Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

A ten screen co dałeś z jakiego pp jest?

Programy partnerskie widoczne są na screenie. Jeśli chodzi o sieć affiliacyjną to jest to systempartnerski.pl czyli popularnie mówiąc bankier.

Szczerze mówiąc nie podoba mi się ostatnio kilka rzeczy. provident przesyła raporty za poprzedni miesiąc nie jak do tej pory czyli ok 14-16 dnia tylko po 20 a czasem na koniec miesiąca... Pomijam ze statystyka przechodzących wniosków idzie w dół... Podobnie opóźniają raporty OKmoney, kyzoo...

Wkurza mnie to. Biorą akcje - formularze, jakaś kasę mają z tych klientów a wydawców traktują jak g...

Mam znajomego który w wlk brytanii działa w pp, tam zawsze jest wszystko na czas...

Takich firm co nie potrafią przesłać do PP raportu raz w miesiącu jest coraz więcej - wystarczy spojrzeć chociażby w PP Bankiera w wiadomościach gdzie dodane jest jakie firmy nie przysłały raportów na czas..

A eBroker niby podaje "czas rozliczenia 3 miesiące" a w czerwcu były rozliczenia za listopad, grudzien 2013, styczen-maj 2014... do tego stawki mają średnio o 40% mniejsze niż w innych PP. Nie wspomnę już o słabo rozbudowanym systemie statystyk.

Wkurza mnie to. Biorą akcje - formularze, jakaś kasę mają z tych klientów a wydawców traktują jak g...

A w pozycjonowaniu masz inaczej? Mam 2 -3 klientów, którzy płacą na czas. Reszta przeciąga jak może. A jakbym tu przedstawił historię jednego przedsiębiorcy, który mi nie płaci od 3 miesięcy, bo czeka na kasę w dziesiątkach tysięcy zł, którą wiszą mu inne firmy, to napisałbym dobrą książkę :)

Edited by matoo

Ciekaw jestem Waszej opinii na temat Goaffilate. Mam u nich tylko program SMS365. Nie dałem się skusić na inne. Też miało być tak pięknie. Z SMS365 pieniądze miały być w zasadzie od razu po przesłaniu rachunku mailem. Firma Praim która tym zarządza i Regita czyli spólka udzielająca pożyczek w SMS365 ma tą samą siedzibę, więc to jakby jeden worek pieniędzy. Tak mnie zapewniano. Czekam już 7 dzień na kasę :)

Praim płaci i mają nie tylko sieć afiliacyjną, ale i wiele innych serwisów finansowych. Sieć afiliacyjną zrobili pod siebie jak coraz większa ilość firm by nie płacić 30% prowizji dla TD, itp.

O_o

Do Praim (http://goaffiliate.pl/) wysyłałem dopiero 2 fv, zawsze na początku miesiąca po zaakceptowaniu prowizji, z 14 dniowym terminem platnosci i zawsze była płatność na czas (tj. w ostatni wymagany dzień z fv).

No i widzicie, dzisiaj jest 9 lipca a Provident i Netcredit wciąż nie przesłały raportów za maj do bankiera... Żałosne to wszystko...

Programy partnerskie widoczne są na screenie. Jeśli chodzi o sieć affiliacyjną to jest to systempartnerski.pl czyli popularnie mówiąc bankier.

Zna ktoś coś podobnego na rynek zagraniczny en?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

Jak dla mnie bankier to lipa. Nie dość, że stawki kiepskie to się czeka na te weryfikacje.

Najlepsze wg mnie sieci afiliacyjne:

- Tradedoubler.com

- doaffiliate.net

- novem.pl

- netsales.pl

Novem niekiedy daje ciała. Zliczają wnioski z kilkuminutowym opóźnieniem, wypłaty w terminach, mało problemów, dobre stawki.

PS. gdzieniegdzie dałem refa.

O_o

Jest to realne, że mając codziennie wysłanych kilka wniosków nie dostałem ani złotówki :) ?

Ta sytuacja trwa od jakiś 3 tygodni. Rozumiem, że po prostu nie zaakceptowali żadnego wnioski, albo ew. taka informacja przychodzi dużo później? Dodam, że jestem w pp bankiera.

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

mmr88, obecnie w bankierze dopiero rozpoczęły się rozliczenia. Pamiętaj że Wysłany wniosek nie równa się wniosek zaakceptowany/spełnione wymagania programu. Wysłany może oznaczać że osoba ta np. zarejestrowała się w serwisie z Twojego polecenia, ale np. pożyczka nie została jej przyznana ostatecznie = brak prowizji dla ciebie. Musisz poczekać do nowego tygodnia jak się zakończą rozliczenia i dopiero wtedy w Raportach będziesz miał szczegółowe informacje.

• Like 1

Wygląda na to że firma Praim dołączyła do kolejnych sieci afiliacyjnych, które opóźniają wypłaty. Zawsze płacili 6 czy 7 dnia miesiąca, a dzisiaj jest 15-ty i jest już 14 dni od wystawienia rachunku a pieniędzy nie ma.

A co polecasz?

Bo do listy też trzeba dołożyc novem - salesmedia(ten sal wlasciciel co netsales) i webepartners - weryfikacje trwają tam miesiącami.

Edited by mindryl

Czyli generalnie proszenie się o kasę w każdym programie, a konkurencji w pytę...

O Novem to chyba mógłbym książkę napisać, kiedyś czekałem 2,5 miesiąca na kasę :) I ciągle tłumaczenie że nie mogą zapłacić póki wpierw im reklamodawca nie zapłaci...

To bankier ma jeden plus, zawsze płacą do 2 dni od otrzymania kasy. Nie raz ją wykładają, ale mają kapitał na to.

Jeszcze jest na rynku coś takiego jak doaffiliate. Do dziś od zeszłego roku nie dostałem kasy za działania przy sohocredit. Nie polecam.