Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

Wonga podobno już skończyła promocje w internecie i nie płaci już prowizjii, przynajmniej wg. informacji bankiera ? Ja jednak wywaliłem już jakiś czas temu wonge, więcej klików miałem w darmowe pożczyki, wonga brała dychę.

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

Korzysta ktoś z Was z programu cashper.pl? Jeżeli ktoś mógłby podzielić się procentem zaliczonych walidacji podczas rozliczenia byłabym wdzięczna.

Korzysta ktoś z Was z programu cashper.pl? Jeżeli ktoś mógłby podzielić się procentem zaliczonych walidacji podczas rozliczenia byłabym wdzięczna.

Cashper włączyłem od czerwca w bankierze więc wyniki będę znał w połowie lipca, sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Ponieważ miałem dwa zapytania odnośnie konwersji chwilówek, wklejam dane z ostatnich 3 miesięcy, tj od 1.03 do 31.05

Ostatnia kolumna oznacza procent zaakceptowanych wniosków w stosunku do wysłanych.

80abcb98.jpg

• Like 2

Witam Panowie i Panie,

troche z innej beczki, sam korzystam z tych programów. Nie wiem czy korzytsaliście już z sieci http://money2money.com.pl/?idPartner=6819 (ref, przy okazji coś wpadnie do saksy:)) - częśc Money.pl, duże możliwości zarobku (sprzedaż produktów jako wydawca, jako agent, program partnerski itd) Polecam.

Batbat, jakieś sensowne pieniądze na tym zarabiasz? jeżeli tak to ile i na ilu stronkach masz PP?

Produkty konopne https://konopnysklep.com.pl/21-krople-cbd oleje, krople i ekstrakty z kwiatostanów zawierające cenne kannabinoidy CBD i CBG
Potrzebujesz solidnego fachowca?
http://elektryka-szczecin.pl - Systemy alarmowe, monitoring oraz inteligentne instalacje.

Cinex jak pewnikiem zdajesz sobie sprawę na portalach związanych z finansami można zarobić dobrą kasę, na co dowodem może być dla Ciebie wklejenie statystyk przez libra. Każdy program afilacyjny ma jakieś smaczki:) np. money ma krd, erif, bankier płaci od razu od przesłania faktury, a inni płacą więcej, ale trzeba poczekać na kasę. Siedząc w tej branży trzeba na bieżąco kontrolować działania firm, sieci afilacyjnych i trendów na rynku.

szczególnie ebroker:)

O to dobrze wiedziec, bo akurat swoją opinię wyraziłem na bazie innych sieci, z tej nigdy nie korzystałem.

Moi Drodzy, ebroker jest chyba pośrednikiem między wydawcami a sieciami affiliacyjnymi. Wystarczy spojrzeć na stawki przy poszczególnych pożyczkach czy chwilówkach. Do tego dochodzi te ich rozliczanie co 2 miesiące... To nie zachęca.

W końcu trzeba je spłacać więc pewno wszyscy co brali teraz w truskawkach albo wisniach siedzą :D

O_o

@libra, a można z ciekawości wiedzieć ile masz serwisów z umieszczonymi pp z screena?

Na chwilę obecną mam 7 serwisów, z czego głównie 2 są w topie. Serwisy te mają po kilkanaście podstron z miastami. Wszystko to jest w topie.

Z pozostałych 5, to 3 dobijają do topu a 2 pospadały. Kiedyś miałem ogólnie więcej stron.