Jump to content

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dajcie sobie na wstrzymanie albo załóżcie wątek "ile powinien dostawać copy za precla". Już mam dość pierdyliarda postów o tym, jak to zleceniodawcy wykorzystują autorów. Skoro potraficie napisać po r

Na obecną chwilę sprawa załatwiona pozytywnie, textbookers przyjęo reklamację...tylko trwało to ponad miesiąc

Mnie tylko zastanawia skąd Ty to wszystko wiesz? Wiesz, że nikt nie chciał nigdzie pisać precli po 6k. Wiesz, że połowa tekstów pozostawia wiele do życzenia. I skąd wiesz ile copy chcieli za te precle

Posted Images

Godzinę temu, Hpo napisał:

A mój PIT ok. Przy obliczaniu odliczyliście koszty wypłaty 3 zł?

patrzę na przychód w historii wypłat i na przychód na picie, na picie wygląda to tak, jakby była uwzględniona na nim tylko jedna wypłata i to niecała, więc to nie jest kwestia 3 zł opłaty manipulacyjnej. Kwota na PIT jest wzięta z kosmosu, nie iwem, co oni tam robią

Edited by amebix
W dniu 14.02.2021 o 23:26, SeoMagic napisał:

:)

polecam przeczytać regulamin

§ 10.6

W przypadku zleceń indywidualnych brak realizacji zlecenia, którego podjął się dany Autor, skutkuje zwrotem punktów za nienapisane teksty, a także zwrotem w ramach rekompensaty 50% punktów za teksty wykonane.

napisałeś 8 na 10 tekstów czyli 8 x 30,84 = 246,72

246,72 zł zarobiłaś i od tej kwoty masz karę -50% czyli otrzymujesz 123,36zł

a potem kara za coś z tego

Braku unikalności Tekstu – karę 5 punktów karnych z możliwością odrzucenia tekstu bez jego skierowania do poprawy oraz karę finansową w wysokości 25 % wartości zlecenia za Tekst objęty wadą w przeliczeniu na Punkty Użytkownika;
Braku realizacji Tekstu w terminie – karę 2 punktów karnych oraz karę finansową w wysokości 5 % wartości zlecenia za Tekst objęty wadą w przeliczeniu na Punkty Użytkownika;

Dziękujemy za wyjaśnienie użytkowniczce, dokładnie taką samą odpowiedź skierowaliśmy na zapytanie zadane mailowo.

Pozdrawiamy Zespół TextBookers.com

16 godzin temu, Jankowski33 napisał:

Dostałem PIT-11, ale coś mi się ta kwota przychodu nie zgadza. Hmm...

14 godzin temu, amebix napisał:

Mi też

Jeśli jeszcze nie zostały wysłane zgłoszenia na biuro@textbookers.com to bardzo prosimy o informację na ten adres - sprawdzimy to i w razie potrzeby skorygujemy deklarację. 

Pozdrawiamy Zespół TextBookers.com 

Edited by TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
468x60.jpg

W dniu 13.02.2021 o 17:29, Joanna53 napisał:

hmmm, chyba nie zrozumiałam - pisałam do Ciebie???

No fakt, nie zrozumiałaś, wiec wyjaśniam: marnujesz się na TB, skoro jesteś skłonna pisać stanowczo więcej znaków, niż Ci za to płacą. Szkoda Twoich sił twórczych za te kwoty :)

W dniu 15.02.2021 o 18:11, Gocha napisał:

Jak to sprawdzacie, bo ja nigdy tego nie robiłam. Przecież mają program, który to robi. Tłumaczą się PIT-ami w wydłużonych wypłatach. Ja nie dostałam ani PIT, ani wypłaty. Co prawda zostało im 3 dni, ale nigdy tak długo nie czekałam.

Mam to samo na chwilę obecną - czekam 12 dzień, wiec niby jeszcze "w normie", ale PITu też - ani pitu, ani słychu

W dniu 17.02.2021 o 13:32, gosia-gosia napisał:

No fakt, nie zrozumiałaś, wiec wyjaśniam: marnujesz się na TB, skoro jesteś skłonna pisać stanowczo więcej znaków, niż Ci za to płacą. Szkoda Twoich sił twórczych za te kwoty :)

nie wiem, czy śmiać się z tego Twojego dziwnego poczucia humoru, czy Ci współczuć braku taktu i ogłady - gdzie ja napisałam, że moje teksty zawierają "stanowczo" więcej znaków? Napisałam, że moje teksty mają zazwyczaj więcej znaków, niż jest to określone przez zlecającego, bo tak mi wychodzi. Moja wypowiedź nie miała żadnego podtekstu, ale jak widzę, stała się żerem złośliwej forumowiczki. A poza tym, pisałam do kogoś innego, prawda?

13 godzin temu, Joanna53 napisał:

nie wiem, czy śmiać się z tego Twojego dziwnego poczucia humoru, czy Ci współczuć braku taktu i ogłady - gdzie ja napisałam, że moje teksty zawierają "stanowczo" więcej znaków? Napisałam, że moje teksty mają zazwyczaj więcej znaków, niż jest to określone przez zlecającego, bo tak mi wychodzi. Moja wypowiedź nie miała żadnego podtekstu, ale jak widzę, stała się żerem złośliwej forumowiczki. A poza tym, pisałam do kogoś innego, prawda?

Ale ja pisałam serio: marnujesz się za te kwoty będąc aż tak gorliwą - czemu się obrażasz? Powinnaś się poczuć raczej doceniona.  Poza tym, to jest forum publiczne i każdy ma prawo odnieść się do konkretnej wypowiedzi zwłaszcza, że ja akurat Cię nie obraziłam, a wręcz przeciwnie.

W dniu 22.02.2021 o 22:11, sofia napisał:

"Jeżeli chcesz, by nikt nie komentował Twoich postów, to pisz prywatnie."

ale ja chcę, by komentowano moje posty, tylko w tym konkretnym przypadku wpis nie wymagał reakcji ze strony innych, no, może potwierdzenia, lub zaprzeczenia, że inni też tak mają. Dlatego, ten komentarz  odebrałam  jako złośliwość

W dniu 23.02.2021 o 10:02, gosia-gosia napisał:

Ale ja pisałam serio: marnujesz się za te kwoty będąc aż tak gorliwą - czemu się obrażasz? Powinnaś się poczuć raczej doceniona.  Poza tym, to jest forum publiczne i każdy ma prawo odnieść się do konkretnej wypowiedzi zwłaszcza, że ja akurat Cię nie obraziłam, a wręcz przeciwnie.

załóżmy, że Twoja wypowiedź nie miała złych intencji, ale użyłaś na tyle ryzykownego zwrotu, że poczułam się dotknięta. Zapewniam Cię, że nie jestem nadgorliwa, długie teksty wychodzą mi wtedy, gdy temat jest ciekawy i żal mi nie zmieścić w nim wszystkich informacji. Najczęściej, to muszę wymyślać (w opisach produktów) co by tu jeszcze dodać, bo np. klient życzy sobie na 1600 znaków opisu obiektu, który ma tylko dach i kilka słupów go podpierających. I nie obchodzi go, że to opis produktu, czyli to, co widać na obrazku, a nie specjalistyczny tekst ze specyfikacją techniczną. Odsyła tekst z pretensjami, że chcieli KRÓTKIEGO OPISU PRODUKTU, a nie dodawania innych przykładów. Tylko że na 1600 znaków trudno jest pisać o czymś, co ma w sobie głównie powietrze.
Wracając do sprawy - owszem, publiczne teksty można komentować - moje też :) - sama to kiedyś napisałam, co Sofia mi wytknęła - tak, Sofia, pamiętałam o tym - ale niektóre sformułowania mogą być obraźliwe, warto o tym pamiętać.

Godzinę temu, Joanna53 napisał:

ale ja chcę, by komentowano moje posty, tylko w tym konkretnym przypadku wpis nie wymagał reakcji ze strony innych, no, może potwierdzenia, lub zaprzeczenia, że inni też tak mają. Dlatego, ten komentarz  odebrałam  jako złośliwość

To były Twoje własne słowa, gdy ja zadałam komuś bezpośrednie pytanie, a Ty się wtrąciłaś i na nie odpowiedziałaś jakby było zadane Tobie.

4 godziny temu, Joanna53 napisał:

załóżmy, że Twoja wypowiedź nie miała złych intencji, ale użyłaś na tyle ryzykownego zwrotu, że poczułam się dotknięta. Zapewniam Cię, że nie jestem nadgorliwa, długie teksty wychodzą mi wtedy, gdy temat jest ciekawy i żal mi nie zmieścić w nim wszystkich informacji. 

Widzę, że masz jakiś problem w stosunkach międzyludzkich :( Nie wiem, kto Ci kiedyś podpadł i być może jakoś skrzywdził (może publicznie) i wobec tego wszystkich mierzysz tą samą miarą, ale w ten sposób to Ty  krzywdzisz innych. Publiczne forum jest do wymiany zdań przez wszystkich ludzi, którzy tu dotarli z jakiegoś powodu. 

Nie napisałam, że jesteś nadgorliwa, a nawet jeśli bym to nazwała w ten sposób (choć to Ty użyłaś tu tego określenia), to w przypadku pisania to nie jest wada, tyle tylko, że tracisz czas za śmieszne pieniądze - powinnaś po prostu szukać klientów, którzy Cię docenią odpowiednim wynagrodzeniem - tyle w temacie.  Czy to Cię ośmiesza i Ci ubliża? to raczej uznanie, a nie obelga.

Myślę, że wystarczająco dużo razy publicznie dałam znać, że nie miałam pod Twoim adresem nic złego na myśli, aby zamknąć ten wątek. Natomiast temat założony przez TB i o TB  jest na pewno odwiedzany przez wiele osób w ciągu dnia i nie decyduj za wszystkich, czy jakaś wypowiedź wymaga, czy też nie jakiegokolwiek komentarza, zwłaszcza, gdy nikt nikomu nie ubliża.

Mam pytanko. Jak wprowadzić w tekst zapleczowy meta description? I w jakim mniej więcej miejscu w treści? Pojawiły się takie zlecenia, w których klient prosi, aby  do każdego tekstu dołączyć meta description o długości maks. 150 zzs 

13 godzin temu, pawig napisał:

Za te stawki na TB to olej takiego klienta i bierz inne zlecenia. 

Inna sprawa, to że podstaw Seo nie ogarniasz :)

Dziękuje za odpowiedź.  Ogarniam, co to jest meta description, tylko nie wiem, jak w tym edytorze na textbookers go wprowadzić. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pigułka
      Jestem copywriterką z kilkuletnim stażem. Tworzę teksty o szerokiej tematyce. Skutecznie łączę ze sobą ciekawą treść z zasadami SEO. Zlecenia wykonuję z pełnym zaangażowaniem, rzetelnie i terminowo.

Jakie treści mogę dla Ciebie stworzyć?

- artykuły wysokiej jakości,

- teksty na firmowe strony www,

- treści blogowe,

- opisy produktów,

- posty na FB,

- newslettery,

- artykuły poradnikowe,

- wysokiej jakości treści na zaplecza,

- wpisy do katalogów,

- precle,

- opisy stron www (opisy seo).

Oprócz tego:

- przeredaguję tekst, dzięki czemu zyskasz unikalną treść,

- stworzę tekst, do którego dobiorę najbardziej przyjazne dla wyszukiwarki słowa kluczowe,

- zamieszczę tekst na Wordpressie,

- zaplanuję tematykę treści na Twojej stronie.

Nie wystawiam faktury VAT, preferowana forma rozliczenia - umowa o dzieło.

Zachęcam do kontaktu: anna.pigula@op.pl
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Juve
      Witajcie,

szukam możliwości, aby pracować w obszarze digital marketingu (np. SEO, content marketing, analityka). Posiadam już w tym pierwsze doświadczenia i pewną wiedzę.
      Mam m.in. certyfikat Google Analytics i Marketing Analytics (z platformy Udacity - wykonałem 8 projektów w języku angielskim sprawdzanych przez mentorów).

Jestem otwarty na różne propozycje oraz formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie). Obecnie jestem dostępny niemalże pełnoetatowo. Interesuje mnie praca zdalna, ewentualnie hybrydowa (Łódź).

Przykładowe zlecenia, które mogę wykonywać:
       - pisanie wartościowych artykułów
       - tworzenie zaplecza blogowego na darmowych/dostarczonych szablonach
       - analityka danych
       - tworzenie opisów do produktów na sklepach internetowych
       - działania social media

Zapraszam do kontaktu. Najpierw na forumowy mail: juve160787@gmail.com.
      Zainteresowanym chętnie opowiem coś więcej o sobie i wyślę, np. przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By Mateusz Szczęsny
      Dzień dobry, bądź dobry wieczór, w zależności od tego, o której godzinie odpalasz to ogłoszenie.

Na forum jestem obecny od 2008 roku, w tym czasie wykonałem naprawdę wiele zleceń, które łącznie mogłyby przebić ilość znaków zawartych w Encyklopedii Gutenberga. 
      Swoją wiedzę i umiejętności tworzenia słowa pisanego przekładam zawsze na zadowolenie kontrahenta. 

Specjalizuję się w poniższych tematach:
      ubezpieczenia finanse motoryzacja zdrowie transport Nie boję się jednak podejmować nowych wyzwań, a solidny research to dla mnie codzienność.
      Z chęcią podejmę się nowych zleceń, zarówno jednorazowych, a także tych długofalowych. Tworzę teksty przyjazne automatom G, jak również ludziom, którzy po prostu szukają ciekawych artykułów.

W zakres moich usług wchodzi:
      - tworzenie wartościowego contentu na nowo powstające strony internetowe
      - tworzenie artykułów poradnikowych, felietonów, recenzji czy też opisów najróżniejszych produktów
      - słowo pisane w każdej jego postaci

Jeśli masz pytanie, napisz, czego oczekujesz, a ja wycenię Twoje zlecenie i podam przybliżony czas wykonania.
      Forma rozliczenia w zależności od wymagań klienta.
      Masz pytanie? Szukasz odpowiedzialnego i doświadczonego copywritera?
      Pisz!

tidimel[at]gmail.com
      Pozdrawiam, SZM.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy