Skocz do zawartości

Disavow tool - dla domeny bez info o nienaturalnych


5corpio

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale zdaje sobię sprawę jak dużo ludzi tu nie ufa temu narzędziu. Pozostanę gdzieś pośrodku ale mam pytanie głównie do osób, które korzystały z tego okropnego narzędzia :) w tematach o nienaturalnych linkach w sumie nic na moją odp. nie znalazłem dokładnie konkretnego poza wojną dlatego ciekaw jestem:

Czy próbował ktoś używać go i listować linki te pseudo-nienaturalne dla domeny, która nie dostała żadnego info w GWT o nienaturalnych linkach ale mocno poleciała na pewne frazy z TOP10 poza TOP100 ?

Oczywiście wszystkie filmiki z panem Mattem są jak każdy wie tak ogólnikowe, że szkoda gadać. Dlatego chętnie bym usłyszał zdanie kogoś praktykującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś używać go i listować linki te pseudo-nienaturalne dla domeny, która nie dostała żadnego info w GWT o nienaturalnych linkach ale mocno poleciała na pewne frazy z TOP10 poza TOP100 ?

Tak.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś używać go i listować linki te pseudo-nienaturalne dla domeny, która nie dostała żadnego info w GWT o nienaturalnych linkach ale mocno poleciała na pewne frazy z TOP10 poza TOP100 ?

Tak.

No tak zapomniałem, że błędnie zadałem pytanie :okularnik: w takim razie zapytam: jak wyglądały efekty po takim działaniu? Jakiś krótki opis wrażeń po tym? Co ciekawego się działo albo co się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty: rewelacja - po ok miesiącu.

Wrażenia: bezcenne.

Działo się: wiele ... nadal blog jest atakowany spamem ale co ja na to mogę poradzić.

@roli: tak ... praktycznie wszystko mam w GWT :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty: rewelacja - po ok miesiącu.

Wrażenia: bezcenne.

Działo się: wiele ... nadal blog jest atakowany spamem ale co ja na to mogę poradzić.

@roli: tak ... praktycznie wszystko mam w GWT :)

Spodziewałem się takiej odpowiedzi :) hehe. Chociaż pierwsze zdanie twojej odpowiedzi daje jakiś pogląd, że coś tam było.

Ktoś ma jakieś inne doświadczenia? niekoniecznie rewelacyjne ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie da się skorzystać z tego bez potw. strony w GWT tak w ogóle ;)chyba

Pytam o to bo w wielu miejscach widziałem info cytuję:

If you haven’t gotten this notification, this tool generally isn’t something you need to worry about.

ale pomiędzy tym co oni piszą w różnych miejscach a tym jak jest jest sporo różnicy dlatego ciekaw jestem jakie ma ktoś doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni towarzysze zachodza w głowę jak kapitalistycznym swiniom udało się spowodować to co im przez lata nawet nie przyszło by do łba. Mianowicie to, że ludzie nie tylko już donoszą na innych, ale na samych siebie. ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni towarzysze zachodza w głowę jak kapitalistycznym swiniom udało się spowodować to co im przez lata nawet nie przyszło by do łba. Mianowicie to, że ludzie nie tylko już donoszą na innych, ale na samych siebie. ;)

;) ale myślę, że serce im się raduje widząc swoje dzieci i wnuczęta tak dzielnie walczące z barbarzyńcami wirtualnej rzeczywistości i wrogami panującego ustroju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienkie bolki jesteście Panowie , ja wycinam linki zanim jeszcze pojawią się w sieci ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś używać go

Nie... bo po co..?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer to ja tak robię, prewencyjnie zgłaszam całą bazę z Publikera i Seolighta, dostaje info w panelu: "Good job my friend" i tylko uaktualniam pliki jak wyjdą aktualizacje baz ;)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności