Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, pawig napisał:

Nie chce mi się wierzyć, aby to moderator odrzucił tekst z takiego powodu. No nie zdarzyło się, aby moderator odrzucił tekst, bo nieco przekracza liczbę zleconych znaków. Poza tym tekst "szkoda pieniędzy na tak krótkie wpisy" świadczy właśnie o tym, że tekst wywalił klient.

 

Z innej beczki, TB jak tam wpłaty? I mnie jedna czeka 11 dzień, druga 7 dzień. Oczywiście wszystko jest ok, bo zgodnie z regulaminem czas oczekiwania może wynosić do 14. Tylko zwykle wcześniej wypłaty były realizowane :) W grudniu miałem już chyba po 3 dniach :)

Mamy okres PIT - będziemy pilnować regulaminowego wypłacania, ale prosimy o cierpliwość - pochłaniają nas Wasze zeznania roczne :) 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

Godzinę temu, Gocha napisał:

Rzeczywiście, chyba nie zwróciłam na to uwagi. Teraz wydaje mi się, że tekst przeszedł moderację i byłam zdziwiona odrzuceniem. Wszystkie teksty piszę w edytorach, więc mam możliwość późniejszego sprawdzenia. Bez spacji ten tekst był na 2116 znaków bez spacji, a więc i tak dużo więcej. Gdyby klient nie wyznaczył podtytułów, efekt byłby lepszy i mnie pisałoby się łatwiej. Może chciał tekst na 17 000 zzs ?, ale źle zaznaczył. W takim razie mogę spodziewać się kolejnego odrzucenia i pkt karnego. 

 

Taki odrzut ani nawet reklamacja, nigdy nie będą pozytywnie rozwiązane na korzyść klienta - to jego błąd. Nie Pani, ani nie nasz, także proszę się nie martwić. Jak wspomnieliśmy, nadaliśmy stosowny komunikat do Klienta - dostał ponad 1000 zzs więcej, niż zamówił.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

Edytowane przez TextBookers.com
  • Like 1

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, TextBookers.com napisał:

Mamy okres PIT - będziemy pilnować regulaminowego wypłacania, ale prosimy o cierpliwość - pochłaniają nas Wasze zeznania roczne :) 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

 

Taki odrzut ani nawet reklamacja, nigdy nie będą pozytywnie rozwiązane na korzyść klienta - to jego błąd. Nie Pani, ani nie nasz, także proszę się nie martwić. Jak wspomnieliśmy, nadaliśmy stosowny komunikat do Klienta - dostał ponad 1000 zzs więcej, niż zamówił.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

 

Dzięki, ocenę poniżej 5 dam do unieważnienia i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 20:20, TextBookers.com napisał:

Mamy okres PIT - będziemy pilnować regulaminowego wypłacania, ale prosimy o cierpliwość - pochłaniają nas Wasze zeznania roczne :) 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

 

 

 

 

Błagam - jeden przelew na tydzień można chyba zlecić, nawet jak jest "PITowy kocioł"? PITy są co roku, więc żadne zaskoczenie, że "trzeba się z nich wywiązać".  Nie gniewajcie się, nie mam nic złego na myśli, po prostu takie są fakty. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gosia-gosia napisał:

Błagam - jeden przelew na tydzień można chyba zlecić, nawet jak jest "PITowy kocioł"? PITy są co roku, więc żadne zaskoczenie, że "trzeba się z nich wywiązać".  Nie gniewajcie się, nie mam nic złego na myśli, po prostu takie są fakty. Pozdrawiam!

 

Wypłaty będę realizowane w terminie zgodnym z regulaminem. Pewnych rzeczy przyspieszyć się nie da i nie wynika to z naszej złej woli. 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2021 o 19:02, TextBookers.com napisał:

 

Wypłaty będę realizowane w terminie zgodnym z regulaminem. Pewnych rzeczy przyspieszyć się nie da i nie wynika to z naszej złej woli. 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

Cóż, trzymam za słowo, włącznie z dzisiaj zostały 4 dni :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 20:13, Gocha napisał:

Dzięki, już we wcześniejszym wpisie przyznałam się do błędnego odczytania komentarza, ale byłam totalnie zaskoczona, bo odrzucenia ze strony klientów nigdy mi się nie zdarzały. 

Trochę późno piszę, ale dawno tu nie byłam - mnie raz zdarzyło się, że klient odrzucił tekst z powodu.... długości. Chyba bał się, że za dodatkowe znaki każą mu zapłacić :D i musiałam go skracać.  Napisałam stosowną notkę pod tym skróconym tekstem. A co do normalnych zleceń, to zawsze piszę więcej, niż jest oznaczone przez klienta, bo jak już temat mi siądzie, to piszę i piszę można rzec - bez końca. Może za całe 3 i pół roku z pięć tekstów napisanych przeze mnie, miały idealną (lub prawie idealną) długość.

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też tak mam, chociaż ostatnio  staram się pilnować, zwłaszcza przy krótkich zleceniach, kiedy widać że klient liczy na więcej. Generalnie firmy płacą za rzeczywistą długość tekstu, czasami są widełki. Uważam, że takie podejście jest uczciwe dla obu stron. Klien dostaje tekst zakończony z sensem, a piszący wypłatę za realną ilość zzs.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 16:37, Joanna53 napisał:

Trochę późno piszę, ale dawno tu nie byłam - mnie raz zdarzyło się, że klient odrzucił tekst z powodu.... długości. Chyba bał się, że za dodatkowe znaki każą mu zapłacić :D i musiałam go skracać.  Napisałam stosowną notkę pod tym skróconym tekstem. A co do normalnych zleceń, to zawsze piszę więcej, niż jest oznaczone przez klienta, bo jak już temat mi siądzie, to piszę i piszę można rzec - bez końca. Może za całe 3 i pół roku z pięć tekstów napisanych przeze mnie, miały idealną (lub prawie idealną) długość.

Marnujesz się tutaj ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie unieważniania ocen, chodzi mi konkretnie o teksty zapleczowe. W przypadku 4 czy jakiejkolwiek niższej oceny nie miałabym problemu, żeby ją anulować, ale co robić w przypadku 5? Jednorazowe wystawienie 5 mi specjalnie nie przeszkadza, ale trafiłam na klienta, który wystawia 5 hurtowo co zaczyna mi zaniżać średnią... Głupio mi unieważniać 5, z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć niższej stawki dlatego, że skala ocen jest sześciopunktowa... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie unieważniania ocen, chodzi mi konkretnie o teksty zapleczowe. W przypadku 4 czy jakiejkolwiek niższej oceny nie miałabym problemu, żeby ją anulować, ale co robić w przypadku 5? Jednorazowe wystawienie 5 mi specjalnie nie przeszkadza, ale trafiłam na klienta, który wystawia 5 hurtowo co zaczyna mi zaniżać średnią... Głupio mi unieważniać 5, z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć niższej stawki dlatego, że skala ocen jest sześciopunktowa... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie unieważniania ocen, chodzi mi konkretnie o teksty zapleczowe. W przypadku 4 czy jakiejkolwiek niższej oceny nie miałabym problemu, żeby ją anulować, ale co robić w przypadku 5? Jednorazowe wystawienie 5 mi specjalnie nie przeszkadza, ale trafiłam na klienta, który wystawia 5 hurtowo co zaczyna mi zaniżać średnią... Głupio mi unieważniać 5, z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć niższej stawki dlatego, że skala ocen jest sześciopunktowa... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie unieważniania ocen, chodzi mi konkretnie o teksty zapleczowe. W przypadku 4 czy jakiejkolwiek niższej oceny nie miałabym problemu, żeby ją anulować, ale co robić w przypadku 5? Jednorazowe wystawienie 5 mi specjalnie nie przeszkadza, ale trafiłam na klienta, który wystawia 5 hurtowo co zaczyna mi zaniżać średnią... Głupio mi unieważniać 5, z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć niższej stawki dlatego, że skala ocen jest sześciopunktowa... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie unieważniania ocen, chodzi mi konkretnie o teksty zapleczowe. W przypadku 4 czy jakiejkolwiek niższej oceny nie miałabym problemu, żeby ją anulować, ale co robić w przypadku 5? Jednorazowe wystawienie 5 mi specjalnie nie przeszkadza, ale trafiłam na klienta, który wystawia 5 hurtowo co zaczyna mi zaniżać średnią... Głupio mi unieważniać 5, z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć niższej stawki dlatego, że skala ocen jest sześciopunktowa... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności