanych wniosków w stosunku do wysłanych.

80abcb98.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie,

troche z innej beczki, sam korzystam z tych programów. Nie wiem czy korzytsaliście już z sieci https://money2money.com.pl/?idPartner=6819 (ref, przy okazji coś wpadnie do saksy:)) - częśc Money.pl, duże możliwości zarobku (sprzedaż produktów jako wydawca, jako agent, program partnerski itd) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batbat, jakieś sensowne pieniądze na tym zarabiasz? jeżeli tak to ile i na ilu stronkach masz PP?

Produkty konopne https://konopnysklep.com.pl/21-krople-cbd oleje, krople i ekstrakty z kwiatostanów zawierające cenne kannabinoidy CBD i CBG
Potrzebujesz solidnego fachowca?
https://elektryka-szczecin.pl - Systemy alarmowe, monitoring oraz inteligentne instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinex jak pewnikiem zdajesz sobie sprawę na portalach związanych z finansami można zarobić dobrą kasę, na co dowodem może być dla Ciebie wklejenie statystyk przez libra. Każdy program afilacyjny ma jakieś smaczki:) np. money ma krd, erif, bankier płaci od razu od przesłania faktury, a inni płacą więcej, ale trzeba poczekać na kasę. Siedząc w tej branży trzeba na bieżąco kontrolować działania firm, sieci afilacyjnych i trendów na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie ebroker:)

O to dobrze wiedziec, bo akurat swoją opinię wyraziłem na bazie innych sieci, z tej nigdy nie korzystałem.

Moi Drodzy, ebroker jest chyba pośrednikiem między wydawcami a sieciami affiliacyjnymi. Wystarczy spojrzeć na stawki przy poszczególnych pożyczkach czy chwilówkach. Do tego dochodzi te ich rozliczanie co 2 miesiące... To nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@libra, a można z ciekawości wiedzieć ile masz serwisów z umieszczonymi pp z screena?

Na chwilę obecną mam 7 serwisów, z czego głównie 2 są w topie. Serwisy te mają po kilkanaście podstron z miastami. Wszystko to jest w topie.

Z pozostałych 5, to 3 dobijają do topu a 2 pospadały. Kiedyś miałem ogólnie więcej stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten screen co dałeś z jakiego pp jest?

Programy partnerskie widoczne są na screenie. Jeśli chodzi o sieć affiliacyjną to jest to systempartnerski.pl czyli popularnie mówiąc bankier.

Szczerze mówiąc nie podoba mi się ostatnio kilka rzeczy. provident przesyła raporty za poprzedni miesiąc nie jak do tej pory czyli ok 14-16 dnia tylko po 20 a czasem na koniec miesiąca... Pomijam ze statystyka przechodzących wniosków idzie w dół... Podobnie opóźniają raporty OKmoney, kyzoo...

Wkurza mnie to. Biorą akcje - formularze, jakaś kasę mają z tych klientów a wydawców traktują jak g...

Mam znajomego który w wlk brytanii działa w pp, tam zawsze jest wszystko na czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich firm co nie potrafią przesłać do PP raportu raz w miesiącu jest coraz więcej - wystarczy spojrzeć chociażby w PP Bankiera w wiadomościach gdzie dodane jest jakie firmy nie przysłały raportów na czas..

A eBroker niby podaje "czas rozliczenia 3 miesiące" a w czerwcu były rozliczenia za listopad, grudzien 2013, styczen-maj 2014... do tego stawki mają średnio o 40% mniejsze niż w innych PP. Nie wspomnę już o słabo rozbudowanym systemie statystyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności