Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawig napisał:

Jako stały użytkownik TB od 4 lat, tym bardziej jest mi przykro pisać, że na tę platformę dziś jest już po prostu szkoda czasu...

chętnie bym pisała dla kogoś innego, ale ci do których się odezwałam żądają działalności gospodarczej i faktur, czego nie mam i mieć nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkała mnie przedziwna sytuacja - myślałam (o ja, naiwna!) że ktoś zaproponował mi pracę poza TB i poprosił o podanie wysokości moich stawek. Podałam, zwiększając je o niecałe 0,50 zł (chciałam wyeliminować koszty przelewu na konto, wiecie te 3 złote z każdej wypłaty i zaokrąglić kwotę) i co się okazało? - ta "miska ryżu" - jak to ktoś tutaj kiedyś powiedział - na którą pracujemy, okazuje się "pucharem kawioru" - gość stwierdził, że 2 złote (słownie:dwa złote) za precel to ZA DROGO, co wyraźnie mi napisał. Tak moi drodzy, najwyraźniej niektórzy zlecający (mam wielką nadzieję, że mniejszość) uważają że robią nam łaskę, a co najmniej przysługę zlecając pisanie tekstów. Ten gość, jak się okazało jest hurtownikiem, daje duże paczki zleceń, głównie preclowych, za co otrzymuje ogromny rabat. Później gotowe teksty - przypuszczam - sprzedaje z jeszcze większym zyskiem - to oczywiście moje domysły, ale myślę, że na własny użytek nie potrzeba mu dużej ilości tekstów, bo przecież jeden człowiek nie opanuje w 100%  internetów:). Więc wiadomo już, dlaczego TB prawie zawsze staje po stronie zlecającego, a nie copy - nie chcą stracić hurtowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niestety prawda, że jeżeli chodzi o precle, coraz mniej jest klientów indywidualnych, a coraz więcej hurtowników. Kiedyś bywało tak, że co pół godziny wpadało po kilka precli od pojedynczych klientów, teraz raczej jest tak, że cały dzień nic się nie dzieje, a potem nagle wpada hurtowo kilkadziesiąt precli od jednej osoby na jednakową długość. Nie zdziwiłbym się, gdyby ci hurtownicy teksty odsprzedawali dalej, ale zastanawia mnie gdzie - na giełdzie tekstów?

 

P.S. Krzywdzące oceny unieważnili mi tego samego dnia co Tobie, z tym że w sumie czekały 10 dni :).

Edytowane przez marek_____
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hexe  Wystawiła Pani fakturę na błędną kwotę. Weryfikowaliśmy problem, stąd opóźnienie. Napisaliśmy do Pani maila w tej sprawie dziś.

Przepraszamy za te opóźnienie, natomiast w panelu są podane kwoty na które należy wystawić odpowiednią fakturę i dawno nie mieliśmy sytuacji błędnej faktury. Prośba o szybką poprawę FV i wyślemy przelew jeszcze w tym tygodniu.

 

Wszystkich userów za wszelkie utrudnienia przepraszamy, cały czas staramy się poprawiać jakość działania serwisu.

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TextBookers.com napisał:

@hexe  Wystawiła Pani fakturę na błędną kwotę. Weryfikowaliśmy problem, stąd opóźnienie. Napisaliśmy do Pani maila w tej sprawie dziś.

Przepraszamy za te opóźnienie, natomiast w panelu są podane kwoty na które należy wystawić odpowiednią fakturę i dawno nie mieliśmy sytuacji błędnej faktury. Prośba o szybką poprawę FV i wyślemy przelew jeszcze w tym tygodniu.

 

Wszystkich userów za wszelkie utrudnienia przepraszamy, cały czas staramy się poprawiać jakość działania serwisu.

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

Ja bym prosił, abyście odnieśli się do posta, który napisałem kilka dni temu:

 

Dziś spotkala mnie taka oto sytuacja. 

Napisałem tekst, w którym jedna z fraz umieściłem w sformułowaniu "wpisać w wyszukiwarce". Chodziło o frazę "wozidła budowlane wynajem". Ja wiem, że klienci często nie lubią tak umieszczanych fraz, ale w tym przypadku klient w ogóle w opisie zlecenia nie odniósł się do tego w jaki sposób frazy maja być lub nie mają być użyte. 

Wysłałem tekst i moderator cofnął mi go do poprawy wskazując, abym nie używał sformułowania "wpisać w wyszukiwarkę". 

Odpisałem moderatorowi, że klient w żaden sposób nie odniósł się do tego w jaki sposób frazy mają być użyte w tekście, a zatem tekst jest zgodny z wymaganiami opisanymi w zleceniu. A skoro tak, to tekst powinien być przez moderatora zatwierdzony i to klient powinien decydować czy to mu się podoba czy nie. 

Tekst został przez moderatora odrzucony. No kurde, to teraz na TB moderatorzy wymyślają własne wymagania co do tekstu za klientów? Piszę na TB od 4 lat, mam kilka tysięcy tekstów na koncie, ale z taką sytuacją spotkałem się po raz pierwszy. Przez widzimi mi się z kosmosu moderatora tekst, który był zgodny z wymaganiami i bez żadnych błędów został odrzucony. Klient nawet nie miał okazji to zapoznania się z tekstem i jego samodzielnej oceny. Pomijam fakt, że klient czekał na tekst, test został napisany, a klient nic nie dostanie. 

Chodzi o tekst 959568. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności