Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

@Finan Przesyłam opinię do projektu NovaCash - z którym zapewne jesteś związany: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1031810

 

Kwestią wypłacenia zaległych pieniędzy widzę, że się nie przejąłeś. Tak samo nie wywiązaniem się z usług dla innych użytkowników.

 

@MaxPan Może jednak warto wyciągnąć jakieś konsekwencje? Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł nadal np. wystawiać ogłoszenia na forum, gdzie wiemy, że usługi nie są realizowane i oszukuje się klientów.

Edytowane przez Seo-Services

Sklep SEO & Content Marketing & Content Graficzny [Portfolio]

Konfigurator zamówienia: https://seo-services.pl/konfigurator-pakietu/

Efekty: https://seo-services.pl/efekty-i-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 21:48, Seo-Services napisał:

Szkoda, że administracja nie "wtrąca" się w takie spory i nie zbanuje Finana

jeśli to jest 6 stów to sami to wyjaśnicie bo to drobnostka, i nie sądzę aby o 6 stów by się podkładał.

 

Jeśli chodzi o gowork to opinie nie musza być prawdziwie, mogą być tez moderowane. Poza tym opinia anonimowa to uj a nie opinia. Kazdy moze ją napisać - również sam Finan, żeby się lepiej pozycjonowało :D

 

poza tym 4 tygodnie - panie - mnie człowiek wisi 24 tys od 7 miesięcy a ty o 6 stów sie jojczysz... zakładasz sprawe gospodarczą z zabezpieczeniem na koncie - czas na wydanie decyzji dokładnie 3 tygodnie (tyle sie czeka w wawie w sądzie - dłużej czekałem an reakcje komornika niż sądu) potem komornik i wjazd na konto.

9 minut temu, Seo-Services napisał:

że się nie przejąłeś

Potwierdź, że to prawdziwa opinia bo jeśli ją podbijasz masz 212 KK. Pomyśl.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zgred napisał:

jeśli to jest 6 stów to sami to wyjaśnicie bo to drobnostka, i nie sądzę aby o 6 stów by się podkładał.

 

Jeśli chodzi o gowork to opinie nie musza być prawdziwie, mogą być tez moderowane. Poza tym opinia anonimowa to uj a nie opinia. Kazdy moze ją napisać - również sam Finan, żeby się lepiej pozycjonowało :D

 

poza tym 4 tygodnie - panie - mnie człowiek wisi 24 tys od 7 miesięcy a ty o 6 stów sie jojczysz... zakładasz sprawe gospodarczą z zabezpieczeniem na koncie - czas na wydanie decyzji dokładnie 3 tygodnie (tyle sie czeka w wawie w sądzie - dłużej czekałem an reakcje komornika niż sądu) potem komornik i wjazd na konto.

 

Świetne podejście - obieranie strony osoby, która nie jest wypłacalna, robi sobie żarty ze współpracy, mówiąc wielokrotnie, że pieniądze już wysłane - a osoby, które uczciwie pracują i są pokrzywdzone, to mają wręcz przepraszać, że ośmieliło się walczyć o swoje! 

Sklep SEO & Content Marketing & Content Graficzny [Portfolio]

Konfigurator zamówienia: https://seo-services.pl/konfigurator-pakietu/

Efekty: https://seo-services.pl/efekty-i-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Seo-Services napisał:

Świetne podejście

jest coś takiego jak sąd gospodarczy. Ta ścieżka działa mega turbo szybko na Czerniakowskiej.

 

1 minutę temu, Seo-Services napisał:

e ośmieliło się walczyć o swoje! 

 

na tę chwilę płaczesz na forum zamiast działać. nie użalaj się tylko działaj.

 

1 minutę temu, Seo-Services napisał:

są pokrzywdzone

Dopóki nie udowodnią w sądzie - to nie są. Jak się tak czują - sąd gospodarczy.

 

Kiedy kurde zrozumiecie, że wylewanie żali na forum nic nie da. Moderatorzy i admini to nie sąd - oni nie są od rozstrzygania waszych sporów. Od sporów jest sąd, sąd daje wyrok - i lecicie.

 

A my mamy zadziałać jak sąd? No żartujesz. Jak się nie podoba - zmień forum.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred A czy widzisz w jakim temacie "jesteśmy"? 

 

Cytat

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum

 

Po to jest stworzony, aby ostrzec innych przed nierzetelnymi partnerami :) 

Oczywiście wyciągniemy także kolejne konsekwencje, o wiele poważniejsze niż wpis na forum.

 

Sklep SEO & Content Marketing & Content Graficzny [Portfolio]

Konfigurator zamówienia: https://seo-services.pl/konfigurator-pakietu/

Efekty: https://seo-services.pl/efekty-i-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Seo-Services napisał:

aby ostrzec innych

zgłosiłeś. wyczerpaliśmy temat.

 

2 minuty temu, Seo-Services napisał:

o wiele poważniejsze niż wpis na forum

groźby są karalne.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Seo-Services napisał:

Przesyłam opinię do projektu NovaCash - z którym zapewne jesteś związany: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1031810

Nie jestem związany.Byłem parę lat temu.Jakbyś zerknął w KRS to zobaczysz że ta spółka nie ma nawet członków reprezentacji obecnie bo....... prezes olał wszystko. A ja za prezesa nie odpowiadam, byłem tam tylko wspólnikiem.Wspólnik ma tak na prawdę nie wiele do powiedzenia.

 

A dodatkowo ta opinia z Malborka nie wiem skąd się wzięła bo nigdy z żadną firmą tam nie współpracowaliśmy to raz, a dwa że jest tam mowa o zaległych wypłatach.Tylko że spółka nigdy nie zatrudniała żadnych pracowników więc skąd te wypłaty?

 

Adrian ja Ci napisałem że testowo chcę coś wziąć od pośrednika który być może nie zapłaci bo go nie znam.Napisałeś ok, nawet napisałeś że w razie W usuniesz linki.Zgodziłeś się na to.

Potem byłem rzadko dostępny bo zachorowałem dość poważnie, żona się zajmowała ale ma małe pojęcie o tym i parę rzeczy pomyliła.

 

Zaczekaj chwilę bo wróciłem do zdrowia i wyjaśnimy sytuację.

Jakbym chciał pisać tu kto mi zalega to nic innego by na forum nie było.

Ostrzegać nikogo nie musisz bo o wiele bardziej poważni ludzie od Ciebie współpracują ze mną od lat i nie mają mi nic do zarzucenia.

Owszem przyznaję że było poplątane z tym zleceniem, ale nie mogłem tego nadzorować na bieżąco.

 

Tak na prawdę to mógłbym Ci tego nie płacić bo jak przejrzałem wszystko co jest w mailach (co pisała także moja żona) jasno wynika że umowa była taka że jak nie zapłaci zleceniodawca = ja też nie = Ty usuwasz linki.

Jak dla mnie jest to jasny układ.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Finan napisał:

Nie jestem związany.Byłem parę lat temu.Jakbyś zerknął w KRS to zobaczysz że ta spółka nie ma nawet członków reprezentacji obecnie bo....... prezes olał wszystko. A ja za prezesa nie odpowiadam, byłem tam tylko wspólnikiem.Wspólnik ma tak na prawdę nie wiele do powiedzenia.

 

A dodatkowo ta opinia z Malborka nie wiem skąd się wzięła bo nigdy z żadną firmą tam nie współpracowaliśmy to raz, a dwa że jest tam mowa o zaległych wypłatach.Tylko że spółka nigdy nie zatrudniała żadnych pracowników więc skąd te wypłaty?

 

Adrian ja Ci napisałem że testowo chcę coś wziąć od pośrednika który być może nie zapłaci bo go nie znam.Napisałeś ok, nawet napisałeś że w razie W usuniesz linki.Zgodziłeś się na to.

Potem byłem rzadko dostępny bo zachorowałem dość poważnie, żona się zajmowała ale ma małe pojęcie o tym i parę rzeczy pomyliła.

 

Zaczekaj chwilę bo wróciłem do zdrowia i wyjaśnimy sytuację.

Jakbym chciał pisać tu kto mi zalega to nic innego by na forum nie było.

Ostrzegać nikogo nie musisz bo o wiele bardziej poważni ludzie od Ciebie współpracują ze mną od lat i nie mają mi nic do zarzucenia.

Owszem przyznaję że było poplątane z tym zleceniem, ale nie mogłem tego nadzorować na bieżąco.

 

Tak na prawdę to mógłbym Ci tego nie płacić bo jak przejrzałem wszystko co jest w mailach (co pisała także moja żona) jasno wynika że umowa była taka że jak nie zapłaci zleceniodawca = ja też nie = Ty usuwasz linki.

Jak dla mnie jest to jasny układ.

 

W takim razie jak najbardziej Ciebie to nie dotyczy - poinformowałem tylko o tej opinii, na innych forach masz nawet logo NovaCash w avatarze - stąd powiązanie.

 

Tak, dałem także taką propozycję - ale zagwarantowałeś, że nawet jak nie wypłacą to pokryjesz z własnych środków. Wymieniliśmy zapewne około 20-30 e-maili, gdzie informowałeś czy Twoja żona, że pieniądze już wysłane - z niemieckiego konta, później znowu dwa razy wysłane, potwierdzeń ani pieniędzy nie ma.

Moglibyśmy nawet się dogadać i faktycznie usunąć linki i nie byłoby problemu, ale wolałeś brnąć w kłamstwa, opóźnianie terminu itp. - to już jest nawet gorsze niż nie wypłacenie środków i to spowodowało dodanie opinii w internecie.

 

Powiedziałem także, że wycofam wszystkie negatywne informacje, jeśli wypłacisz środki, niestety kontakt się urwał i już nie odpowiadasz na e-maile.

 

Myślę, że nie ma co ciągnąć dyskusji - fakty są takie, że wykonaliśmy usługę, a Ty nie wypłaciłeś pieniędzy.

 

Życzę zdrowia!

Sklep SEO & Content Marketing & Content Graficzny [Portfolio]

Konfigurator zamówienia: https://seo-services.pl/konfigurator-pakietu/

Efekty: https://seo-services.pl/efekty-i-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Seo-Services napisał:

Tak, dałem także taką propozycję - ale zagwarantowałeś, że nawet jak nie wypłacą to pokryjesz z własnych środków. Wymieniliśmy zapewne około 20-30 e-maili, gdzie informowałeś czy Twoja żona, że pieniądze już wysłane - z niemieckiego konta, później znowu dwa razy wysłane, potwierdzeń ani pieniędzy nie ma.

 

26 minut temu, Seo-Services napisał:

Powiedziałem także, że wycofam wszystkie negatywne informacje, jeśli wypłacisz środki, niestety kontakt się urwał i już nie odpowiadasz na e-maile.

Możesz nawet zadzwonić do mnie.Co do wycofania negatywnych opinii ja nie muszę o to walczyć.Od tego mamy prawnika w zespole.

Jak wiesz (albo nie wiesz że zniesławiłeś moją osobę) jak napisał @zgred to jemu (prawnikowi) przekażę wszystko.Nie możesz podbijać nie prawdziwych opinii, znaczy możesz ale trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Seo-Services napisał:

że wycofam wszystkie negatywne informacje, jeśli wypłacisz środki

publicznie przyznajesz się do szantażu? Ty wiesz chlopie jak grubo wdupiłeś?

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

@MaxPan Może jednak warto wyciągnąć jakieś konsekwencje? 

16.04 w wiadomości prywatnej napisałem Tobie: (dokładnie cytuję sam siebie....): Witam, niestety nie możemy ingerować w relacje biznesowe, tym bardziej w terminy płatności zamówionych usług. Dodatkowo nawet poślizg 4 tygodnie nie może być określany jako "oszustwo" ,w ogóle "oszustwo" może stwierdzić tylko niezawisły sąd w prawomocnym wyroku. Polecam nie używać tego określenia , bo może to działać również w drugą stronę.... 

 

Poco mnie wzywasz p oraz kolejny w ten temat? @zgred chyba wszytko wytłumaczył.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jimmi napisał:

Jak dla mnie, wyjaśnijcie sobie to na priv, a administracja na obopólną prośbę usunie wpisy..

Sent using Tapatalk
 

Niestety Finan nie odpisuje na moje wiadomości. Nie zdziałam nic w tym zakresie.

Nie otrzymałem także informacji, że nie otrzymał on pieniędzy od swoich klientów, dla których były zrealizowane linki - nawiązując do jego wypowiedzi, że możemy usunąć profile, gdy nie otrzyma płatności (rozumiem cały proces - chciałem się dogadać, jednak problem pojawił się, gdy zaczął on nas zbywać, kłamać np. mówiąc że przelew już wyszedł - 10 dni temu i do dziś go nie ma; że wszystko sprawdzi - później brak kontaktu; takich wiadomości było kilkanaście).

Sklep SEO & Content Marketing & Content Graficzny [Portfolio]

Konfigurator zamówienia: https://seo-services.pl/konfigurator-pakietu/

Efekty: https://seo-services.pl/efekty-i-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał żebyście pogadali przez tel, rozumiem że wcześniej nie było z nim osobistego kontaktu.
Swoją drogą są branże gdzie miesięczny poślizg w płatnościach to jest płatność prawie przed terminem... Niestety takie życie

Sent using Tapatalk

  • Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 23:16, Seo-Services napisał:

Nie otrzymałem także informacji, że nie otrzymał on pieniędzy od swoich klientów, dla których były zrealizowane linki - nawiązując do jego wypowiedzi, że możemy usunąć profile, gdy nie otrzyma płatności (rozumiem cały proces - chciałem się dogadać, jednak problem pojawił się, gdy zaczął on nas zbywać, kłamać np. mówiąc że przelew już wyszedł - 10 dni temu

Ja Ci dokładnie opisywałem że byłem poważnie chory i żona zajmowała się tym (a nie za bardzo wie co i jak), nawet napisałem Ci że zrobiła przelew do firmy innej niż do Ciebie a myślała że do Ciebie.

Także nie zarzucaj brak kontaktu.Nawet jak ledwo na nogach stałem odpisywałem choć raz dziennie na wiadomości.

Po drugie umowa była jasna że mi kontrahent nie zapłaci = też nie płacę i się na to zgodziłeś.Jasny układ.

Po trzecie oczerniłeś mnie (nawet prywatnie) w wielu miejscach i tego już nie popuszczę.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności