Jump to content

Qbol

Forumowicze
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ,
 • Interests
  1

Qbol's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. dokładnie blogi SEO nie służą do dzielenia się wiedzą, to raczej taki legalizowany marketing szeptany lub platforma dla wprowadzenie konkurencji w ślepy zaułek okrężna drogą. Jedynym który dzielił się wiedzą bezinteresownie i pozwalał osiągnąć sukces był Pan Krzyworączka. ....
 2. Golden shovel award for me. pqar miałem swojego czasu tutaj na forum pomysł założenia takiego kółka wzajemnej adoracji facebookowej, ale na trochę innych zasadach. Zrzeszałby on ludzi mający swoje fanpage, które reklamowałyby się między sobą. Przykładowo ja mam fanpage na którym jest 2 tyś fanów, Ty masz podobny, reklamujemy się wzajemnie i oboje na tym korzystamy. Pomysł niestety spotkał się z niemalże zerowym odzewem.
 3. Jeszcze starsze przysłowie mówi, że każda znaleziona lista będzie gorsza od tej którą sam zrobisz.
 4. Ta poświata to efekt włączenia opcji w ustawieniach myszki w panelu sterowania windowsowskim.
 5. Kinoman to nie jest ich strona, tylko kogoś z zewnątrz.
 6. Ktoś się na Was obraził
 7. Ucierpiały tylko strony, które były w SWL jako miejsca do wyświetlania linków, czy strony które były z nich linkowane też ? Niby żaden z tych problemów mnie nie dotyczy, ale jeśli w życie wszedł również scenariusz nr 2 to w serpach większe ruchy się szykują.
 8. Pewnie większość tej kwoty poszła na linki na stronach hindusów
 9. W sumie to chyba bardziej dadzą zarobić twórcom stron czy szablonów niż swojej kieszeni
 10. Ja tak bez hejtu ani złości, ale czy czasem Matt w jednym z filmików nie powiedział, że komentując na blogach i zostawiając adres do strony (w nicku np) nic złego się nie stanie ?
 11. Może to moja nadwrażliwość, ale coś chyba jest na rzeczy. Kilka moich stron z całkowicie różnych branż miało dzisiaj korektę pozycji o 2-8 miejsc. Wszystkie poszły w dół. Czy to zmiana w wyświetlaniu wyników wyszukiwania ? Może nowe wyniki z map zostały dodane czy coś w ten deseń ? Dodam, że sprawa dotyczy haseł lokalnych.
 12. Ale proszę Was - bez wojenek, chociaż w tym temacie Czyli co, Suzuki GS500 będzie niezłym wyjściem ? Ktoś coś innego może polecić w moim budżecie ? Może jakąś fajną 250 ?
 13. Wiesz, przy moim aktualnym wszystko sobie robię sam, ale wiadomo, że to zupełnie inna bajka. Jak się nie nauczę, to zrobi mi mechanik, albo pomoże znajomy z pracy, który sam jeździ więc jakoś bym to ogarnął. Oczywiście, że wkład finansowy kalkuluje również. Ale pieniążki na utrzymanie spokojnie się znajdą. SEO such profit Sam bym Kawasaki chciał, ale wspomniane ER5 ma o 3 KM za dużo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy