Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy affilant - Credy. Ktoś coś u nich testuje?

 

Ja z Credy współpracuje już od ponad roku i współpraca układa się jak najbardziej ok, wypłaty bez opóźnień, tyle ze ja promowałem ten ich główny produkt Credy. Widzę że teraz włączyli u siebie również inne marki i firmy, ale nie miałem okazji sprawdzić.

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden nowy. Raczej unikac

 

Pewnie chodzi mu o AdCredy (sieć afiliacyjna - różne programy finansowe), to własność Credy (tego wcześniejszego programu, gdzie wypełniało się jeden wniosek).

 

screenshot_590.jpg

screenshot_591.jpg

Edytowane przez noupe
  • Like 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcielibyśmy Was poinformować, że właśnie zakończyliśmy integrację z jednym z czołowych pożyczkodawców na polskim rynku. Jesteśmy ich strategicznym i wyłącznym dostawcą leadów, dlatego wielu z Was mogło już zauważyć wzrost prowizji, które oscylują w granicach 80$ - 120$. W przyszłości dążymy do rozszerzenia współpracy z innymi pożyczkodawcami na warunkach wyłączności. W przypadku takich kontraktów, prowizję osiągają znacznie wyższą wartość, co ma kluczowe znaczenie dla wysokości wypłat.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by było napisać co to za pożyczkodawca.Bez takiej informacji to niestety masło maślane, zrobiliśmy integrację, ale nie powiemy z kim.

Skoro jesteście wyłącznym dostawcą leadów nie ma co się bać że konkurencja podbierze, wyłączność to wyłączność.

 

P.S. Czemu ostatnio nie wypłacacie prowizji która przekracza minimalnie 15$?

 

120$ po dzisiejszym kursie to 459,89 zł, dużo płaci ten reklamodawca za lead.

 

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan,

 

Z chęcią ujawnilibyśmy dane pożyczkodawcy jednak jednym z jego wymogów jest to, że nie opublikujemy jego danych do momentu aż sam nie wyrazi na to zgody. 

 

459,89 zł - Dokładnie tak to wygląda, a to jeszcze nie ostatnie słowo powiedziane przez tego pożyczkodawce i następni już też szykują się do wejścia z podobnymi stawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jako że sam działam w podobnym temacie nie wierzę w to aby ktoś płacił 459,89 zł za leada (rozmawiamy oczywiście o Polsce?).Jeśli rzeczywiście tak płaci mogę dostarczyć i 1000 wniosków dziennie.

 

EDIT: Prosta matematyka Wy też musicie zarobić, czyli reklamodawca łącznie płaci prowizję powiedzmy 500 zł, a przykładowo udziela pożyczki na 1000 zł, jako że są ograniczenia w rzeczywistych kosztach może za taką pożyczkę żądać w okolicach 1315 zł do zwrotu.

Kwota pożyczki (z opłatami) 1315 zł minus 500 zł prowizji = 815 zł, czyli reklamodawca dokładałby jeszcze do interesu,niemożliwe.

 

Taka prowizja jest mało realna nawet przy ratalnych pozabankowych bo biorąc pierwszy z brzegu przykład:

1000 zł pożyczki, na 12 miesięcy, jej koszt to 605 zł, minus Waszą prowizję to koszt ok. 100 zł, chcesz powiedzieć że jakaś firma udziela pożyczek na 12 miesięcy aby zarobić na niej 100 zł w ciągu roku? Biorąc pod uwagę że każdy klient spłaci terminowo pożyczkę.

 

No nierealne.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności