Skocz do zawartości

Zdobywanie fanów na FB za darmo


axe007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Funcop i likeplus nie działają. Mam w związku z tym do Was pytanie: znacie może jakiś system like for like, działający i stabilny, najlepiej z kontami z PL lub przynajmniej w części z PL? A może jakaś grupa na fb? Będę wdzięczny za wszelkie informację.

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fani są „nierealni". Jednak duża ich ilość wpływa psychologicznie na użytkowników realnych, co automatycznie prowadzi do zwiększenia naturalnych użytkowników na fanpage.

Dokładnie o to chodzi. Na starcie nawet 200 kupionych LIKE daje "efekt psychologiczny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa wstawcie zdjęcie z cyckami na fp to w mig nabijecie sobie fanów, a później można spokojnie zmienić tematykę :) Dziwne rozwiązanie, ale w ostatnim czasie zauważyłem, że właśnie masa osób tak robi, bo niby skąd FP z 1 zdjęciem gdzie widać nagą kobietę ma 5k+ fanów po paru dniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycki są fajne, ale tak sobie myślę że niekoniecznie to miał prezes na myśli mówiąc o ociepleniu wizerunku firmy i stworzeniu fanpage na fb :P

Dlatego jeśli ktoś ma jakiś system like for like poproszę o info tu lub na pw. A jeśli takowy nie istnieje, co Wy na to aby utworzyć zamkniętą grupę na fb i pomóc sobie nawzajem od czasu do czasu. Podejrzewam że wystarczyłoby kilkadziesiąt osób.

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Golden shovel award for me. pqar miałem swojego czasu tutaj na forum pomysł założenia takiego kółka wzajemnej adoracji facebookowej, ale na trochę innych zasadach. Zrzeszałby on ludzi mający swoje fanpage, które reklamowałyby się między sobą. Przykładowo ja mam fanpage na którym jest 2 tyś fanów, Ty masz podobny, reklamujemy się wzajemnie i oboje na tym korzystamy. Pomysł niestety spotkał się z niemalże zerowym odzewem.

"Donna mamma es ch*joczita."

- Tytus Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te systemy nie są opłacalne. Reklamodawca w XXI wieku nie zapłaci Ci za ilość polubień na FB (nie mówię tutaj o Panu Mietku, który ma stronę firmy sprzedających butów w Katowicach i nie zna się na biznesie), ale za stopień aktywności użytkowników oraz zasięg (fikcyjne konto nie wyświetli reklamy).

Tą właśnie aktywnością redaktor like-a-geek życzy sobie 500 zł za notkę na FB o kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, że lepiej inwestować w reklame Facebook Ads. Te systemy wymiany fanów mogą tylko zaszkodzić stronie. Zazwyczaj są to puste, fikcyjne konta, które nie angażują się w prowadzoną przez nas komunikację, przez co obniżają nam znacząco zasięg. Oczywiście jeśli będziemy mieli 20-30 takich osób to nic strasznego się nie stanie, ale większe ilości mogą zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności