Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Tak działa rynek, jeśli są chętne pisać po 0,60 gr za 1000 znaków to znaczę taka obecnie jest cena, i tobie Tomasz.K. nic do tego. A nierzetelni użytkownicy są po jednej i po drugiej stronie, również te co sprzedają lub kupują teksty po 2,5 zl za 1000 znaków

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie musisz być z dumny dołączenia do organizacji niewolniczej

Człowieku, skąd Ty w ogóle mieszkasz.

Jak Ja nie trawię takich jełopów.

Jeżeli osoba, która bierze 1 zł za 1 tys. znaków, sprzedaje za taką cenę i jest zadowolona to to od razu znaczy, że Ja jestem jakimś członkiem organizacji niewolniczej bo płacę taką stawkę. Czy Ty jesteś głupi?

Czy jeżeli mogę wydać tysiąc złotych na teksty na 20 stron to oznacza, że mam wydać dwa razy tyle tylko dlatego, że taki niedorozwój jak TY tak sobie życzy i uważa, że to jest nieetyczne.

Człowieku to jest biznes jeżeli wiesz czym jest biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z oferty tego człowieka, który nagminnie w dziale ogłoszeń się ogłasza:

Trzeba bylo jeszcze taniej kupowac, na pewno bys nie zostal oszukany.

Ludzie kupuja precle po 1zl i jeszcze potem maja pretensje, ze ktos ich wykiwal. Nikt normalny za taka stawke uczciwie nie pisze (chyba ze jest nowy, poczatkujacy i nie wie ile sie za precle placi), a juz sam staz na forum powyzszego usera sugeruje, ze on taki nowy i swiezy w branzy nie jest.

Na wlasne zyczenie was oszukuja:)

Nie rozumiem tej dyskusji... Nie mam pojęcia ile kosztują obecnie texty po 1000 znaków i niewiele mnie to szczerze mówiąc obchodzi w chwili obecnej, ale skoro ktoś chce pisać za 80 czy 60 groszy to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Zasady wolnego rynku obowiązują zdaje się także na polu copywritingu, więc w czym problem?

Związek zawodowy copywriterów sobie załóż może jeszcze...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tutaj nie chodzi o cenę, bo każdy ma swoją i ja korzystam z wielu copywriterów, jeden mi pisze teksty 1000 znaków za 2 zł, drugi bardziej wymagające jakościowo do portalu za 3,5 zł za 1000 znaków. Także ceny są różne i różna jakość.

Problem w tym, że szukałem dodatkowego człowieka bo mam ich dużo do napisania.

I zasada jest jedna moim zdaniem, jeśli kogoś pytam jak człowieka czy jesteś w stanie napisać teksty w ciągu kilku dni bo potrzebuję ich szybko oraz czy 1 zł to faktycznie cena za jaką piszesz, bo jak nie to podaj mi swoje warunki. I ktoś ewidentnie podaje że cena aktualna i mu wystarczy, to ja oczekuje, że się wywiąże ze zlecenia.

Natomiast jak ktoś mi odpisuje, że nie może wykonać zlecenia, po tym jak je wziął i zgarnął kasę to szlaq mnie trafia bo po jaką cholerkę bierze zlecenie oraz truje ludziom dupeczke za przeproszeniem i jeszcze dodatkowo się ogłasza, żeby zgarniać więcej?

Albo ktoś jest poważnym człowiekiem i ludzi traktuje poważnie albo zachowuje się gówniarsko i sobie wkoncu takim działaniem zaszkodzi, jak mu się trafi co bardziej nieodpuszczający klient, bo znam takich którzy o paredziesiąt złotych potrafią wynająć prawnika.

Więc tu chodzi o czystą uczciwość i rzetelność. No nic nadziałem sie, wezmę to na poprawkę w przyszłości.

Pozdrawiam

DARMOWY Katalog Stron

...i jeszcze jeden zadbany Katalog Stron

Portal Reklamowy - Baza Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z doświadczenia wiem, że jedni piszą lepsze teksty za 1,50 zł, niż inni za dwa razy tyle:P

Cena nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jakości tekstu.

Kupiłam kiedyś tekst na stronę A4 za 10 zł i co? Znacznie bardziej podobały mi się te, za niektórych określane mianem "niewolniczych":)

Skąd bowiem osoba A ma wiedzieć, jak pisze osoba B?:)

Ja zawsze zaglądam do portfolio pisarzy, o ile je dostarczają;)

Nie szukam tanich czy drogich pisarzy, tylko takich, których styl pisania po prostu mi osobiście się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie musisz być z dumny dołączenia do organizacji niewolniczej :)

W sieci mamy dwie grupy pracujących - uczniowie pracujący na lewo i firmy. (i może jeszcze pośrednie)

Jakie są różnice? Pozycjonowanie tej samej frazy za 30 i 400 zł. Grafika na stronę za 10 i 200 zł. Strona firmowa za 100 i 1500 złotych.

W większości branż jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kij ma dwa końce. Jeśli wolisz zapłacić 1zł za tekst, mimo że sam zdajesz sobie sprawę, że stawka ok. 2-3zł za tekst jest odpowiednia (mówię tutaj o logicznym, odpowiednio nasyconym słowami kluczowymi tekście) to licz się z tym, że inni zaczną patrzeć na To co Ty oferujesz takim samym okiem.

Jedni muszą płacić podatki, utrzymać biuro, pracowników...Inni zbierają na nową myszkę do laptopa, bo tatuś zabrał kieszonkowe.

Jednak fakt, że jeśli ktoś już oferuje za swoje usługi średnie lub wysokie stawki w danej dziedzinie, to powinien postarać się o jakość ich wykonania. Ja lubię dobrze płacić za dobrą pracę, ale każdy ma swoje zdanie w tej kwestii i nikt nie musi się ze mną zgadzać.

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam biznesu z userem Gepard07 , email: advertfree7@gmail.com, https://allegro.pl/show_user.php?search=AdvertFree.

Zamówiłem teksty za 100zł z synonimami ponad miesiąc temu - tekstów nie ma, nie odpowiada. Wkrótce jak nie dostanę zwrotu w ciągu kilku dni pieniędzy to zgłaszam sprawę tam gdzie mogę.

Edytowane przez ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@Tomasz.K. - jak czytam takie brednie jakie Ty wypisujesz to aż mnie się na wymioty zbiera. Skoro oceniasz ludzi po kwocie jaką biorą za precle to mało jeszcze wiesz. To tak samo jak oceniać ludzi po wyglądzie. Ja współpracuję z tanim copywriterem i teksty mam tak zajefajne że aż sam się dziwię, że za takie pieniądze można kupić fajne teksty. Cena nie ma nic do rzeczy, chodzi o człowieka. Niestety na PIO jest mnóstwo cwaniaków zarówno tych piszących, jak i tych kupujących. Więc pomyśl następnym razem zanim kogoś zaczniesz oceniać po cenie.

Stoi obok siebie trzech jegomości: ksiądz, prawnik i napakowany gościu w dresie - Który z nich budzi najmniej zaufania? Czy kupisz Porsche w takiej cenie jak Malucha? Lubisz jeść chleb z masłem czy wolisz może od czasu do czasu zjeść kebaba?

Wyjaśnienie:

1. Jak Cię widzą tak Cię piszą (pierwsze wrażenie to wygląd i każdy ocenia ludzi na jego podstawie, nim pozna się osobowość).

2. Jakość = Cena i pamiętaj, że jeśli wszyscy będą patrzeć wyłącznie na "tanie" możliwości to raczej nie będziesz ucieszony.

3. Wymagaj dobrej pracy za dobre pieniądze, a jak zgadzasz się na śmieszne ceny (sorka, ale nie ma co przeczyć że 1zł za tekst to nie jest dobra stawka) to życzę Ci, żeby Twoi klienci wybierali tańszą konkurencję (która też pewnie będzie zajefajna).

Sam chcesz zarabiać dobrze, to i pozwól innym dobrze zarabiać! Prosty system, który zagwarantuje wszystkim szczęśliwą egzystencję.

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności