Jump to content

Disavow tool - dla domeny bez info o nienaturalnych

Recommended Posts

Doskonale zdaje sobię sprawę jak dużo ludzi tu nie ufa temu narzędziu. Pozostanę gdzieś pośrodku ale mam pytanie głównie do osób, które korzystały z tego okropnego narzędzia :) w tematach o nienaturalnych linkach w sumie nic na moją odp. nie znalazłem dokładnie konkretnego poza wojną dlatego ciekaw jestem:

Czy próbował ktoś używać go i listować linki te pseudo-nienaturalne dla domeny, która nie dostała żadnego info w GWT o nienaturalnych linkach ale mocno poleciała na pewne frazy z TOP10 poza TOP100 ?

Oczywiście wszystkie filmiki z panem Mattem są jak każdy wie tak ogólnikowe, że szkoda gadać. Dlatego chętnie bym usłyszał zdanie kogoś praktykującego.

Czy próbował ktoś używać go i listować linki te pseudo-nienaturalne dla domeny, która nie dostała żadnego info w GWT o nienaturalnych linkach ale mocno poleciała na pewne frazy z TOP10 poza TOP100 ?

Tak.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

Tak.

No tak zapomniałem, że błędnie zadałem pytanie :okularnik: w takim razie zapytam: jak wyglądały efekty po takim działaniu? Jakiś krótki opis wrażeń po tym? Co ciekawego się działo albo co się nie działo.

Edited by 5corpio

Efekty: rewelacja - po ok miesiącu.

Wrażenia: bezcenne.

Działo się: wiele ... nadal blog jest atakowany spamem ale co ja na to mogę poradzić.

@roli: tak ... praktycznie wszystko mam w GWT :)

Edited by zgred

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

Efekty: rewelacja - po ok miesiącu.

Wrażenia: bezcenne.

Działo się: wiele ... nadal blog jest atakowany spamem ale co ja na to mogę poradzić.

@roli: tak ... praktycznie wszystko mam w GWT :)

Spodziewałem się takiej odpowiedzi :) hehe. Chociaż pierwsze zdanie twojej odpowiedzi daje jakiś pogląd, że coś tam było.

Ktoś ma jakieś inne doświadczenia? niekoniecznie rewelacyjne ;) ?

Przecież nie da się skorzystać z tego bez potw. strony w GWT tak w ogóle ;)chyba

Pytam o to bo w wielu miejscach widziałem info cytuję:

If you haven’t gotten this notification, this tool generally isn’t something you need to worry about.

ale pomiędzy tym co oni piszą w różnych miejscach a tym jak jest jest sporo różnicy dlatego ciekaw jestem jakie ma ktoś doświadczenie.

Edited by 5corpio

Biedni towarzysze zachodza w głowę jak kapitalistycznym swiniom udało się spowodować to co im przez lata nawet nie przyszło by do łba. Mianowicie to, że ludzie nie tylko już donoszą na innych, ale na samych siebie. ;)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Biedni towarzysze zachodza w głowę jak kapitalistycznym swiniom udało się spowodować to co im przez lata nawet nie przyszło by do łba. Mianowicie to, że ludzie nie tylko już donoszą na innych, ale na samych siebie. ;)

;) ale myślę, że serce im się raduje widząc swoje dzieci i wnuczęta tak dzielnie walczące z barbarzyńcami wirtualnej rzeczywistości i wrogami panującego ustroju ;)

• Like 2

Cienkie bolki jesteście Panowie , ja wycinam linki zanim jeszcze pojawią się w sieci ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Czy próbował ktoś używać go

Nie... bo po co..?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...