Skocz do zawartości

Kiedy w Polsce tak będzie?


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dokładnie, w Szwecji nie wolno sikać nawet na stojaka.

Oczywiście, to największe ograniczenie swobód obywatelskich. A jaki to ma wpływa na zamożność społeczeństwa, wprost trudno to ocenić!

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja swoje bogactwo czerpie z innych źródeł. Na 100% nie z bandy nierobów co do nich emigrują.

Ciekawe dlaczego do Polski nie przyjeżdżają tabuny Arabów, Murzynów? Pewnie dlatego że trzeba pracować, a oni genetycznie nie są do tego przystosowani.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Szwecji nie trzeba pracować?

oczywiście przybysze z innych kontynentów nie ciągną nagminnie na socjalu tylko są przodownikami pracy :DDD

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisany Wczoraj, 22:50

Zobacz postbori79, o 06 sierpień 2013 - 22:48, powiedział:

Szwecja

To w Szwecji nie trzeba pracować?

Jeszcze nie byłem ale dziwnym trafem Afrykańczycy i inne ludy słynące z "pracowitości" ciągną właśnie tam. Od przeciętnego emigranta szybciej dowiesz się jak uzyskać kasę i mieszkanie za friko niż o możliwościach rozwoju w nowej ojczyźnie. Coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biznes.onet.p...85,1,news-detal

Po wojnie ofertowej, w której udział brało dziewięciu chętnych, jednopokojowe o powierzchni 55 metrów kwadratowych położone w pobliżu dawnej dzielnicy robotniczej, gdzie dorastała bohaterka powieści Larssona Lisbeth Salander, zostało sprzedane za 3,75 miliony koron (569 tysięcy dolarów) – 17 procent powyżej proponowanej ceny.

Taki popyt nie jest czymś niezwykłym w stolicy Szwecji, gdzie zbyt mała liczba budowanych domów, rosnąca populacja i kredyty hipoteczne poniżej trzech procent wywindowały od początku 2009 roku ceny w centrum Sztokholmu aż o 35 procent.

Wolę polską biedę od szwedzkiego "dobrobytu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widzę że w krajach skandynawskich jest ciut za drogo :Dhttps://www.cenynaswi...-islandii,85,5/

Ale ugotujesz sobie te jajka za darmo , wystarczy poszukać gejzera :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie prawo nie powinno działać wstecz, ale jak widać w Chorwacji wszystko jest możliwe.

Równie dobrze mogliby wprowadzić prawo aby odsprzedawać akcje - jesli te spadną - po cenie zakupu. Kurde no, spadły, ale tam, możecie sprzedać za cenę kupna. Rach ciach jedna ustawa i ryzyka już nie ma.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności