Skocz do zawartości

G wykrywa teksty synonimizowane?


mkrauze

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w kilku tematach widziałem poruszony temat wykrywania tekstów synonimizowanych przez Google. I teraz mam pytanie, kto uważa że to prawda? Na jaką 'skalę' trzeba użyć tekstu by został wykryty? Czy dobra synonimizacja zawsze zapobiegnie wykryciu? Czy przykładowo tekst 3000 zzs przed synonimizacją i 1000 po wygenerowaniu użyty na 40 zapleczówkach zostanie wg. was wykryty? I czy synonimy zagnieżdżone są znacznie trudniejsze do wykrycia? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

{Czy|Lub|Ewentualnie|Albo|Czyli|Bądź|Jednakowoż|Azaliż|Azali|Czyżby} {można|ważna|silna|bogata|wolno|potężna|mocna|wpływowa|majętna|przystoi|zasobna|zamożna|wszechwładna|władcza|forsiasta|ustosunkowana} {wykryć|znaleźć|stwierdzić|odnaleźć|wyszukać|rozpoznać|odkryć|odszukać|zdiagnozować|złapać|wydobyć|zlokalizować|wypatrzyć|przyuważyć|zoczyć|rozpoznań|ujawnień|ujawnić|wyłowić|schwytać|wytropić|znalezień|wytrzasnąć|powyszukiwać|objawień|wyłapać|wyśledzić|wywęszyć|zdekonspirować} {tekst|artykuł|dokument|wpis|przekaz|nadruk|napis|druk|kontekst|rękopis|manuskrypt|maszynopis} {z|spośród} {synonimami?|wzorami?|odpowiednikami?}

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować Blejkuś weny twórczej :D

"Czyżby przystoi powyszukiwać kontekst z synonimami?"

(teraz mniej więcej wiesz o co chodzi z tzw "jakością" ;) )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak zrobisz blasta choćby po 20 synonimów na jeden wyraz i powiedzmy otrzymasz 1000 linków z blasta, to jest proste jak drut wykryć Twoje działania - każdy artykuł ma tyle samo wyrazów...

a przy 1000 wpisach musiałbyś mocno spiąć te teksty i zrobić baaaaaardzo długi tekst... policz sobie procent unikalności w stosunku do ilości wpisów do ilości synonimizowanych zdań / wyrazów i wszystko wiesz, możesz to zrobić np. senuke

generalnie na domenę docelową darowałbym sobie spinanie tekstów

 green belt six sigma - szkolenia lean | szyby samochodowe warszawa - autoszyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane teksty z synonimami są albo niewykrywalne, albo ich wykrycie wymaga zbyt dużych zasobów, żeby to robić. Ilość znaków w tekście z synonimami i wynikowym niewiele mówi o trudności wykrycia, podstawową kwestią jest to o czym napisał Jimmi, czyli czy synonimizacja jest na poziomie pojedynczych słów, czy bardziej zaawansowana.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane teksty z synonimami są albo niewykrywalne, albo ich wykrycie wymaga zbyt dużych zasobów

Amen

PS

trzeba pamiętać, że do tekstu synonimicznego dochodzi również "otoczenie tekstowe" różne w różnych serwisach.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej synonimizacji jest nie do wyłapania.

Przy {dobrej|odpowiedniej} optymalizacji {jest|będzie} nie do {wyłapania|wykrycia} - jak myślicie, co będzie z takim tekstem puszczonym na 1k domen?

(teraz mniej więcej wiesz o co chodzi z tzw "jakością" ;) )

Nie, teraz to Ty możesz zobaczyć o co chodzi z tzw. unikalnością, bo ja wiem, że jakość nie ma żadnego znaczenia, jeżeli grupa precli jest na prawdę zamknięta i dobrze schowana przez botami.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem, że jakość nie ma żadnego znaczenia, jeżeli grupa precli jest na prawdę zamknięta i dobrze schowana przez botami.

Taaa szczególnie przed bootami google i rejterami :D

Blejkuś zaprzeczasz istnieniu tego https://www.forum.optymalizacja.com/forum/80-filtry-bany-itp/ ???

PS

te kocopoły które piszesz jakoś dziwnie mi nie pasują do banów na superzamknięte i zabezpieczone grupy precli/srecji o mydle szydle powidle czy powielanych w pierdyliardy

grupy wpkatków :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant nie ma znaczenia jak bedzie wygladalo Twoje zaplecze... tak samo poleci.

dokładnie o tym gdzieś tu wcześniej w tym wątku pisałem. Jego cel dla osoby nawet średnio "siedzącej w temacie" od razu będzie jasny. A skoro cel jest wiadomy to i wiadomo co z tym prędzej czy później się najpewniej stanie. A czy to będzie owe "prędzej" czy "później" zależy pewnie od tego, kogo tam wpuścisz lub na ile zawzięci będą ci, którzy nie dostąpią tego "zaszczytu" a bardzo chcieli i bardzo ich to wkur..., no i płynie w nich krew takiego, co w "poprzedniej epoce" dostał by medal za "obywatelską postawę" ;) Jak te warunki przypadkiem zbiorą się do kupy i skumulują w grupie osobników to... poleci szybciej ;)

ku chwale czystości indeksu no i koszulki oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności