Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2020 o 21:14, sofia napisał:

Ale nie ma już bonusów 8% i 4% za szybką realizację zleceń.

Bonusy te zostały zlikwidowane ponieważ pojawiła się opcja znacznie lepiej płatnych zleceń ekspresowych.

 

W dniu 15.06.2020 o 21:06, Gocha napisał:

Niestety w ustawieniach funkcja deaktywacji w przypadku precli nie działa, przynajmniej u mnie. Inne mogę aktywować lub nie. w przypadku precla mam -. Chyba, że nie umiem tego zrobić. Proszę o instrukcję.

Faktycznie dla kont autorów funkcja ta jest nieaktywna ze względu na ograniczanie aktywności kont "uśpionych", gdzie precle przywracają wszystkie dostępy (ich dezaktywacja generowałaby problemy z przywracaniem wszystkich funkcji konta) - przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Do dyspozycji autorzy mają sortowanie wg jakości bezpośrednio w zakładce realizuj zlecenia. 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie ostatnich dwóch miesięcy sporo się działo w TextBookers, dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie informacji na temat nowości:

 

1. Poprawiliśmy funkcję rezygnacji ze zlecenia i aktywowaliśmy ją na kontach autorów, na zasadach opisanych w Regulaminie, 

 

2. Udostępniliśmy nowy Program Partnerski, który pozwoli Wam zamienić dodatkowe punkty na gotówkę do wypłaty, a nam  pozyskać grono autorów piszących po angielsku i niemiecku. Artykuł odnośnie Programu Partnerskiego "Poszukiwanie copywriterów" możecie przeczytać na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/,

 

3. Dodaliśmy funkcję importu zleceń, dzięki której klienci mogą ekspresowo wgrywać nieograniczoną liczbę zleceń - wiemy, że wykorzystują to narzędzie i mamy nadzieje, że wpłynie to pozytywnie na liczbę dostępnych do napisania tekstów,

 

4. Zaktualizowaliśmy treści na stronie www.textbookers.com,

 

5. Odpowiadając na cyklicznie pojawiający się problem plagiatu i autoplagiatu opisaliśmy to zagadnienie na blogu https://www.textbookers.com/blog/plagiat-w-seo-nie-poplaca/,

 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 

 

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 21:07, TextBookers.com napisał:

Bonusy te zostały zlikwidowane ponieważ pojawiła się opcja znacznie lepiej płatnych zleceń ekspresowych.

przepraszam, ale pokłócę się dla zasady — te bonusy dostępne były dla osób wykonujących zlecenia tematyczne i zapleczowe. Obecnie, w momencie, gdy ja nie mam dostępu do lepiej płatnych tekstów, czyli specjalistycznych i ekspresowych, jestem pokrzywdzona. Nie twierdzę, że pisałam tylko w te dni, gdy obowiązywał bonus, ale parę razy udała mi się ta sztuka. Teraz straciłam motywację do szybszego oddawania tekstów

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joanna53 napisał:

przepraszam, ale pokłócę się dla zasady — te bonusy dostępne były dla osób wykonujących zlecenia tematyczne i zapleczowe. Obecnie, w momencie, gdy ja nie mam dostępu do lepiej płatnych tekstów, czyli specjalistycznych i ekspresowych, jestem pokrzywdzona. Nie twierdzę, że pisałam tylko w te dni, gdy obowiązywał bonus, ale parę razy udała mi się ta sztuka. Teraz straciłam motywację do szybszego oddawania tekstów

Też straciłam chęć do szybkiego pisania i wysyłam teksty później, przez co klienci dłużej czekają. Te bonusy to niby tylko groszowe sprawy, ale jednak były bardzo motywujące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 18:17, Joanna53 napisał:

Obecnie, w momencie, gdy ja nie mam dostępu do lepiej płatnych tekstów, czyli specjalistycznych i ekspresowych, jestem pokrzywdzona.

Do tekstów ekspresowych każdy Autor ma dostęp; to opcja dla wszystkich jakości - serwis nie dzieli Autorów na tych, którzy mają dostęp i nie mają dostępu do realizacji w 48 h. 

 

W dniu 25.06.2020 o 18:26, sofia napisał:

Też straciłam chęć do szybkiego pisania i wysyłam teksty później, przez co klienci dłużej czekają

Klienci, którzy chcą dostać tekst szybko, wybierają opcję ekspresu i za to płacą Autorom wyższą stawkę; Klienci, którzy mogą poczekać nie zlecają jej i spokojnie czekają na normalny tryb realizacji. Przykro nam, że ta sytuacja wpływa także na Pani motywację, ale wynika ona z rachunku potrzeb Klienta i jego decyzji. 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu

Zespół TextBookers.com 

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TextBookers.com napisał:

Do tekstów ekspresowych każdy Autor ma dostęp; to opcja dla wszystkich jakości - serwis nie dzieli Autorów na tych, którzy mają dostęp i nie mają dostępu do realizacji w 48 h. 

tak, wiem, ale czy może ktoś mi powiedzieć ile jest takich zleceń? Dla większości osób są one nieosiągalne przynajmniej z dwóch powodów: jest ich bardzo mało, a jak się już pojawią to znikają z prędkością światła. Powiadomienia o dostępnych zleceniach przychodzące na maile to mit i legenda, są tylko oznaką że TB jeszcze działa - ilekroć wchodzę na stronę ze zleceniami tuż zaraz po sygnale powiadomienia, okazuje się że strona jest pusta, lub są same precle czy inne opisy do katalogów. A zapewniam, że komputer mam włączony cały dzień. Zlikwidowanie bonusów nie było dobrym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TextBookers.com napisał:

Przykro nam, że ta sytuacja wpływa także na Pani motywację, ale wynika ona z rachunku potrzeb Klienta i jego decyzji. 

No i jak zwykle potrzeby klienta ważniejsze niż potrzeby autora. Stawki i tak wołają o pomstę do nieba a jeszcze zmalały o te 8%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeby klienta to długie długie teksty w zaniżonej kategorii. Większość z Was na pewno zna gościa, który zleca opisy do rankingów po 12 000 zzs w zapleczówkach. Odsyłałam do TB, ale bez rezultatu. Wreszcie napisałam do gościa komentarz pod tekstem. Skończyły się zlecenia indywidualne, ale pewnie znalazł innego jelenia. Takie nieuczciwe traktowanie powinno być rozwiązywane na poziomie firmy. Jest wielu klientów, którzy zlecają teksty w wyższy kategoriach, ale niestety jest ich mało. Wbrew pozorom polityka TB nastawiona tylko na klienta przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Zaczynałam w 2015 i zlecenia w wyższych kategoriach były do wyboru do koloru. Wielu zrezygnowało, bo moderacja była kiepska. Teraz same precle. Obecnie minimalna stawka za zaplecze to 10 zł za 1000 zzs dla osoby początkującej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gocha napisał:

Potrzeby klienta to długie długie teksty w zaniżonej kategorii. Większość z Was na pewno zna gościa, który zleca opisy do rankingów po 12 000 zzs w zapleczówkach. Odsyłałam do TB, ale bez rezultatu. Wreszcie napisałam do gościa komentarz pod tekstem. Skończyły się zlecenia indywidualne, ale pewnie znalazł innego jelenia. Takie nieuczciwe traktowanie powinno być rozwiązywane na poziomie firmy. Jest wielu klientów, którzy zlecają teksty w wyższy kategoriach, ale niestety jest ich mało. Wbrew pozorom polityka TB nastawiona tylko na klienta przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. Zaczynałam w 2015 i zlecenia w wyższych kategoriach były do wyboru do koloru. Wielu zrezygnowało, bo moderacja była kiepska. Teraz same precle. Obecnie minimalna stawka za zaplecze to 10 zł za 1000 zzs dla osoby początkującej.

 

poważnie? dycha za 1000 zzs? Kurcze, to biorę, poproszę o namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jeszcze dwa tygodnie temu pochwałaś ten portal (co robisz cały czas od bardzo dawna ;) a teraz mówisz, że ktoś za zapleczówki 1000 znaków płaci 10 zł?

 

Kto wam na tym portalu owe konto prowadzi bo @Gocha od początku istnienia tylko was podkręca że się tam uda znaleźć firmę podczas pracy za grosze dla tego portalu co wam zapłaci 8 razy więcej

 

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/46789-gocha/content/page/4/?all_activity=1

 

@Gocha to konto pana z powyższego portalu, tak promując i podkrećając z jednego konta tylko GO stwierdziła, że pisanie tam podniosło jej stawki ale w której agencji?

 

 

 

 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności