Skocz do zawartości

Uwaga! nierzetelny partner! /proszę zgłaszać [nierzetelnych] partnerów wyłącznie tutaj, żeby nie brudzić na całym forum/


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze gwarantuje expresowe płatności (nie raz zleceniobiorcy o to pytają przed zleceniem bo potrzebuja szybko $) jednak troche niektórzy przesadzaja. Kilka przykladow :

-zlecenie seokatalogowania (chodziło o SEOKatalogi) - dostałem liste linków do webmini i easy dir - gdzie tu logika ?

-przysłane teksty nieunikalne

-zlecenia przesyłane po terminie (rozumiem poślizg max 2 dni) ale nie DWA MIESIĄCE

i tak jeszcze troche mozna by wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed jednym z użytkowników tego forum.

Kupiłem u niego 2 strony pod statlink. Dostałem meila, że strony są gotowe. Wpłaciłem pieniądze. Od tamtej pory kontakt zamilkł. Raz dostałem meila, że facet strony wysyłał, ale coś się nie wysłało i w ramach przeprosin wysyła mi 3. Do dziś oczywiście strony nie doszły a pieniądze nie wróciły.

Dużo nie straciłem, 70zł. Ale mimo wszystko przestrzegam, ponieważ facet ostatnio sporo wątków zakładał w dziale ogłoszeń.

Nick: piekarski

Podał dane do przelewu jedynie MAREK PIEKARSKI

Mam nadzieję, że nikt już z jego usług nie skorzysta.

To nie prawda, że przeprowadzki bywają ciężkie i męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach coraz częściej ktoś kogoś chce oszukać ;)

Tym razem padło na mnie i w związku z powyższym pragnę ostrzec Was przed użytkownikiem piotrrrr4 email: piotrrrr4@o2.pl , GG: 35640519

Potrzebowałem trochę tekstów a zachęcony niską ofertą skorzystałem z oferty piotrrrr4 umieszczonej tutaj na forum https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=121152

Z ostrożności poprosiłem o wykonanie przelewu na moje konto w wysokości 1 zł. Ku mojemu zdziwieniu przelew na kwotę 1 zł otrzymałem dosłownie w kilka chwil... więc równie szybko wysłałem przelew na kwotę 101 zł (100 zł za teksty i 1 zł zwrot).

Cała opisywana sytuacja miała miejsce 10/05/2011r. i od tego czasu pomimo próby kontaktu (GG, email, PW) cisza jak w "grobie".

Poniżej umieszczam dane z przelewu weryfikacyjnego z których wynika, że oferent prowadzi działalność gospodarczą pod poniższymi danymi:

ARTUREX WEB COMPANY ARTUR HOMA

MACIEJOWA 95

33-336 ŁABOWA

Dziwi mnie takie podejście "ludzi" i zastanawia fakt dlaczego za 100 zł ktoś naraża siebie na niemiłe konsekwencje prawne?!

Postanowiłem za kilka dni powyższą sprawę zgłosić na Policję, do Federacji Konsumentów i chyba do Urzędu Skarbowego. Jeżeli ktoś ma inne sugestie proszę o info.

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci dał ten przelew "z ostrożności" za 1zł? taki przelew mógłby Ci dać jakieś złudne zabezpieczenie gdybyś to Ty coś sprzedawał i wysyłał efekt swojej pracy przed zapłaceniem..bo miałbyś niby dane.. a tak.. przeciez uzyskałeś dane, które i tak musiałaby Ci ta osoba przekazać, żebyś mógł tą kasę przelać..

Ten temat jest już chyba dawno nie potrzebny, są tu cały czas osoby, które oszukiwały, a te co nawet zostały zbanowane, ciągle zakładają nowe konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moskit - teoretycznie masz rację

ale nie możemy siedzieć cicho i nie pisać o tym, że nieuczciwe osoby nas oszukują ;)

jestem świadomy, że niektórzy zmieniają nicki i zakładają nowe konta...

dlatego podałem dane kontrahenta, aby inni przed wykonaniem przelewu inni mogli zidentyfikować sprzedawcę

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna szybko uwiarygodnić przelew przez jakąs firme pośredniczącą bluecośtam ... do 4 tysi chyba przelewy idą.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej.

Pani Sylwia Wilk- mercuryseo. Miała być stała współpraca i umowa, po napisaniu pierwszej części tekstów, czyli w momencie, kiedy trzeba zapłacić- głucha cisza. Jest nas więcej poszkodowanych więc sprawa trafia na policję.

Pan Maciej Wrona- panie Macieju proszę mi nie pisać na forum ogólników, z moimi tekstami było wszystko ok, mam w mailu obietnicę przelewu po ich sprawdzeniu. Proszę mieć odwagę cywilną i odnieść się do moich wypowiedzi na forum..pieniążków dalej nie ma...

Marta Niegierewicz

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dodam swoje trzy grosze, bo widzę, że pani Sylwia Wilk nie tylko o mnie zapomniała. Napisalam teksty i poprosiłam o przelew. Od tamtej pory zalegla glucha cisza. Nie polecam wspólpracy z tą Panią, no chyba że ktoś pisze charytatywnie. Monika Karasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności