Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2020 o 20:16, Joanna53 napisał:

A skoro już jesteśmy przy procentach, to mam pytanie: dotychczas, zlecenia były opatrzone bonusem 8%, czy jeżeli teraz ma być dodatkowo 10 i 15% to te osiem nadal jest aktualne? czy zostanie zlikwidowane?

 

Widzę właśnie zlecenie ekspres, jest 15% za wykonanie go w ciągu 48 godzin, dodatkowych 8% już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arrion napisał:

 

Widzę właśnie zlecenie ekspres, jest 15% za wykonanie go w ciągu 48 godzin, dodatkowych 8% już nie ma.

ha, też go widzę - czyli nic lepiej nie jest, bo gdyby ten tekst powisiał sobie do jednego dnia przed ostatecznym terminem, też by miał 15%

raczej wszyscy mieli oczekiwania że będzie 8% normalnie, a +15% za ekspres

a okazuje się, że TB poszło na skróty...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie widzę tylko opisy do katalogów z 15% realizacją na jutro, czyli normalnie. Czy te ekspres są jakoś opisane?  Ja liczyłam na podniesienie podstawowej stawki za 1000 zzs. W końcu oficjalna inflacja to prawie 5%, a będzie jeszcze większa. 15% ekspres to powinien być dodatek do tekstów, które idą normalnym trybem. Zresztą przy krótkich tekstach niskiej kategorii gra nie warta świeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gocha napisał:

Ja nic nie widzę tylko opisy do katalogów z 15% realizacją na jutro, czyli normalnie. Czy te ekspres są jakoś opisane?  Ja liczyłam na podniesienie podstawowej stawki za 1000 zzs. W końcu oficjalna inflacja to prawie 5%, a będzie jeszcze większa. 15% ekspres to powinien być dodatek do tekstów, które idą normalnym trybem. Zresztą przy krótkich tekstach niskiej kategorii gra nie warta świeczki. 

to był "opis produktu" i było napisane " bonus 15% z ekspres do 48 godzin " czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gocha napisał:

Ja nic nie widzę tylko opisy do katalogów z 15% realizacją na jutro, czyli normalnie. Czy te ekspres są jakoś opisane?  Ja liczyłam na podniesienie podstawowej stawki za 1000 zzs. W końcu oficjalna inflacja to prawie 5%, a będzie jeszcze większa. 15% ekspres to powinien być dodatek do tekstów, które idą normalnym trybem. Zresztą przy krótkich tekstach niskiej kategorii gra nie warta świeczki. 

 

9 godzin temu, Joanna53 napisał:

to był "opis produktu" i było napisane " bonus 15% z ekspres do 48 godzin " czy jakoś tak

 

Z prawej strony był jeszcze pionowy, zielony pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 21:53, Gocha napisał:

Joanna 53 powinnaś się zastanawiać ile dostaniesz i dokonywać świadomych wyborów.

 

11 godzin temu, Gocha napisał:

Ściągnęłam obie umowy, ale szczerze ich nie czytałam. Może ktoś już przerobił i wie, czy jak podpiszę autorską to będę miała dostęp do tekstów tych z licencją? Teoretycznie tak powinno być, ale wolę się upewnić.

 

Ja bym przeczytała na Twoim miejscu. Trzeba dokonywać świadomych wyborów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jak sprawdzać poprawne naliczanie pkt. Nie robiłam tego do tej pory, bo uważałam, że system robi to automatycznie. Czasami miałam wrażenie, że coś nie pasuje, ale zganiałam na siebie. Dzisiaj ewidentnie widzę, że tekst zniknął w przestrzeni. Nie ma go w moderacji, nie ma w oczekujących na zatwierdzenie i nie ma w historii. Zapamiętałam tylko jeden charakterystyczny, ale wydaje mi się, że może być więcej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pobraniem umowy o dzieło,

Umowę licencyjną dostałam na e-mail po otrzymaniu akceptacji mojego zgłoszenia, ale jeśli chodzi o umowę do odesłania - nie dam rady jej pobrać ze strefy copywritera, sprawdzałam w różnych przeglądarkach. @TextBookers.com mam zaczekać, czy jest możliwość wysłania jej na mój e-mail? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagFi wiem, że mi sprawdzą, ale z forum wynika, że takie sytuacje nie są sporadyczne. Wychwyciłam przez przypadek, miałam 2 teksy zapleczowe dla tego samego klienta, reszta tematyczne dla różnych. Przez 2 dni wisiało dużo tekstów do moderacji, plus stare teksty do zatwierdzenia. Przybyło mi tylko 10 pkt ze starych. I to się zgadza. Ale mam wrażenie, że jakieś tematyczne też zniknęły, ale nie pamiętam.  Chodzi mi o jakiś szybki sposób, bo przecież nie zawsze wychwycę.

iza brrrr mnie udało się ściągnąć, ale trochę się naszukałam. Niestety nie pamiętam jak, więc ewentualnie na e-maila mogę Ci wysłać i zmienisz dane w PDF.

Edytowane przez Gocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gocha napisał:

Podpowiedzcie jak sprawdzać poprawne naliczanie pkt. Nie robiłam tego do tej pory, bo uważałam, że system robi to automatycznie. Czasami miałam wrażenie, że coś nie pasuje, ale zganiałam na siebie. Dzisiaj ewidentnie widzę, że tekst zniknął w przestrzeni. Nie ma go w moderacji, nie ma w oczekujących na zatwierdzenie i nie ma w historii. Zapamiętałam tylko jeden charakterystyczny, ale wydaje mi się, że może być więcej.  

ponieważ ja nie piszę dużo i kwoty też nie są rewelacyjne, robię tak: sprawdzam kiedy złożyłam dyspozycję wypłaty punktów, a zlecenia sprzedane, które pojawiły się po tej dacie (a nawet godzinie złozenia dyspozycji) sumuję do siebie aż do daty którą sobie wyznaczyłam. W momencie zlecenia wypłaty jest zero, więc każda kolejna pozycja idzie na nową wypłatę. W ten sposób policzysz punkty oraz będziesz miała tytuły tekstów napisanych w takim okresie czasu. Ale jak wspomniałam, ja mam tekstów niewiele, więc to jest dość łatwy sposób i możliwy do ogarnięcia. Kiedyś tak udało mi się  upomnieć się o dwa nieujęte teksty.

i jeszcze jedno - ja pisząc zlecenie kopiuję sobie całą dyspozycję klienta, więc już tam mam określone na ile tekst jest wyceniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności