Skocz do zawartości

Darmowy kreator Landing Page?


daniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam w necie i nic. Czy jest jakiś CMS czy atrakcyjna wtyka do WordPressa w celu utworzenia landing pageu za darmo? Wszystkie oferty w necie są albo płatne, albo przekombinowane i nieatrakcyjne (zwłaszcza na wordpress) a jak znajdę darmowy to są to zwykłe generatory, gdzie mogę sobie ściągnąć grafikę w formacie .jpg .psd w celu pocięcia.

A ja naprawdę nie mam wielkich wymagań. Nie jest to nawet strona sprzedażowa, tylko taka odsyłająca do linka, bez potrzeby podawania e-maila.

Chciałbym zrobić nagłówek, krótki opis i dać button do odnośnika. Za cholerę nic nie mogę znaleźć.

Tutaj znajdziesz pomysł na biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra. Za żadne skarby nie mogę nic znaleźć. Serio nie mam wymagań wielkich, nie chcę wsparcia przy sprzedaży, statystyk odnośnie konwersji czy coś podobnego. Chcę tylko uatrakcyjnić ściąganie pliku. Chyba wygląda na to że będę musiał to samemu zrobić.

Tutaj znajdziesz pomysł na biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra. Za żadne skarby nie mogę nic znaleźć. Serio nie mam wymagań wielkich, nie chcę wsparcia przy sprzedaży, statystyk odnośnie konwersji czy coś podobnego. Chcę tylko uatrakcyjnić ściąganie pliku. Chyba wygląda na to że będę musiał to samemu zrobić.

Popieram. Nad konfiguracją landinga w popularnym polskim płatnym serwisie spędziłem więcej, niż zajęłoby stworzenie go od podstaw - mieli od groma błędów. Kolejne pewnie poszłyby szybciej, ale dochodzi comiesięczna opłata.

Płatności z transferuj.pl i/lub PayPal i WP. Ewentualnie woocommerce i więcej nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności