Skocz do zawartości

Programy do produktywnej organizacji pracy we własnej firmie SEO/SEM


Dorothy

Rekomendowane odpowiedzi

korzystam z dość dobrej firmy hostingowej (naturalnie zawsze może serwer paść)

co do notatników i kalendarzy tradycyjnych, przerabiałam to już i średnio mi się widzi

notowanie tradycyjne ma to do siebie, że jak kilka razy "przerobimy" zadanie, wtedy całość jest mało czytelna

w elektronicznym notowaniu wszystko jest poukładane i przejrzyste

co do nozbe czy wunderlist, znalazłam bardzo okrojony w funkcjonalności skrypt "to do" na własny serwer

https://tiny.pl/qfdzt

[ problemy z pisownią ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Taa ja mam, zamiast linka zostaw namiary, sprawdzimy gdzie i jak organizacja jest najlepsza (mogę cię nawet ja podporządkować planowi działania ) bo bez obrazy ale..

W szkole średniej miałem coś takiego jak rachunkowość, i tam było o tym jak zorganizować działalność własnej osoby, vel jednoosobowej firmy (to był rok 2000), w roku 2010 na studiach powiedzieli mi to samo

Więc ty jako kobieta, wolisz link (nie wiem jakie tam czerpiesz profity) czy potwierdzić fakt, iż kobiety są bardziej zorganizowane od mężczyzn (no chcecie dominować ;) a teraz, magiczny próg 15 postów został przekroczony, więc wstaw stopkę

Dziękuje i dobranoc a to dobre, kobieta pyta się "stada" mężczyzn, jak zorganizować sobie pracę, dzień, czy kontakt z klientami ;)

Sposób na idealny marketing szeptany, wśród facetów udać "babę" i nie róbmy siebie z idiotów, iż 80% nowych czy tam obecnych to jednak mężczyźni ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ty jako kobieta, wolisz link

a teraz, magiczny próg 15 postów został przekroczony, więc wstaw stopkę

Dziękuje i dobranoc a to dobre, kobieta pyta się "stada" mężczyzn, jak zorganizować sobie pracę, dzień, czy kontakt z klientami ;)

Sposób na idealny marketing szeptany, wśród facetów udać "babę" i nie róbmy siebie z idiotów, iż 80% nowych czy tam obecnych to jednak mężczyźni ;)

no proszę, zapytałam

a ty mi odpowiadasz atakując na mnie

nie jest to żaden marketing szeptany ani nie mam zamiaru wstawiać stopki

proste, szukam skutecznej metody organizacji zadań projektów ponieważ chce być idealna w tym co robię

fakt, że 80% facetów na tym forum o dobrze czy źle??? za bardzo nie wiem, z czym to ma się wiązać, co to ma do programu zarządzającego zadaniami?

to ze dawałam linki, to tylko z pytaniami, to przecież nie refer. linki to o co ci chodzi?

na koniec dziękuję i dobranoc

<foch>

TABLICA KORKOWA!

owszem, w biurze tak

a jak skończę pracę i wyjdę z biura, mam ja na plecach dźwigać? bez urazy ;)

[ problemy z pisownią ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, zapytałam

a ty mi odpowiadasz atakując na mnie

Że co robię? Wam się babom w (_I_) przewraca, wchodzicie w dane środowisko i oczekujecie "specjalnego traktowania", może musisz zrozumieć że tutaj są mężczyźni i każdy z nich raczej nie depiluje się a posiada zarost (jakie ataki, idź do feministek walcz o swoje)

nie jest to żaden marketing szeptany ani nie mam zamiaru wstawiać stopki

2u5gg2o.gif

proste, szukam skutecznej metody organizacji zadań projektów ponieważ chce być idealna w tym co robię

fakt, że 80% facetów na tym forum o dobrze czy źle??? za bardzo nie wiem, z czym to ma się wiązać, co to ma do programu zarządzającego zadaniami?

Słuchaj ja jestem Allach obciągnij mu dachę ("L"), ale pytasz o coś oczywistego, czego znalezienie czy określenie nie wymaga nadto inteligencji (a chłopaki tu dali ci już wskazówki) ale nie ty wciąż znajdujesz tego o czym temat

za bardzo nie wiem, z czym to ma się wiązać, co to ma do programu zarządzającego zadaniami?

Szoking, ale produkujesz się 90% tego forum o tym ;) czego szukasz więc pewnie sam(a) nie wiesz o co kaman ale próg jest

Dlatego gdy mi mówią ustabilizuj się z "babą" to odpowiadam między innymi tak..

giphy.gif

Sam byłem laikiem, sam łamałem regulamin tego forum, ale nie wieżta chłopy że wam się nagle Anna Maria tu objawi, raczej kolejny Łukasz Grodzki ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herkules, zauważyłam że nie lubisz mnie ok,

Pojawiłaś się tu 2 dni temu, i już animozje? aluzje?, dlatego wy KOBIETY (albo faceci udający baby), mnie wcale nie interesujecie (uwierz realnie, rzeczywiście gdy ktoś po chwili odpowiada "bo ty mnie nie lubisz", odpowiadam jedno, po za zapoznaniu się z informacjami nie udawaj idioty to tyle, wchodzisz między wrony i liczysz, że wszystkie będą krakać jak chcesz, albo tak jak oczekujesz)

przecież nikt ci nie każe wypowiadać się w tym wątku ok

Wątek jest ogólny, pomimo kilkunastu odpowiedzi dalej upierasz się iż wiesz, poszukujesz, i twój wybór może "mieć" uzasadnioną rację, słuchaj ja byłem ciemną blondynem, ale strategię marketingu poznałem wcześniej

a jak już się wypowiadasz, prosiłabym o trzymanie się tematyczności, ok.

Ja i tak stawiam flaszkę, że to typowa szeptanka, oprócz rad kolegów co do softów powiedziałem, weź sobie przy jednoosobowej działalności walnij notatnik (jak pisał "Szlaf") piszesz o tym, a co by było gdyby na mieście sobie ktoś taki jak ty przypomniał o klientach (tak pewnie w środku rynku, odpaliłabyś tableta ze słuchawką w ręku, i odpowiedziała klientowi chwila.... bo nie wiem, kim pan jest a mam problem z serwerem) kup sobie kalendarz. taki obrazkowy (jest tam i funkcja księżycowa, a nawet okres sobie ustawisz)

Mam nadzieję, że nie zdegustowałem tutaj nikogo, miłego wieczoru i jutrzejszego święta

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chyba na 2 roku studiów w marketingu mówią o znaczeniu orientacji ;)

Zaraz pewnie będzie "celowe", "żart", sarkazm, "ironia", tylko brakuje debilizm

Miłego wieczora i poproście tą panią by mi nie pisała na PW bo tam doznań nie zazna ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności